Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ya ben şimdi yarın ayağa kalkıp yürüyemeyecek miyim tek basıma aman allahım bari bir kahve içseydim o da yok hahahaha

Evet ben tek gece kaldım ertesi günü pıtı pıtı çıktım

Iki meme ameliyatimdada sonda vardi bende
Kesin germede herkese takiliyo cunku baska hemen kalkamiyosun wc ye gitmek icin birde ameliyat uzun suruyor

Ister meme ister karın ikisindede sonda KULLANILIYOR

Peki ne zaman çıkarıyorlar sondayı? Çıkarılırken çok acıyor mu Tuvalete çıkmaya ne zaman başlıyoruz sondasız?

Peki ne zaman çıkarıyorlar sondayı? Çıkarılırken çok acıyor mu Tuvalete çıkmaya ne zaman başlıyoruz sondasız?
O tamamen size kalmış bir durum ilk gün takılı kalıyor, ertesi gün isterseniz çıkarttırabilirsiniz. Çıkartma işlemi ağrısız ve çok basit

eliff11 .!.:
Bende 5 saat sonra cikardilar hiç acı duymuyosun ve ayağa kaldırdı dr tembellik yok yürümeye basliyosun dedi

Benden de selam soyle :)) bir gece az yahu ben uc gece kalacam

Sakinleştirici getiriyorlar minik bir ölçek kabıyla onun bir seferde içilmesi gerekiyor buna fondipleme deniliyor canımcım. Tek seferde dibini görme anlamında
Hahah ay kusura bakma fransada iyice turkcemi unuttum
Bana damzrdan vermislerdi onu hemen sakinlestim kafam guzeldi o surup etkilimi canim

Aboooowwww amma yazmışsınız kızlar okuyamadım parmaklar çalışmış maşallah

ameliyata giren arkadaş umarım herşey istediğin gibi olur kırmızı yanak panic atakaları ameliyat etmiyordu ama seni anlamadı demek ki vay haline ameliyat sonrası ülkeyi terk edebilir

O biraz zor gidemez bi yere beni ameliyat etmeden hic bir yere gidemicek dunyayi dar ederim ona
Okuma zaten arkandan cok attik :))

O biraz zor gidemez bi yere beni ameliyat etmeden hic bir yere gidemicek dunyayi dar ederim ona
ha ha ha ha ha sen atman seven beni bilirim kız şu whatsup grupları ebemi ediyor bura kaçtı hep dedikoduları kaçırdım çıkım diyorum özelden taciz ediyorlar iki gün müddet dön diyeseni bedava etsin hatta yanında beni yahu pik yaptı sen neymişsin

serro ya kız sana para mı battı bacım çoksa yolla bana sevebınakarnında e var sen taktın bu karnına hem avmlerde gençler asılıyor sana bak taş olmasan kim asılır zaman var düşün sen bir daha seksi hatun karın olayını gerçi taktımı kafaya koydumu yapan bilirim seni 3 dr gezen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…