eşme inanmak istiyorum

Küçücük şeyden nem kapan biriyim ilişkimde de hep olay çıkaran tarafım kıskancım ama bilmiyorum bana geçmedi kadının lafı bilemiyorum arabada o an tepki verse haklı derim kesinlikle ama belki de amaç sevgilisini kıskandırmak için salladı

Küçücük şeyden nem kapan biriyim ilişkimde de hep olay çıkaran tarafım kıskancım ama bilmiyorum bana geçmedi kadının lafı bilemiyorum arabada o an tepki verse haklı derim kesinlikle ama belki de amaç sevgilisini kıskandırmak için salladı
Hemen tepki vermeli yoksa ben de inanmam

Özbek söylüyorsa yalandır mi diyorsunuz..Yani kac tane Özbek tanidiysaniz artık...
İnanmaniz için hangi irktan olması gerekiyor kadının.
Farklı bir uyruga mensup olduğu için o..pu demediginiz kalmış sanki.
Ayrıca kocan, arkadasinin sevgilisinin bacağına dokunmaya yeltendiyse ; arkadaşı ne yaptı şu durumda.
Aferin kanka diyerek sırtını sivazlamadi sanırsam.
Alkol de varsa kocanı bir sorgula derim.
Tuhaf bir konu,tuhaf bir anlatim.

eşimle aramda ciddi sıkıntılar vardı maddi anlamda ama hiç aldatma anlamında olmadı hiç hemde 1 ay önce eşim eşimin arkadası sevgilisi ben eğlenmeye dışarı cıktık eğlendik dönerken arabada eşimin arkadaşının sevgilisi oturuyordu eşimin yanında bende eşimin diğer yanındayım kadının dediğine göre eşim kadının bacaklarını okşamaya çalışmış eşim inkar ediyor yapmadım diyor ama kadın yaptı dokundu bana diyor kadın özbek bir tip hanı eşim diyor ki yapsam senin yanında mı yaparım dipdibeydik yapmaıdm diyor kime inanıyım ben bilmiyorum?
Özbekse, milletin kocalarına göz dikenini, evin beyini baştan çıkarmaya çalışanlarını da duydum bakıcı olarak Özbek tercih eden annelerden. O yüzden önemli bi detay. Kocanızı zengin mi sandı acaba durumumuz çok yok demişsiniz.

bu konuda geri kafalıyım herhalde; hiç sevmediğim durumlar. Evlisin barklısın ne yani böyle milletin sevgilisiyle içmeye mıçmaya gitmek?
Taksideydiniz herhalde, kadının sevgilisi önde, e sizin koca da onun yanına mı oturdu? Neden? Siz ortaya oturursunuz bi yanınızda kadın olur bir yanınızda eşiniz.
Kadının o gün söyleyememesi de gayet normal.

Bence herkes alkollü ise, olmuş olabilir. Çünkü kafası güzel insan kendi gibi davranmaz. Uç hareketler yapabilir. Duyuyoruz içkili olmayı, herhangi bir suçta hafifetici sebep olarak sunmaya kalkıyor bazıları.
Ama bu adamın yaptığına kılıf olur mu ? Kadın yanlış mı anladı? Bunlar hep muamma olarak kalacak gibi

Neden herkes 1 ay sonra söyledi olayına takılıp yalan söylediğini düşünüyor ki .
Alkollü ortam olay çıkabilirdi, Sonu karakol olabilirdi . He doğru mu değil mi bilmem .ama bir kadın neden bu konu da yalan söylesin ??? Yapacağın şey kime inanmak istiyorsan ona inan

X