⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

KIZLAR SOĞUK LİPOLİZ İŞLEMİ YAPTIRMAYA KARAR VERDİM 10 SEANS FİYATI 600 TL 10 13 CM ARASI İNCELME GARANTİLİ BACAK VE BASEN BÖLGESİ İÇİN 2,5 SAAT İŞLEM YAPILACAK VE PİLATES VE UZMAN DİYETİSYEN EŞLİĞİNDE LİSTE İLE DE KİLO VERİCEM 5 HAFTA SÜRÜCEK HAFTADA 2 SEANS BASEN PROBLEMİM VAR UMARIM OLUMLU SONUÇ ALIRIM :)

Senin çok bir kilon yok ki neden böyle bir işleme gerek duyuyorsun. Diyetine ve sporuna devam et bemce. Basen inceltici hareketlere odaklan. Çukurluklar falan kaldığını okumuştum ve biliyorsun geçici çözümler tekrar oralardan alacaksın kilo almaya başlarsan.

kilom çok değil ama üst s beden alt l bu duygu çok kötü bende basenım için buu yaptırmak istiyorum umarım tekrarlaamaz

Bende bir ara araştırdım da geri düzenli spor ve yürüyüş yapmaya karar verdim birde zararlı olma ihtimali ni duydum vs şehir efsanesi de olabilir tabiki

Selam herkese. Odama geldim bi dus aldim uzandim 1 kadeh blush ismarladim kendime onu iciyorum :)) kahvaltida cok yemistim oglen bir sey yemedim o yuzden. Aksamustu kosusturmada yemek yiyemedim ama kuruyemis yedim, biraz fazla yedim gibi :)) 1 orta boy paket ceviz ve 1 orta boy paket leblebi yedim. Filtre kahve ve yarim paket bitter yedim. Aksam 2 tost ekmegine nutella surdum. Az once de 1 portakal yedim. Yarin kilo bildirimi yapamicam Cascade_ adliyenin oralarda tartilma sansim yok. Otel odamda da tarti yok

Bozdun be kakaom diyetini, iyi başlamıştın :))

Ohhh gel keyfim gel...
Kakaonun belgelendirilmeyen mazeretinin reddine :) şaka tabi
Mazeretinin kabulu ile, duruşma gün ve saatinin UYAP tan öğrenilmesine :)))))))
insallah ya bende 79 larda basladim hergun. yuruyus hareket derken sukur dustum ve hedef 56 insallah sonrada 53
Hadi inşallah devamm
Mod düşürmek yok

iyi geceler canım..
Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…