eşme inanmak istiyorum

Neden herkes 1 ay sonra söyledi olayına takılıp yalan söylediğini düşünüyor ki .
Alkollü ortam olay çıkabilirdi, Sonu karakol olabilirdi . He doğru mu değil mi bilmem .ama bir kadın neden bu konu da yalan söylesin ??? Yapacağın şey kime inanmak istiyorsan ona inan
Alkollü olup olmadığını konu sahibi hâlâ yazmadı.

eşimle aramda ciddi sıkıntılar vardı maddi anlamda ama hiç aldatma anlamında olmadı hiç hemde 1 ay önce eşim eşimin arkadası sevgilisi ben eğlenmeye dışarı cıktık eğlendik dönerken arabada eşimin arkadaşının sevgilisi oturuyordu eşimin yanında bende eşimin diğer yanındayım kadının dediğine göre eşim kadının bacaklarını okşamaya çalışmış eşim inkar ediyor yapmadım diyor ama kadın yaptı dokundu bana diyor kadın özbek bir tip hanı eşim diyor ki yapsam senin yanında mı yaparım dipdibeydik yapmaıdm diyor kime inanıyım ben bilmiyorum?
hiçbirinizi tanımıyorum ama kesinlikle kadın yalan söylüyor,vardır bir planı,kimin ne halt olduğu belli değil,adamcağız aldatacak olsa karısı yanında otururkenmi yapar bunu allah aşkına,belkide kocanızı gözüne kestirdi sizi aradan çıkartmak istiyor,allah böyle tiplerden korusun,muhtemelen görüşmezsiniz artık ve bence tavrınız bu kadına karşı çok sert olsun,şöyle düşünün aynı olay sizin başınıza gelse adamın karısına pişkin pişkin bu rahatlıkta anlatabilirmiydiniz,bu bile kadının arsız olduğunu gösterir,yani insan bi bocalar,bi sıkılır,utanır araya mesafe sokar,ben hayatımda böyle yapan birini görmedim,adamın 40 yillık metresi bile karısını arayıp şu rahatlıkta konuşmaz kaldıki bu baya nahoş,basitlik kokuyor,yani eşin sapıktır aleni şekilde sürekli rahatsız eder kadınları taciz eder,yaaa senin eşin şöyle böyle fln diye söylenir ama bu harbiden basitlik.

Az önce başka bir konuda, karisinin yaninda başka kadınların bacaklarina bakip ic çeken erkegi okuduktan sonra,,
bu adamin da karısınin yaninda diger kadinin bacağını okşamaya kalkmasi, erkek cinsinin igrenclikte ve şerefsizlikte ne kadar sınır tanimaz olduğunu düşününce gayet olası.

Adam yapmis midir bilmem ne yapmiştir ne yapmamiştir denecek konu bu ama yapacaksa yaninda mi yapar kismina katilmiyorum. Asıl goz onunde yapilan şeyi saklamak daha kolay.
Millet eşini aldattigi kadini eşiyle kanka yapiyor. 😁
Bu aynı şey değil sanki ya. 🤣Karısının yanında neden taciz etsin, planlı bir şey değil ki o anlık gelişmesi gerekiyor böyle bir olayın. Yürek yediyse tabi bilemiyorum. Ama bi işkillenirdim ben, aralarında bir ilişki değilse de başka hesaplar mı var acaba, 1 ay sonra öten kadına karşı da kayıtsız kalamazdım.

Bu aynı şey değil sanki ya. 🤣Karısının yanında neden taciz etsin, planlı bir şey değil ki o anlık gelişmesi gerekiyor böyle bir olayın. Yürek yediyse tabi bilemiyorum. Ama bi işkillenirdim ben, aralarında bir ilişki değilse de başka hesaplar mı var acaba, 1 ay sonra öten kadına karşı da kayıtsız kalamazdım.

Yillllaaar once benim dogum gunum icin arkadaslarla ve eski sevgilimle bir araya gelmiştik ve arkadaslarim da erkek arkadasimi ilk defa goreceklerdi. Oncesinde tanismiyorlardi net şekilde.
Dogum gunumu kutladigim yerde muzikli, dansli bi yerdi. Ortam isikli karanlik gurultulu karisik baya.

Neyse ben eski sevgilim ve kiz arkadaslarimdan birinin arasinda oturuyordum koltuk tarzi bişeydi. Bir sure sonra arkama yaslanayim dedim ve kiz arkadasimin kolunu hissettim arkamda, ben hissedince hizli şekilde kolunu toparladi. 🤷 Elini sıkıştirmadim yaslanirken, elini sadece arkama koymuş olsa o kadar paniklemezdi yani.

Erkek arkadasima sormustum X sana mi dokunuyordu diye hayir demişti ama olay cikmasin diye oyle soyledigini dusundum hep hiç inanmamiştim dogrusu. 🙄 İnsanlar ortada arkadaş durumlari olunca bir anda olay yaratmaktan çekiniyor galiba.
Alkol vs alindiysa onun rahatligiyla da olmus olabilir.

Erkeklere gram inanmam.
Aldatanlar da ya komşusuyla,ya yakın arkadaşıyla ,ya iş arkadaşıyla falan aldatıyor ki zaten. Uzağa gityor aldatacak kişi.

Kadının Özbek detayı niye verilmiş? Elletebilir mi yani o anlamda mı söylediniz?

13 yılı geçti galiba evlenmeden önceydi.
Ben sevgilim,sevgilim ortağı ve onun sevgili mekâna gittik.
Gündüz saatleri alkol de aldılar.
Sevgilim diğer kızla samimi konuşmaya başladı bende ortağıyla konusuyorum ama gözüm onlara takıldı.
Benim ex faldan falan konuyor numaramı vereyim de annen de baksın falıma ben gelirim dedi.
Baya koyu sohbet ediyorlar.
Kız lavobaya gitti ex de peşinden kalktı.
3-4 dk sonra ben gittim baktım kızlar tuvaletinin önünde benimkisi bekliyor kızı 😒
Olay çıkmasın diye bişey demedim kıza ortağa ama herife orda saymadigim şey kalmadı.
Sonra toplandık çıktık mekandan.
Adamla baya kavga ettim ertesi gün kıza ve ortağına da söyledim bu herif kıza baya baya yürüdü haberiniz olsun uzak durun diye.
Kız yok falan dedi ama anladım işte neyse sonra o ortakla kız evlendi ben exden ayrıldım zaten.
Alkollü karışık grupta herşeyi beklerim bu durumda kadına inanırdım ama 1 ay sonra konuşması yine de mantıklı gelmiyor bana.

eşimle aramda ciddi sıkıntılar vardı maddi anlamda ama hiç aldatma anlamında olmadı hiç hemde 1 ay önce eşim eşimin arkadası sevgilisi ben eğlenmeye dışarı cıktık eğlendik dönerken arabada eşimin arkadaşının sevgilisi oturuyordu eşimin yanında bende eşimin diğer yanındayım kadının dediğine göre eşim kadının bacaklarını okşamaya çalışmış eşim inkar ediyor yapmadım diyor ama kadın yaptı dokundu bana diyor kadın özbek bir tip hanı eşim diyor ki yapsam senin yanında mı yaparım dipdibeydik yapmaıdm diyor kime inanıyım ben bilmiyorum?
Eşinden önce kadının neyi ne niyetli söylediğine bak bence.Kadinin kişiliğini az buçuk anlamışsındır.5-6 ay önce bir kadın eşime iftira attı.Eger ben o an nerde olduğumu bilmesem,hat dökümanini çıkarmasam inanacaktim.Ona rağmen eşime dünyayı dar ettim.Adam bin defa yüzleştir beni hatta kameradan bakalım dedi.Kadin ısrarla geldi gitti sabah dükkanı benimle açıyordu ee ne yaptın diye.Esime güveniyorum ben zaten ispatladi sen yanlış görmüşsün dediğimde AA evet olabilir zaten emin değilim belki de o sendin dedi😱

Bence kadın o an olay çıkarmalıydı öyle olmalı çünkü.
Bir de bundan sonra eşiniz siz ve başka kadın varsa siz ortaya oturun. Eşiniz siz başka erkek varsada eşiniz ortaya otursun 😉

Ay çok zor bir durum ama eşini en iyi sen tanırsın.

Örneğin birisi benim eşim hakkında böyle söylese hayatta inanmam çünkü eşimi tanıyorum

Erkeklere gram inanmam.
Aldatanlar da ya komşusuyla,ya yakın arkadaşıyla ,ya iş arkadaşıyla falan aldatıyor ki zaten. Uzağa gityor aldatacak kişi.

Kadının Özbek detayı niye verilmiş? Elletebilir mi yani o anlamda mı söylediniz?

Bunun nedenini biliyorum ama doğru cümleyi kuramayacağım için anlatamıyorum :KK70:
Biraz genelleme yapılıyor bu konuda o kadar söyleyeyim

Kadının Özbek olması çok alaka bence .
Şimdi ırkçı falan denilecek ama bu tiplere güven olmaz bence sallıyor kadın.
Görüşmeyin bi daha bu tiplerle.
Adam niye onun bacağını okşasın ya bi gitsin iftira atıyor

Bunun nedenini biliyorum ama doğru cümleyi kuramayacağım için anlatamıyorum :KK70:
Biraz genelleme yapılıyor bu konuda o kadar söyleyeyim
Ay bilemedim. 😊
Adam da bir değişik,insan arka koltuğa iki kadının ortasına niye oturur ki?
Öne şoför yanina oturmalıydı. Ya da kadın öne oturmalıydı. Saçmasapan oturup sonra da alkollü kafayla elleşirlerse aha olacağı da bu 😊

X