Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Çocuk için sadece Ya Gani esmasını tavsiye ederdim,ben kırk gün okudum günlük 500 adet ve hamile olduğumu öğrendim.Bir arkadaşım da pko hastasıydı o da tefriciye okuyarak hamile kaldı,bir kaç arkadaşı bölüşmüşler 4444 tefriciyeyi okumuşlar 1 hafta içinde.

Ruh ve fiziksel güzellik için cilt falan,formül var mı @newplanet cim
Kesinlikle Ya Nur Ya Cemil esmasını tavsiye ederim,ikisinin ebced toplamı olur zannedersem Ya Nur 256,Ya Cemil 83, toplam 339 yapıyor.Yada istediğiniz bir sayıylada çekebilirsiniz.Ya Cemil yüz güzelliği için okunan esmadır.Ya Nur sürekli auranızı temizler ve yıldızınızı dişi yapar,aurası parlayan insanın yüzüde parlar,güzelleşir,nazardan korur,ruhunuz güçlenir.Ya Nur esması ruhu güçlendirir,bir ara ben 1500 kadar falan okuyordum rüyalarım değişti,yüzüm güzelleşti.1 ay olmamıştı zannedersem 7 gün falan Ya Cemil Ya Nur esmasını 500 kere okuduğumda "ne kadar güzel bir bayan" diye herkesten iltifat alıyordum.Yolda kadınlar bile hemcinslerim olmalarına rağmen yüzüme dik dik bakıyorlardı sanki büyülenmiş gibi.Eşim "sen bugünlerde bir acaip güzelleştin,zaten güzeldin dahada bir hoş oldun"diyordu.Yüzüm beyazlaştı,gözlerim bile ela yeşil gibi bir şeyoldu;normalde kahverengi.Bu arada ben miyop astigmatım,yıllar öncede akşamları 100 kere Ya Nur esması okuyarak güzelleşeyim iyice derken gözlerimi iyileştirmişim,Ya Nur esması gözlere de nur saçıyormuş,ben Ya Nur diye okumak hoşuma gidiyordu,güzelleştiğimi hissediyordum.Bu arada yükselenim Yengeç burcu ve Ya Hayy esması etkisindeyim.Eğer Ya Hayyu ya Nur diye çekmeye başlıtorsam daha enerjik,daha güzel oluyordum ve gittikçe de gençleşiyordum.Ben yaşımdan çok küçük gözükürüm.Ama Ya Cemil Ya Nur çektiğiniz zaman güzelleşirsiniz hemde çok.Fakat birşey daha belirteyim eksik olmasın bir esma daha var yüz güzelliği için ve ayrıca kısmet açmada onun kadar güçlüsünü görmedim ve ayrıca zenginlik esmasıdır da,Ya Aliyy esması.Ya Aliyy Ya Nur ister 1000 kere yada ebcedlerinin toplamı kadar okuyun ya Nur esması geçmişinizi şifalandırarak auranızı temizleyecek,nazarlardan ve ruhsal yönden temizleyecek ve Ya Aliyy esmasıyla birleşerek hayatınızdaki karanlıkları aydınlatarak sizi yavaş yavaş yükseltecek,böylece hem güzelleşecek hemde maddi açıdan yukarılara doğru çıkacaksınız,hemde şansınız ve kısmetiniz açılacak.Eğer evlenmek isteyen varsa Ya Aliyyu Ya Nur esma kombinesini tavsiye ederim.

Arkadaşlar ben Ya Berr ismini çok merak ediyorum Vakıa süresiyle okununca maddi olarak çok kısa zamanda çok bereket veriyormuş,1 hafta 786 sonraki hafta 202 okumaya devam edince maddiyatınızda bayağı değişim ve artma oluyormuş,fakat bu okuma terkedilmemeliymiş,yoksa kötü şeyler yaşanılırmış.Kötü şeyler nedir diye sorduğumda tekrar maddi olarak eski haline dönersin falan dediler ama ben bayağı tırstım.Bu esmayı okuyup tecrübe eden oldumu,neler yaşadı çok merak ediyorum.

Benim ismimin karşılığı Aliyy esmasıymış biri hesaplamıştı ve karşılığı Aliyy dedi
Berr esmasını okudum bıraktım hayatım inişli çıkışlı ama ondan sebep değildir bence 99 esma var sureler dualar var başka isimler uygulamalar var. İnsanın ihtiyaçları da değişiyor hepsini okuyamayız kiben 10 esma seçtim bir de FETTAH hatmim var 15-20 bini buluyor bir de kalan 89 esmayı ekmesem 24 saat yetmez gönlüne göre çek

Canım Ya Cemil Ya Nur diye mi okuyacağız niyete falan gerek var mı? Ben de uygulamak isterim

Yaa isimlerin karşılığı mı oluyomuş Esma olarak

Bir de ben dilemeyi bıraktım Allah'ın rahmeti için çekiyorumnasılsa benden iyi biliyor benim eksiğimi ihtiyacımı hem böylece 'bak ona verdi de bana vermedi ' gafletine düşmüyorum hem inancımı yitirmiyorum karşılıksız seviyorum

Normalde ya vedud esmasi okuyunca sinirlenmemesi gerekir esmalar sinir yapmaz esinizde dogal olarak bir gariplik var

Woow baya guzelmis ayrica konu harika cok tesekkur ederim
teşekkür ederim canım sizler de tecrübelerinizi paylaşın daha da faydalı hale gelsin post
Benim arkadaşım da bildim bileli esmaları falan okurdu kendince... birkaç aydır da bebek düşünüyordu. Hangisini okudu naptı bilmiyorum ama Hamile olduğu bugün kesinleşti.
Mükemmel inşallah sağ salim kucağına almak da nasip oluröğrenirsen paylaş bizimle burada bir sürü faydalanmayı bekleyen gönüller var

Ehliyet benim icin asiri onemli zor bir sinavdi 5 kere gectim kaybettim tum dosyami yaktim tekrardan basladim hic vazgecmedim ama herturlu duayi inanarak okudum sonra bir ablam salaten tuncina oku sen sinava girerken de ben yasin suresi okurum sana dedi dugunume bir hafta vardi sinava girdim kazandim o kadar hata yapmama ragmen hangi dua denk geldi veya salaten tuncina mi bilemiyorum ama bazi dualarin vakti gelmesi gerekiyor sanirim cifte mutluluk olmustu benim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…