⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Yesin diye uğraşıyorum ne omlet ne haşlama yemiyor:/ bundan sonra öyle yapacam :)
Canım kaç aylık bebeğin:)
Ben blw ilerliyorum o şekilde yiyor:) biraz kirli bir yöntem olduğu için baya upraşıyorum ama o yesin yeter ki işte bu yüzden hiç kendime zaman ayıramıyorum:)

Siz baya sistemli ve güzel besleniyorsunuz çok beğeniyorum beslenme stilinizi:)
Ben bebişe çorba yapıcam kıymalı tarhana ondan içerim bir kase:)
Tesekkur ederim alistim bu tarzda beslenmeye Afiyet olsun tarhanayı çok severim.. siz demezsen sevinirim samimiyeti engelliyor bence :))

Canım kaç aylık bebeğin:)
Ben blw ilerliyorum o şekilde yiyor:) biraz kirli bir yöntem olduğu için baya upraşıyorum ama o yesin yeter ki işte bu yüzden hiç kendime zaman ayıramıyorum:)
15 gün sonra 1 yaşına giriyor:) blw yapmıyorum. Eline salatalık ekmek elma dışında hicbisey vermiyorum. Çok yanlış yapıyorum biliyorum.
Sen nasıl yediriyorsun yumurtayı?

15 gün sonra 1 yaşına giriyor:) blw yapmıyorum. Eline salatalık ekmek elma dışında hicbisey vermiyorum. Çok yanlış yapıyorum biliyorum.
Sen nasıl yediriyorsun yumurtayı?
Maşallah tontiğe:)
Salatalığı veriyosan emin ol çok kolay alışırsın.
İlk Tavsiyem blw tariflerini araştır:)
su an bu yeme olayını kırma dönemindesin bir yaşından sonra iyice alışkanlık kazanmaması için yapman işini kolaylaştıracak.
ben yumurtayı pankek yapıyorum. Omlet yapıyorum
Eline veriyorum ekmek gibi.
Menemen tarzı şeyleride önce kendim yediriyorum doyması için sonra önüne koyuyorum elliyo keşfediyo yere atıyor ağzına götürüyor. Yani içli dışlı olmasını sağlamaya çalışıyorum.
Pankek tarifi:
1 yumurta sarısı ya da tam yumurta (nasıl kullanıyorsan)
1 yemek kaşığı z.yağı
Yarım muz
5 yemek kaşığı tam buğday unu
Yarım çay bardağı su
Çok az pekmez

Muzu pekmezle ez, yumurtayı kır unu at suyla aç z.yağı dök, yapışmaz tavaya bir yemek kaşığı dök al sana pankek:)

Sen neden vermiyosun bir sebebi var mı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…