Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Kırılmış gibi hissediyorum yeis mi tam bilmiyorum nankörlük isyankarlıktan etmekten Allah korusun ama cok buruğum..olur yapalım tabii paylasirim
Allah'a gönül koymak olmazAllah'ı tanımak anlamak ve sevmekle yükümlüyüz. İsterse şu anda dünyayı yıkıp bambaşka şekilde inşa edebilecek kudrette mesela bu defa da üçgen prizma yapayım deyip yapabilir dünyanın şeklinisenin benim ufacık dileklerimizi mi veremeyecek? İşte demekki burada bir sır var ve Âlemlerin Rabbi seni sırrına ortak etmiş elbette bu biraz sabır biraz tevekkül gerektiriyorKadrini bilmelisin, elbette ki seni memnun edecektir ama önce bi sınavı geç
Rabbim razi olsun canim üsenmeden yazmissin rabbim dualarini dileklerinin karsiligini versin insallah sen melekmisin yaaa valla seni o kadar cok seviyorum ki allah için seviyorum rabbim razi olsun senden❤❤❤❤
amin canım benim Allah senden de razı olsun inşallah bir yerde bir dua göreyim duyayım hemen aklıma geliyorsunuzinşallah şükür sayfası açarız bir de doya doya anlatırız
Tüm yorumları heyecanla okudum topigi açan arkadaşım Allah razı olsun senden ve gelelim benim sıkıntım a ev almak için ne yapmam gerekiyor hangi zikre devam edeyim
Amin canım Allah senden de razı olsun ev almak için arkadaşımız ya Ganiyy okumuş Ya Fettah ya Rezzak da okuyabilirsin
Ya malikel mülk de okuyabilirsinbaşka buldukça yazarım canım

Insallah bitanem simdi namazimi bitirdim bol bol dua ettim rabbim kabul etsin şunu anladim bu tefriciye duasi cok güçlü okurken cok sarsildim basim döndü rabbim dualarimizi duysun insallah rabbime şükürler olsun cani gonulden hissettim benimle olduğunu

Bekarlara özel esmalar için dört gözle beklemedeyim ne okuyalım, neye devam edelim de hayırlı insanı hayırlı zamanda bulalım inşallah
İki arkadaşıma ya Vedud ilk gün 2000 ya da 400 okuyacaksın sonraki 20 gün hergün sadece 20 tane okuyacaksın ' yaptırdım ikisi de evlendi 'ya Cami ya Vedud ' 'ya fettah ya Vedud ' bu şekilde de okuyabilirsinRabbim ömür boyu ağız tadıyla birlikte yaşayacağın insanı çıkarsın karşına inşallah

Bekarlara özel esmalar için dört gözle beklemedeyim ne okuyalım, neye devam edelim de hayırlı insanı hayırlı zamanda bulalım inşallah
Cuma süresi Perşembeyi cumaya bağlayan gece yani bugece 2 rekat allah rızası için namaz kıl. Sonra cuma suresini oku. Sure bittikten sonra secdeye git ve evlenmek isteğini nasıl bir eş istiyorsan onu rabbinden hayırlısı ile iste. Allah’ın izniyle kabul olur İnş. Bu anlattığım denendi 3 kişi yaptı ben dahil.

Herkese Merhabalar,bayağı kalabalıklaşmışızEsma okumalarına başlamadan önce arınmalıyız,üzerimizde negatif enerji olabilir (karma,büyü,nazar,çok önceden ettiğimiz yada aldığımız ah ve bedduaların enerjiileri).Bu yüzden her esma okumasından önce 51 besmele okuyarak 100Estağfurulah,100 salavat,100 la ilahe illallah dedikten sonra okumalara başlamalıyız,o zaman etkilerini daha iyi görürüz esmaların.Newplanet canım Ya Hamid esması çok güzel bir esma,ama mükemmel olmaya zorlayan bir esma,bu da insanda sinir yapabiliyor diye duymuştum.500 defa La ilahe illallahür ya Rauf okudum tam 21 gün muhteşem şeyler yaşadım,sizi üzen herkese çok büyük dersler veriyor,sizi herkese çok güzel ve çok çekici gösteriyor,günlük işleriniz kolaylaşıyor,kısacası hayatınız kolaylaşıyor.La ilahe illallah'la okunması Ya Rauf'u dahada güçlü yapıyor ve tüm dilekleriniz gerçekleşiyor,"mesela içimden diyorum ki eşim işten geldinde hadi bu akşam dışarda yiyelim yemeği hava alalım desin"diyorum ve bu gerçekleşiyor.Bence Ya Rauf esmasında çok sırlar var hemde çok 40 gün yada 90 gün sabredip okumak lazım.La ilahe illallah Allahu teala'nın kalesi esmalarda odaları oluyor.Ilk başta 100 kere estağfurullah,salavat ve kelime-i tevhid'le başlarsınız daha çok ve hızlı etkilerini görüyorsunuz yada la ilahe illallahür ya rauf gibi okursanız.

Ben Ya Vedud esmasını çok seviyorum,ama bende ki açılımı geç olacak biliyorum.Bir sitede okuduğum bir yazı vardı tüm dilekler için 100 estağfurullah,salavat ve kelime-i tevhid ve 4000 Ya Vedud ve ardından 1 kere İsmi Azam okuyun 21 gün tüm dilekleriniz olacak çok güzel bir evlilik yapacaksınız diye yazılmış,bir tanıdığım yapmış evliyim eşimle sorunlarım vardı hepsi bitti,eşim çok düzeldi şimdi yeni evli gibiyiz,ev aldım,araba aldım çok mutluyum dedi.Çok iyi Esmaül Hüsna'dan anlayan bir kişi," sizin esmanız sizi kendisine çeker,bıraksanız bile yine döner on'da bulursunuz kendinizi" diyor.Ben hep kendimi Ya Vedud esmasında buldum,aslında adımıza bakan yada hesaplarımızla bulunacak esmalar olayı bir ara bana cazip geldi esmamıda buldum,ama ben hep Ya Vedud esmasını okumak istedim,ruh Esmasını bilirmiş ve o esmaya doğru yönlendirirmiş sizi ve o esmayı okudukça tüm dileklerinizin olduğu,işlerinizin yolunda gittiği,herşeyin istediğiniz gibi olduğu zaman oluşurmuş.Her esma bir çakraya bakar,sürekli bir esmayı çekmek sürekli bir çakrayı çalıştırır ve buda dengesizliğe yol açar ve sizi bunalıma,depresyona,ümitsizliğe götürür,o yüzden başta 100 La ilahe illallah okursanız çakralarınızı dengelemiş olursunuz (la ilahe illallah çakraları dengeler ve düzenler,ayrıca tüm esmalarıda içinde kapsar).

Bir gün çok sıkıntıdayım ağlayarak uyudum ve sabaha doğru uyandığımda "Leyse leha min dunillahi kaşifeh"diyerek uyandım,sonra araştırdığımda esas anlamı "onu Allah'tan başka çözecek kimse yoktur"imiş.Bir müddet okudum fakat normalde bu ayet keşif ayetidir,keşfimin pekde açılmasını istemem yani göz perdemin,o yüzden büyük sayıda değilde okuyabildiğim kadarını okudum ve sıkıntım mucize şekilde gitti ve çözüldü.Bence kısmeti kapanmış,kendisine büyü yapılmış ve çok büyük karması olan yada bilmediğimiz bir bedduaya uğramış isek bu ayeti okuduğumuzda bence çözüyor,herşey çözülüyor,böyle bir durum yaşayan varsa nu ayeti tavsiye ederim,ebcedi 1153'dür.

Bu arada evlenmek için soran olmuş Ya Aliyy esmasını önermiştim, bir esma daha önerebilirim "Ya Bais" . 1062 kere herhün Ya Fettah Ya Bais diye okursanız hem kısmetiniz açılır ve hem maddi kapılarınız açılır,hemde herkes tarafından çok sevilirsiniz.Ya Bais esması herkese karşı tüm kusurlarınızı örter ve sizi mükemmel gösterir ve çok özgüvenli olursunuz,çekingen ve içine kapanık insanlar için mükemmel bir esmadır.Ayrıca bolluk,bereket ve zenginlik getirir.Alacağınız varsa yani birisine borç vermişseniz alırsınız,yada bir arsanızı,evinizi satmak istiyorsanız hemen satarsınız.Dükkanınızda varsa bol müşterisi olur.Özellikle evlenemeyenler için kısmet getirici olduğundan ve sizin tüm kusurlarınızı örtüp mükemmel göstereceğinden bu ikili esma okumasını 1062 kere hergün okunmasını tavsiye ederim

Topik çok güzel olmuş ❤
Bende birşey sormak istiyorum
"Ya Hakk " esması hakkında bilgisi olanlar bu güzel esma hakkında bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Kızlar ya FETTAH hatmi yapıyoruz günlük 10.000 civarı okuyorum ondan hariç bugün 3. günüm kendime esmalar belirledim ve sayılar yazdım ama fazla okuduğum oldu sayılara çok sadık kalamadım21 gün devam edeceğim sonra ekleme çıkartma yaparım diğer esmalardan da faydalanabileyim diyehadi sizler de seçin esmalarınızı bayramımız bayram olsundilek ayrı ayrı dilemedim arada öylesine Türkçe dua ediyorum sonra zikir hatta bazılarını sayıları çekip yazıyorum; iş yaparken falan sayısız söylüyorum her şeyin tasarrufu Allah'ın elinde, dilediğini oldurur dilediğini oldurmaz vermedi diye moral bozacağına zikir yap bakalım neyi layık gördü de hak etmemizi bekliyor sunmak için

Bende Ya Fettah okumasına katılmak isterim ama günde 1000 okuyabilirim çünkü küçük bir çocuğum var.Birde hasbünallahü ve nimel vekil 450 defa.41 defa Amenerrasulu okurum

Bende Ya Fettah okumasına katılmak isterim ama günde 1000 okuyabilirim çünkü küçük bir çocuğum var.Birde hasbünallahü ve nimel vekil 450 defa.41 defa Amenerrasulu okurum
Canım herkes aynı sayıyı okumak zorunda 10.000 tane okuyorum günlük. Allah bağışlasın

Sorayım canım söylerim sana
Çocuk isteyenler için: Ya Halik-Ya Bari-Ya Musavvir
Çocuğu olmayan bir kadın,yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Hâlik,Ya Bari,Ya Musavvir" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder... yazıyor

Topik çok güzel olmuş ❤
Bende birşey sormak istiyorum
"Ya Hakk " esması hakkında bilgisi olanlar bu güzel esma hakkında bana bilgi verebilirseniz çok sevinirim
Ya Hakk esması bana göre Ya Adl esmasıyla çok benzer tarafları var.Nefsi terbiyede çok önemli bir esma.Ne demişler "Nefsini bilen kendisini bilir"Doğru ve haklı nasılsa Allahu teala bu zikri yapan kuluna öğretiyor ve ibadet yapmayı sevmeye başlıyorsun isteyerek,severek ve çok büyük şevkle yapmaya başlıyorsun.Bu esma çok sırları barındırıyor,nefsini terbiye ettikten sonra bu esmayla ruhun güçleniyor ve nasıl anlatayım,bu esmayı salavatla okuduktan sonra gözünün önüne kabe ve tavaf edenleri birden görmeye başlayabilirsin bu yönüde bana la ilahe illallah zikrini anımsatıyor.Olurmu öyle biz günahkarız bunu görmek ve bu mertebeye erişmek için derviş yada Allah dostu olmamız gerek demeyin,çünkü nefsi terbiye ettikten sonra ruhunuz o kadar güçleniyorki ruh size neler yaşatıyor söylesem inanmazsınız,ama bu esmayı salavatla okuyun diye tavsiyede bulunmak isterim,önce çok güzel kokular duyacaksınız,hayatınızda hiç bir parfüm böyle güzel kokmamıştır,sonrada bunları yaşamaya başlayacaksınız diyorum ve başlayın görün diyorum.

10.000 ya FETTAH
270 ya Kerim
1760 ya Kayyum
80 ya Hasib
100 ya Cemil ya Nur
551 ya Müteali
260 ya Aliyyu ya Âlim
500 ya Metin
1300 ya Azim
18 ya Hayy
1.000 Ya FETTAH ya Rezzak
1.004 ya Fettah ya Bais
100 ya Fettah ya Rafi
100 ya Fettah ya Rauf

İş yaparken de sayısız söyledim günlük okuduğum esmalar

Maşallah harikasın

Kizlar hak rüya görmek için de bir konuyla ilgili el habir ez zahir er resid in dışında bildiginiz esma var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…