eşme inanmak istiyorum

Ay bilemedim. 😊
Adam da bir değişik,insan arka koltuğa iki kadının ortasına niye oturur ki?
Öne şoför yanina oturmalıydı. Ya da kadın öne oturmalıydı. Saçmasapan oturup sonra da alkollü kafayla elleşirlerse aha olacağı da bu 😊

Ya şöyle söyleyeyim bu kadınların erkekler arasında şöhreti var. Kadınları ne gözle görüyorlarsa kendileri de aynı aslında. Ama kadınlara suçu atarak kendilerini aklıyorlar

Ya şöyle söyleyeyim bu kadınların erkekler arasında şöhreti var. Kadınları ne gözle görüyorlarsa kendileri de aynı aslında. Ama kadınlara suçu atarak kendilerini aklıyorlar
Olabilir.
Bu yaşanan olayda adam ellemiştir diye hissettim nedense 🙈😁aklıma öyle geldi. Hatta belki de bizzat ellemek için ortaya oturmuş adam. Nasıl olsa diğer yanda hanım oturuyor,hemen sıyrılırım,hemen suç bastırırım diye düşünmüş olabilir.

Karısı da inanmak istiyor adama,inan ablacığım,biz ne diyelim yani.

Ben kadına inanmadım. Önde arkadaşı yanında sen saçma geldi. Belki eli falan çarpmıştır kadının öyle düşünesi vardır hemen yanlışa yormuştur. Bilmiyorum ya o anda tepki vermeliydi ya da eğer emin olamazsa insan bi daha görüşmez ama bu konuyu da açmaz.
Ama en doğrusunu sen bilirsin eşini sen tanıyorsun kadınla da iyi kötü oturup kalktın. Mesela benim eşim için böyle bir şeyi deselerdi inanmazdım. Kemalin yapmaz dediğimden değil de dötü yemez yani önde arkadaş yanında ben varken herhangi Bi ışık almadığı kadını taciz etmez. Bu ayrı Bi sapıklık gerektirir öyle biri mi ki eşin. Bi de alkolün bu hale getireceğine de inanmıyorum. İnsan sarhoş olunca hiç de öyle değişmiyor yani.

Olabilir.
Bu yaşanan olayda adam ellemiştir diye hissettim nedense 🙈😁aklıma öyle geldi. Hatta belki de bizzat ellemek için ortaya oturmuş adam. Nasıl olsa diğer yanda hanım oturuyor,hemen sıyrılırım,hemen suç bastırırım diye düşünmüş olabilir.

Karısı da inanmak istiyor adama,inan ablacığım,biz ne diyelim yani.

Nasıl olsa şöhretleri iyi değil ben buradan yürürüm mü dedi acaba? Bana da mantıklı gelmeye başladı

eşimle aramda ciddi sıkıntılar vardı maddi anlamda ama hiç aldatma anlamında olmadı hiç hemde 1 ay önce eşim eşimin arkadası sevgilisi ben eğlenmeye dışarı cıktık eğlendik dönerken arabada eşimin arkadaşının sevgilisi oturuyordu eşimin yanında bende eşimin diğer yanındayım kadının dediğine göre eşim kadının bacaklarını okşamaya çalışmış eşim inkar ediyor yapmadım diyor ama kadın yaptı dokundu bana diyor kadın özbek bir tip hanı eşim diyor ki yapsam senin yanında mı yaparım dipdibeydik yapmaıdm diyor kime inanıyım ben bilmiyorum?
Sarhoş Muydunuz ? Kocan senin yerine ona mı dokundu. Ya da kadın alkolün etkisiyle öyle mi dedi ?

Amaaan keşke gitmeseydiniz. Kadının Özbek olduğunu söylediğine göre kadından rahatsız olduğun belli.

O zaman ne işiniz var alkollü malkollü yerlerde?

Hadi şimdi çık işin içinden çıkabilirsen, ömür boyu kafanda kocaman bir soru işareti

Yillar once yurt disinda turist olarak bir yeri geziuordum. Tarihi bir binanin merdiveninden cikiyordum. Karsidan da elele tutusan iki kisi iniyordu. Ben tam adamin yanindan gecerken popomu sıktı adam. Diger eliyle kiz arkadasini tutarken. Sok oldum o an bir sey diyemedim. Erkeklerden her sey beklenir. Ama bu konuda bilemedim. Esinizi en iyi siz bilirsiniz.

eşimle aramda ciddi sıkıntılar vardı maddi anlamda ama hiç aldatma anlamında olmadı hiç hemde 1 ay önce eşim eşimin arkadası sevgilisi ben eğlenmeye dışarı cıktık eğlendik dönerken arabada eşimin arkadaşının sevgilisi oturuyordu eşimin yanında bende eşimin diğer yanındayım kadının dediğine göre eşim kadının bacaklarını okşamaya çalışmış eşim inkar ediyor yapmadım diyor ama kadın yaptı dokundu bana diyor kadın özbek bir tip hanı eşim diyor ki yapsam senin yanında mı yaparım dipdibeydik yapmaıdm diyor kime inanıyım ben bilmiyorum?
Yani bilemedim.

Eşiniz "kadın yabancı, kolay lokma, ben de yürüyeyim hafiften" diyip yoklamış olabilir. Erkeklerde öyle bi kafa var çünkü.
Ben olsam bi bulanırdı kafam. Direkt kadın iftira atıyor diyemezdim. Hem diyelim iftira atıyor, sebep ?
Ne gerekçe ile iftira atıyor ki ? Ne geçecek eline ?
Bi çıkarı varsa bilemeyiz.

Ama yanlışlık falan da olmuş olabilir. Yıllar önce bi mekanda yaklaşık yarım saat boyunca masanın ayağı diye ayağımla eşimin arkadaşının ayağını okşamıştım. Öyle salak gibi masanın ayağı diyerek sürtüp duruyorum ayağımı. Adam da beni mahcup etmemek için mi ne için bilmiyorum çekmiyor mu ayağını.. Ama adamın suratı kireç gibi, donuk donuk bakıyor önüne. Ne bileyim ben... Sonra fark edince utançtan öldüm. Hiç çaktırmadık ikimiz de, hala çok utanırım aklıma geldikçe.

Ama yanlışlık falan da olmuş olabilir. Yıllar önce bi mekanda yaklaşık yarım saat boyunca masanın ayağı diye ayağımla eşimin arkadaşının ayağını okşamıştım. Öyle salak gibi masanın ayağı diyerek sürtüp duruyorum ayağımı. Adam da beni mahcup etmemek için mi ne için bilmiyorum çekmiyor mu ayağını.. Ama adamın suratı kireç gibi, donuk donuk bakıyor önüne. Ne bileyim ben... Sonra fark edince utançtan öldüm. Hiç çaktırmadık ikimiz de, hala çok utanırım aklıma geldikçe.
Ayy sen çok yaşa, yemin ederim gülme krizine girdim.

Yerinde kim olsa utanır, geçmiş olsun canım

Irkci değilim. Ama bazı ülkelerde kadın erkek ilişkileri çok daha farklı. Mesela daha kadınların geri planda olduğu kültürde yetişen bir erkek kendiyle iletişime geçen kadını hemen kendine asılıyor zannedebiliyor.

Benim gözlemim Özbek, Türkmen kadınlarda bu konularda fazlaca hallenme olabiliyor. Temizliğe gittiği evde ev sahibi adam hangi malzemeler eksik fotosunu at alayım dedi diye dışarıda benim her istediğimi alır, bir dediğimi iki etmez diye konuşan var. Arkadaşım duydu başka temizlikci geliyor şimdi. Zaten özgür iradeleri ile çok fazla kuma olan da var.

Sizin durum çok ortada kalmış. Bacağına ellediyse sonraki günlerde illa mesaj atardi kadına. Atmış mi? Gerçi bu tarz durumlarda sizin ortaya oturup kadın ve kocanizin iki yanınızda oturması daha uygundu. Siz eşinizin başka durumlarda da takip edin. Hemen inanmayın ama yüzde 100 yalandır da demeyin.

Esin alkollu ise ondan olmus olabilir.bir daha alkollu boyle ortamlara girme bence.

ohaa
sapık

X