⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Canım sağlıklı beslen spor yap yavaş yavaş gitsin sonra almassın ben kan ilaçları içiyorum inanılmaz yavaş eskiden diyordum ki tabi zayıf dönemlerimden bahsediyorum ; aman kilo vermede ne var yemessin vermessin işte öğle degil miş yaş ilerleyip bazı rahatsızlıklar çıkınca oluyormuş ben 85 lerden 70 küsürlere bir senede düştüm yani çok çok yavaş verdim şu önemli kiloyla barışık olmayacan yani herşeyden önce sağlık sonra estetik görünüm önemli merak etme yılma sadece yavaş yavaş gitsin ama gitsin sonra stabil yaparız

inşallah dediği gib gönlünce olsun herşey...

midem bulandi işte insulin hapı çok dokunuyor. gittim tüm yiyeceklerimi midemden çikardi daha çay içemedim..

Kızlar ben artık diyet yapmicam. Diyeti bırakıyorum. Hepinize başarılar ve mutluluklar diliyorum.

Sana da mutluluklar canim, kilo korumada basarilar. Arada ugrarsin yine

Cok guzel bir sey soylemissin, kiloyla barisik olmicaksin gercekten.

Gunaydin kizlar. Kahvaltiyi saglam yaptim, gunun geri kalanini hafif gecirmeye calisicam. Hala regl olmadigim icin istahim cok fazla ama kendimi frenlemeye calisicam.

3 dilim tam bugday tost ekmegi, omlet, uzerine biraz parmesan ekledim, labne, bol ezine peyniri, domates, filtre kahve.

Günaydın kızlar. Az kalorili , cok hareketli bir gün diliyorum hepinize :)) kesinlikle yaş ilerledikçe verme hızı düsebilir ama inanın boğazımızı tuttuğumuz sürece verebiliriz metabolizma yavaş bahanelerine sığınmayalım gerçekten diyet yapmamız lazım vermek istiyorsak. Şeytanın bacağını kırmak lazım.:))

Belimin ağrısından uyuyamadım hareket yapacağım şimdi kahvaltıdan önce Türkiye'de yatağım cok iyiydi burda 3 kere degistirdim yok geçmiyor her gece ağrıyla uyanıyorum.

Kızlar günaydın hepinize güzel sabahlar kahvemi içiyorum
Günaydın ...
Afiyet olsun
Allah kahve keyfini arttırsın
Belimin ağrısından uyuyamadım hareket yapacağım şimdi kahvaltıdan önce Türkiye'de yatağım cok iyiydi burda 3 kere degistirdim yok geçmiyor her gece ağrıyla uyanıyorum.
Geçmiş olsun ya üzüldüm

Geçmiş olsun yatış pozisyonu daha önemli ona dikkat et

Ara gine kahve kuru kayısı,iğde,kuru dut akşama yeşil fasulye ,bulgur pilavı ,ve et kavurma ,domates çorbası yapıcam yemek kararı vermek yapmanın yarısı 1 saat 35 dakika spor sonrası gayet iyiyim haftada maksimum 3 gün sporum var 4 e çıkarsam iyiydi ama bunada şükür bugün vücut endeksi gösteren tartı almayı düşünüyorum nerde vardır ki yapı marketler heralde birde Belli beyaz eşya markalarında oluyor bu tartım 10 yıllık emektar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…