Esnek Diyet Arkadaşlığı

çok güzel bravo yapabiliyorsn ne güzel
canım yaa sana bişey sorcam
sen eskiden yaptığından bilirsin
sabah ve öğle nesfit yesemde akşam az miktarda normal yemek ızgara evde
ne varsa ondan yesem nasıl olur eşim hayatta yaptırmaz onu bana
bana bir akıl ver be ya???

Nesfite sabah başlamadım güzelce kahvaltı yaptım öğlen öğününde yerim diyorum akşamda bi parça et türü yerim bide nesfit misafir olunca istediğim gibi olmuyo

boşver diğer hafta tam başlarsın
bende hafta içi başlamayı düşünüyom ama bakalım nasıl olcek becerebilcemmi???

Olur tabi neden olmasin gunde iki ogun diyor ama aksama kadar biraz zorlar

az yeiğimi zannediyorum ama yiyorum demek ki, hiç kilo veremiyorum. bi de bişeyler planlarımı bozuyor. eylemsevcan sen 65 ten 61 e nasıl indin

Olur tabi neden olmasin gunde iki ogun diyor ama aksama kadar biraz zorlar

tamam şimdi daha rhat yapabilirim o zaman

Olur ben zaten yarim yagli kullaniyorum yagsiz urunlerde karsiyim biraz yagda almak lazim yagda cozulen vitaminler olayindan
Allah senden razı olsunnnnnnnn içimi rahatlattınnnnn sağolasın canımmmm

Valla ben normal süt kullanıcam çocuğa alıyoruz zaten günlük

yaa zaten bişey diyim eni sonu bir çay bardağı süt bee hepten yağ olsa kaç yazar
aslında o kadar çorba bile yesek zayıflarızda bakma işte neyse değişiklik olsun
o hevesle zayıflayalım

az yeiğimi zannediyorum ama yiyorum demek ki, hiç kilo veremiyorum. bi de bişeyler planlarımı bozuyor. eylemsevcan sen 65 ten 61 e nasıl indin

canımcım ben hep yaptığım şeyleri söylüyüm ben hiç kendimi o derece aç bırakamıyorum
bazıları maaşallah yoğurtla salatayla BİR öğünü geçiştiriyorlar ben hiç öyle yapmadım yapamamda biliyotrum dengem sarsılır
o derece yapmadığım halde geçen başım döndü hemen çikolata yedim çaylarıma şeker kattım dengeledim
neyse çok uzattım
ben sabahları kalkınca bir bardak su ardağı suyun içine 1tatlı kaşığı sirke veya
yarım limon suyuyla onu bir içiyom tekrar nrmal bir bardak su daha içiyorum
sonra işe gidiyorum 1 dilim ekmek yarım k.k büy peynir, 5 zeytin mutlaka yiyorum
ara öğün öğleye kadar yapmıyorum çünkü kahvaltıyı zaten işte yapıyorum 9 gibi
o yzüden bir daha araya gerek yok canımda istemiyor acıkmıyorum yani
öğlen eskiden iş yemeklerine giderdim 1000-1500 kalori hep hatalarım onlar olmuştu
şimdi kestim öğlenleri çorba gene ekmek salata yarım ızgara bazen ama çok zaman
salata ve çorbayla geçiriyorum ekmekte yiyorum bir dilim
akşamada evde ne yemek pişirirsem pilavda dahil az az yiyorum yemekten
9-10 kaşık pilavdan 4-5 kaşık kadar gene yanına yoğurt salata oluyor yağda
koyuyuorum yani hiç bir şeyin tadını bozmuyorum tadıyla yiyorum ama akşam
yemeğinde ekmek yemiyorum akşam ekmek kesinlikle olmuyor
gece eğer pilavyemeyipte acıkırsam o zaman 2-3 adet diyet bisküvi yiyorum
(gece geç yattığım için o kadar dikkat etmiyorumbirde 2 tane bebemin peşinde koşmak zorunda olduğum için)
çaya tatlandırıcı atıyorum işte yaptığım diyetlerim hep bölyle oldu buna ilave günde 45dklık leslie'den bir kez yapıyorum
2-3 fincan yeşil çay içiyorum vede 2-2.5 litre su mutlaka içiyorum bu kadar
17 şubatta başladım 65 kiloydum 2 ayda 4 kilo verdim ama canım işte bende
çok az yemeyi beceremediğim için millet gibide öyle haftada 3 kilo falan
veremedim yani ancak bu kadar oluyor benim ama şimdi belki nesfitle hızalndırırım diyorum bakalım ne olacak

Son düzenleme:
MENÜM

14:00
Kibrit kutusu kadar peynir
Çeyrek közlenmiş patlıcan
2 yk yoğurt
2 yumurta sarısı

21:00
1 kase yoğurt
3 kuru kayısı
2 yk yulaf

2 lt su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Senin ceyrek közlenmiş patlıcan nini yerim cok tatlisin :)

Bu yedigin yulaf nasıl bisey ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin ceyrek közlenmiş patlıcan nini yerim cok tatlisin :)

Bu yedigin yulaf nasıl bisey ?

he he
bari patlıcanını tam yeseydi dimi tüm közlenmiş patlıcanı yesen ne olur kızzzzzz
bu kız iyice tabdan düşecek yaşammmmmmm

he he
bari patlıcanını tam yeseydi dimi tüm közlenmiş patlıcanı yesen ne olur kızzzzzz

Kafaya taktım bu olayı hastalık oldu ben de hiç bi şey yemek istemiyorum ya

Kafaya taktım bu olayı hastalık oldu ben de hiç bi şey yemek istemiyorum ya

arkadaşım o kadar kafana takma sonra mankenlerin hastalığına yakalanırsınnnnnnn Allah korusun az rahat oll

arkadaşım o kadar kafana takma sonra mankenlerin hastalığına yakalanırsınnnnnnn Allah korusun az rahat oll

Doğru valla tatlım daha doğru beslenmem lazım geçen hafta kaçamak yaptığım için biraz sıkayım desim ama fazla oldu sanırım

he he

Tamamen katiliyorum bide gecen hafta kacamak yaptim diyo kacamak yapmis hali 1.5kilo verdi bu hafta 2-3kilo kesin verirsin tartiyomusun hic

Pamuh bide bu kadar ax yiyince halsizlik bas dönmesi felan olmuyomu

Tamamen katiliyorum bide gecen hafta kacamak yaptim diyo kacamak yapmis hali 1.5kilo verdi bu hafta 2-3kilo kesin verirsin tartiyomusun hic

Ya kaçamak yapsama daha çok kilo verirdim tabi hemen zayıflamak istiyorum o yüzden oluyor ama zayıflayamıyormuşuk gibi geliyor ya da hemen vermek istediğimden umarım çuvallamam halsiz kalıp bundan sonra daha az yemem heralde canım benim tabi ki akşamları tansiyonum düşüyor başım dönüyor işten eve gelirken ama geliyorum yoğurt yiyorum sadece sebze yemeği yiyorum bazen fazlasıyla doymuşum gibi geliyor bana midem küçüldü galiba bide normal yesem tıka basa yemiş gibi olurum heralde :))

Dikkat et tansiyonun ozelliklede sekerin cok düşerse yesen bile ni kac gun kendine gelemiyosun diyeti birakmak zorunda kalirsin ben bi sefer öyle olmustum üç gün kendime gelememistim verdigim kilolarida geri almistim duzenli beslen tatlim az olsun sağlık li olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…