⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Tamam normalde 10 kişilikti ama söz ver elinden geleni yap tamam mı eklicem akşam
Hoşgeldin
Hoşbuldum canım bende karatay diyeti yapıyorum. Geçen ay düzenli yaptım 3 kilo vermiştim geri almadım şükür. Tekrar başlamak istiyorum ama yeterli motivasyona ihtiyacım var :)

ya çok tatlısın
karatay'da başarılıydım aslında ona mı devam etsem yoksa akşam 5'ten sonra yememeyi mi?
kuzum günler kısalıyor ya nasıl olsa eğer erken de uyuyorsan bence ikisini de yapabilirsin haa akşam 5 olmaz 6 olur sana nasıl uyarsa onu yap strese girmeden rahat rahat eritirsin yağları , pro ağırlıklı da yersen yerine kasları gelir 5-6 kilo versen bile en az 10 kilo vermiş gibi görünürsün
boyun kilon kaç gülüm

Hoşbuldum canım bende karatay diyeti yapıyorum. Geçen ay düzenli yaptım 3 kilo vermiştim geri almadım şükür. Tekrar başlamak istiyorum ama yeterli motivasyona ihtiyacım var :)
sen de hoş hoş geldin önce fark etmemişim kusura bakma gülüm :)
motivasyonu veririz be gülüm sen yeter ki kendini çok çoook sev mutlaka başarılı olacaksın

sen de hoş hoş geldin önce fark etmemişim kusura bakma gülüm :)
motivasyonu veririz be gülüm sen yeter ki kendini çok çoook sev mutlaka başarılı olacaksın
Est kusura bakmam siz alın aranıza yeter ki :) kendimi bir 5 kilo versem daha çok sevmeye başlayacağım tekrardan inşallah:))

Est kusura bakmam siz alın aranıza yeter ki :) kendimi bir 5 kilo versem daha çok sevmeye başlayacağım tekrardan inşallah:))
olmazzzzz şimdiden seveceksin ki sıkıntısız rahat rahat zayıfayabilesin, dünyada ki her şeyin her canlının var oluşu sevgiden geçer gülüm allahın bize lütfedip emanet verdiği bu taşıyıcı kabuğumuzu sevmemek ilk önce kendimize ihanettir
kendini her şeyinle olduğun gibi kabul edip seveceksin o zaman beden ruh bilinç altı dengesini kurabilirsin böylece bedenin kendi terazisi işe girişir ideal bedenine zorlanmadan inmeni sağlar

aşık veysel in çok sevdiğim bir sözü var sabah günün sözü diye paylaşacaktım unuttum şimdi paylaşayım :))

bunu etrafımızda ki enerji vampirlerine uygulayabildiğimiz de gerçek anlam da kendimizi seviyoruz ve değerliyiz diyebiliriz bence

Canım benim çok çok teşekkür ediyorum inşallah dualarda bulunmak ne güzel

Boyum 1,60 ama kilomu bilmiyorum baskülümü çeyizime koydum
yarın çeyiz dizicez t artılcam 70 civarıyım ... Tombulum

Enerji vampirlerine yapacak tek şey ;uzaklaşmak nezaket, zerafet ,hoşgörü ve bunlarla birleşen iyi niyet insanı insan yapıyor

Arkadaşlar kahvaltıda davet nedeniyle diyete uymadım yani karbonhidrat yedim azda olsa akşam yemeği Ege mutfağından;portakallı kereviz,zeytinyağlı yeşil fasulye yaptım , tabi çocuklara başka menü yaptım kereviz yemiyorlar(ben bir zeytinyağlı düşkünü olarak )hepinize iyi akşamlar sağlıklı kalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…