Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Kızlar merhaba benim için ne önerirsiniz...
2 negatif tüp bebek deneyimim var..
3. Tedavi nisan da başlanacakdi korona dan dolayı iptal oldu.. şuan olmaması için bir sebeb yok herşey normal... kun feye kun...
Benim okuduklarım
Ya halik
Ya bari
Ya musavvir

Ahh benim kader arkadaşım.hoşgeldin çok şifa bulacağız burdan insallah

Ahh benim kader arkadaşım.hoşgeldin çok şifa bulacağız burdan insallah

Canım sende buradasın hoş bulduk canım benim tek şifa dua.. dualarda birleşelim ve sonumuz güzel olur inşallah..
Kun feye kun.. o ol derse neler olmazki..
Sen ne durumdasın canım uzun zamandır yazışmadık... unuttun beni

Selam kızlar topiğinizz hayırlı olsun
Okadar güzel esmalar paylaşmışsınız ki hepsini ekran aldım birde baktım ki bir sürü Esma oldu hangisinden başlayacağımı şaşırdım İnanki hepinizden Allah razı olsun

Benim okuduğum bir Esma yok ama 15 gündür evlat sahibi olmak için Meryem suresini ve bazen ismi Azam duası okuyorum aklıma gelirse Meryem hiç aksatmıyorum ama 41 gunu tamamlamam lazım ve okadar inanarak okuyorum ki içimde bir his gebelik olcak diyor bat 3 Mayıs bu ay olmazsa diğer ay olcak ama olcak gibi Rabbim ferahlık verdi yüreğimi hiç böyle hissetmemiştim daha önce dünya dua üzerine kurulu şakın dua etmemezlik yapmayın özellik le namazlarınızda yalvarın Rabbime Rabbim ısrarcı kullarını sever miş ısrarla isteyin... Rabbim şu mübarek günlerde ne muradınız varsa versin inşallah

Esma değil ama ben Meryem suresini öneririm

Seni unuturmuyum canim.ozelden yazarim sohbet ederiz

41 gün okumam gerekiyor ta canım adetine denk gelince nasıl oluyor? Inşallah bende başlamayı istiyorum.. RABBİM nasip etsin inşallah hepimize sağlıklı evlatlar versin Inşallah..
Insallah canım inşallah

adetli olunca yerine biri okuması gerekiyor Muş gümlerimiz çakışmazsa ben okurum Allah rızası için

Kızlar bunu da ben yapmadım ama uygulayanlar hamile kaldım diye yazmışlarher dilek için okunuyor
Mümkünse boy abdesti değilse, yeni bir abdest aldıktan nafile olarak iki (2) rekat namaz kıldıktan ve 70 defa istiğfar "Estağfirullah el Azim " 70 defa salavat "Sallallahü ala Seyyidina Muhammed”sonra,kırk bir defa (41) Fatiha suresi ve yirmi yedi defa (27) ihlas suresi-Buna ilaveten ya-sin suresini ve başka ayetler de okursa daha iyi olur-vaktin müsaitse Mülk suresi ve Vakıa süresini oku.

Sonra hasıl olan sevabı başta peygamber efendimiz s.a.v ,onun ehli beytine ve ashabına ve İslam alimlerine Şeyh Abdülkadir Geylani,İmam Hasan Şazeli,Hızır a.s,dört melekler,dört halifeler,Seyyid Muhammed Hakkı Hz. ümmedi muhammede ve sahibuz zamanın ruhlarına hediye edin.

Efendimiz hazreti Muhammed Mustafa sav 'e okuyabildiğin kadar başında ve sonunda salavat getir !

Salavatı Fatihin veya Salaten tüncina veya hangisi olursa oku. o salavatlar arasında yaparsan başlangıçta ve bitişte Allah’a c.c gönderilen dilekçenin mührü şerifi olur.

Sonra belirtilen ayeti okumaya (necm suresi-58.ayeti) 1153 defa okumaya başlar.

"Leyse leha min dunillahi kaşife"

Şu beyyiti 1 defa ilaveten okur.

Çöller ovalar daraldığı,büyük belalar biriktiği, sonuçta ümitsizliğe düşürüldüğü,

Zaman,sen hüsnü lütfunla,ince ve anlamlı keşfinle,açıp giderdin bunları,yaaa ilahi!...

(dikkat:beyyitin mealini okuyun ! zira latin harfle yazmak okumak kelimeyi eksik ve manayı bozar ondan sonra ayeti kerimeyi üç(3) defa okuyun "Leyse leha min dunillahi kaşife" beyti bir(1)kere okur. çöller ovalar daraldığı,büyük belalar biriktiği, sonuçta ümitsizliğe düşürüldüğü,zaman,sen hüsnü lütfunla,ince ve anlamlı keşfinle,açıp giderdin bunları,yaaa ilahi!..)

----------------------------------------------------

sonra (necm suresi-58.ayeti) elli (50) defa

Beyyit 1 defa:

çöller ovalar daraldığı,büyük belalar biriktiği, sonuçta ümitsizliğe düşürüldüğü,

zaman,sen hüsnü lütfunla,ince ve anlamlı keşfinle,açıp giderdin bunları,yaaa ilahi!...

----------------------------------------------------------------------

sonra (necm suresi-58.ayeti) yüz (100) defa

Beyyit 1( bir) defa:

çöller ovalar daraldığı,büyük belalar biriktiği, sonuçta ümitsizliğe düşürüldüğü,

zaman,sen hüsnü lütfunla,ince ve anlamlı keşfinle,açıp giderdin bunları,yaaa ilahi!

Kırılmış gibi hissediyorum yeis mi tam bilmiyorum nankörlük isyankarlıktan etmekten Allah korusun ama cok buruğum..olur yapalım tabii paylasirim

Rabbim razi olsun canim üsenmeden yazmissin rabbim dualarini dileklerinin karsiligini versin insallah sen melekmisin yaaa valla seni o kadar cok seviyorum ki allah için seviyorum rabbim razi olsun senden❤❤❤❤

Bende ev alabilmek olmak için ya rezzak çekiyorum günde bin tane çekiyorum siz ya gani zikrini günlük kaç tane çektiniz

Tüm yorumları heyecanla okudum topigi açan arkadaşım Allah razı olsun senden ve gelelim benim sıkıntım a ev almak için ne yapmam gerekiyor hangi zikre devam edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…