⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Elmalı tarçınlı yoğurt yedim ,biraz yaprak sarması ,şimdi kuru üzüm ve çay normalde bu saate birşey bırakmıyorum yoğurt dışında bugun düzensizlik oldu

Kizlar iyi aksamlar. Gecmisi okuyamadim, cok isim var hala calisiyorum bu saatte. Menumu yazip kacicam. Izmirdeyim su an, oteldeyim bozdum rejimi maalesef :)

Kahvalti deli2go soguk sandvic, cavdar ekmekli mozarellali koz biberli. 1 pakette 2 sandvic var ikisini de yedim.

Ogle ton balikli zeytinyagli salata.

Ara filtre kahve 1 buyuk paket bitter cikolata

Aksam 6 izgara kofte, mantarli kremali feslegenli tagliatelle.

Ara filtre kahve ve 4 tane toffifee, 4-5 tane maltesers

Kolay gelsin :)) Iyi yemişsin :))

Kahvemi içtim kahvaltıya iştahım Yok bıgun bende zorlamayayım diyorum yapmayacağım iştahım gelirse yaparım
:)
kız benden mi bahsediyon yoksa
No :)
Geçmiş olsun

sabah
yoğurt chia yulaf biraz elma tarçın karışımı yedim
öğlen çorba salata nohut çok az da ekmek yedim ha turşu da
ekmek olmasa aslında iyiydi
İyi bence
:)) ahahaaaa

sabah: patatesli yumurta peynir zeytin domates. :)
öğlen yogurt çorbasi karışık kızartma. 2-3 kjaşık makarna iki dilim ekmek...
ara: 3 mandalin
akşam çiğköfte ayran (yiyecezzzz)
Güzelll
öglen az yogurt
1 kepçe mercimek corbası
1 mandalina
İyiiii
Aaa tamam dostum
Teşekkür ederim ben de hersey için
Amin

Burada amaç motive olarak kilo vermek özellikle benim gibi kilo fazlası olanlar için

Verirsin acele etme ama hızlı verme bende 85 kilolardaydım doğumlar sonrası biran önce gitsin istiyorsun bende öğleyim ama zamanla gidecek kurtulacağız merak etme
ya hani şu 2 ayda 25 kilo verenlere 1 yılda 50 kilo verenlere varya inanilmaz özeniyorum..
metabolizmalari hizlı çalışan hızlı veriyor sonrasi geri de almiyor işte ben öle kişilerden olmak istiyorum eminim hepimiz istiyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…