Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

ha ha ha ha biz neyse de cevaplarız sorun değilde :) doktor mesleği bırakırsa şaşmam :)))))))))))))

endo zor iş arkadaş bunu gördüm hepsi ile reelde görüştük bi kaç kez süreç sıkıntılı ha pişman olan yok ama ben olmam bu net o süreç de ya doktoru doğrarım ya kendimi:))))))
Ya canım azıcık anlatsana zor,sıkıntılı derken yüz çok u şişiyo,dikişler eğri büyrümü oluyo..bide yüzün normale dönmesi üç aydan fazlamı sürer acaba..

Ya canım azıcık anlatsana zor,sıkıntılı derken yüz çok u şişiyo,dikişler eğri büyrümü oluyo..bide yüzün normale dönmesi üç aydan fazlamı sürer acaba..

bekleme süresi bir karın meme gibi değil uzun bunlarda süreç eee biirde yüz kapataman da açık geziyon şiş ilk başta var asimetride kaşda gözde:)kızlar duymasın hepsine ad taktım ben hayko ve travesti diye geçiyor tabi ama öyle hop 1,2, ayda değil bazıları koyuyor resimleri süsleyip fotoşhopalyım ama öyle değil kandırmaca valla gördüm zaten benim arkadaşlarım da olanlar yazdı bekleme süresi sabır işi yani çok gerekli değilse girmemek lazım

Oy yüz işi sıkıntılı belliki toparlama süresinde kimseyi görmemek lazım

Bizim kız tam olarak kaçta aml girdi merak ettim uyanırken tepkilerini görmek isterdim neyse yarın kontrolüm var gidip çıplak gözle bir bakayım tepkilerine :))

Bizim kız tam olarak kaçta aml girdi merak ettim uyanırken tepkilerini görmek isterdim neyse yarın kontrolüm var gidip çıplak gözle bir bakayım tepkilerine :))
Ay ne bilim soylemedi de bende merak ettim simdi insallah iyidir

[QUTE="Merops, post: 42469221, member: 295291"]Merhaba, Dilara biraz önce çıktı operasyondan durumu iyi biraz ağrısı var[/QUOTE]
Ay canım çok geçmiş olsun bitcek hepsi inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…