Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Maşallah

Bende öyle canım eskiden bende esmalar zikirler sayılı duaalr çok okurdum aklımdaki hacetlerim için...ama en son 4444 tefricie ve yanında bir sürü bu şekilde dualar okuduğum halde hacetim olmadı rabbimin istediği oldu ...hayırlısı ni verdi belkide bilemeyiz ...bukadar duadan sonra olmadıysa diyorum demekki kaderde ne yaziliysa onu yaşayacağız...gönlümden bişey geçtiğinde insalah nasip olur diyorum Allah'ın dediği olur diyorum

Elbette canım benim onun dediği olur ama isteme hakkını vermiş bize:' kulumun duası olmasa ne ehemmiyeti olurdu

Elbette canım benim onun dediği olur ama isteme hakkını vermiş bize:' kulumun duası olmasa ne ehemmiyeti olurdu
Evet , bide diyorlar ya Allah kabul etmeyeceği dua yi ettirmezmis , inanın çok fazla dua etme isteği vardı o konuda secdelerde ağladım günlerce okadardua ettim , etmek istedim ama sonuç olmadı duam...bu sebepten dolayı dua etmek sannki içimden gelmez oldu çünkü nasılsa kaderi yasiyoruz diyor bir ses

Ya Rabbin sendeki yerini ölçüyorsadiyorsa ki 'Kulum ne kadar samimi duasında, yoksa sadece istediğini verdiğim için mi geliyor huzuruma?' Bunun cevabını zaten biliyor ama sana da göstermek istiyor; sadece istediğini vereceği için mi O'nu anıyorsun yoksa gerçekten sevdiğin için mi?

Allah razı olsun ne güzel bilgiler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…