Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kasım gibi bana da gönder bir nescafe canım kasım ayında çekin ellerinizi baycandan bana çalışacak sırfkimse rahatsız etmesin
Ahaa kasimmm da demekkk ne yaptiracan baycana kiz
Butun kasim ayi senin olsun ekim benim ona gore

Kiz taktim vallahi hele bu sene havuzun kenarinda oturuyorum uce katlaniyor igrenc dedim iyiki yaptiriyorum dedim
Sonra yuksek bel etek kisa tshirt ler moda onlari giyemedim bu sene karnim yuzunden
Para batarmi hic daha coookk lazim cokkk esim diyo sira bende sonra yaziiiik oda bana ozendi

Severim seni seni seveni de severim ben ciktim what app grubtan resmen whatappi cokertiyorlar hahahha

bende tatilde habire kadınları inceledim :))))silikonlu memeyi hopp anlıyorum ya uzaman olmuşum :)))iyi da yaptır taktınya kaçarı yok :) hahahahah nldglpnin eşi yaptırdı yandın sıra ona geçerse daha sana gelmez:)

Esim sadece lipo istiyordu kurtarmaz dedim germeye karar verdi baska bir derdi yok onun allaha sukur oda bitince sira benim burun ameliyatinda

bende şu toto da duran mini kot şortlardan:))))
Heee sen niye giymiyonki güzel güzel sahilde süzülmek vardı şimdi iki senedir evde çimiyorum ilk sene hamilelik sonrada babyler tenime klor ve tuzlu su değmedi gerçi bundan önceki göbişle gitmek içimden gelmiyordu

Kızlar @Merops ciddi ciddi ameliyata girdi galiba. Valla ben son anda kaçacağından çok emindim :)) hatta girdim buraya bir sürü yeni sayfa birikmiş hah tamam dedim bu kesin vazgeçti sıvıştı hastaneden de geldi burda anlatıyor heralde diye düşündüm :) bu kız bu ameliyata girdi ya hadi forumca gözümüz aydın :))) gerçi o yine bulur birşeyler bize sormaya
Hayırlısıyla bi çıksında cevaplarız artık napalım, kader :) inşallah herşey istediği gibi olur, allah yardımcısı olsun.

Gozumuz aydin simdi cikinca bize sovmeye baslar birak soruyu
Mutlaka yaz bize cikinca canim istersen sov hahhaha @Merops

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…