Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Arkadaşlar esmaları okumak çok güzel,ama bir esma seçiyorsun yada o esmayı okumak içinden geliyor,dilek dileyerekden değilde ben Allah rızası için okumayı tercih ettim çoğu zaman;o zaman okudukça esmayı o esmanın daha farklılıklarını yaşamaya başlıyorsun.Mesela Ya Cami Ya Vedud diye okuduğumda daha mutlu olmaya başladım ve maddiyat olarak sıkışdığımda bir sürü kapılar açılmaya başladı,dileklerim olmaya başladı,eşim biraz daha bana nazik olmaya başladı,kötü insanları uzaklaştırdı benden benim için iyi olacak insanlar bana yaklaşmaya başladı,kötü insanların gerçrk yüzlerini gösterip uzaklaştırdı benden,bence Ya Vedud'un Ya Cami esması ile okunduğunda koruyucu bir özelliği olduğunu da keşfettim.Mesela esmaların faydalarını paylaştığınızda o size verilen güzel şeyler yaşsnöaz sanıyorsunuz ya o sırlar alınıyor,bu sefer daha farklı güzellikler yaşıyorsunuz.Esas sırları esmaları okuduğunuzda dilek için değilde Allah Rızası için okuduğunuzda yaşamaya başlıyorsunuz.Ya Gani esmasında tekrar yaşamadım,ama sanki bir müddet bu esmayı okumalıymışım gibiydi,ondan sonra istesemde okumaya devam edemedim bir sebep çıkıyor ve hep yarım bırakıyordum,bence bu durumda Allahu tealadan.Ya Vedud esmasını okuyanlar sizler neler yaşadınız,arkadaşlar hangi esmaları okuduysak paylaşalım daha iyi olmazmı,ne kadar sıkıntısı olan arkadaşlar var bir nebze manevi olarak birbirimize destek olmuş olmazmıyız sizce,bence öyle.Ya Vedud esmasını 1000 kere okuyanların neler yaşadığını çok merak ediyorum,ben paylaştım.Ya Fettah esmasınıda çok okuyan olmuş,geçenlerde bayağı bu bölümü okudum Ya Fettah esmasıda çok okunmuş,neler yaşadınız,maddiyat ve manevi olarak paylaşırsanız bende sizlerle tecrübeletimi paylaşmaya devam ederim dostlar.

Son düzenleme:
Yine sizlerle bir duayı paylaşmak isterim Kenzül Arş duası.Bu duayı ne zaman okusam kabul olmayan dileğim hiç olmadı,belki 1 ay,1 yıl yada 5 yıl içinde mutlaka o dileğim oldu.Bence bu dua gerçekten mucize.786 Besmele okuduğunuz zaman 1 hafta hergün maddi sıkıntılarınız bitmeye başlıyor,ben bunu yaşadım,eşimin maaşına zam geldi ve hiç ummadığımız anda satmaya çalıştığımız satamadığımız yerimizi satıp elimize iyi bir para geçti.Eşimde bana çok cömert olmaya başladı,tavsiye ederim arkadaşlar.

Arkadaşlar bana soranlar olmuş kusura bakmayın yeni yeni aklıma geliyor.Mesela Ya Rafiu okuyorum yıldızınızı yükseltiyor,nazar varsa üzerinizde kalkıyor ve rüya görmeye başlıyorsunuz,daha net film gibi.Bir akşam Ya Rafiu okudum yattım rüyamda bir ses"Ya Mecid oku,Ya Rafiu'nun bir üstüdür,daha kolay nazar ve büyüden kurtulur daha da yükselirsin"dedi.Ya Mecid cilt lekeleri,vesvese de çok güçlüdür.Yüzünüzde ve vücudunuzda cilt lekeleriniz varsa güneş ve doğum lekeleri gibi geçiriyor haberiniz olsun,ama 40 günden fazla okunmalı,zamanla maddiyatınızda yükseliyor,mevkinizde yükseliyor,üzerinizdeki negatifliklerde kalkmaya başlıyor,insanlar sizi mükemmel görmeye başlıyor.Bana tanıdığım 2 bayan "çok güzel bayansın ve çok da kaliteli bir duruşun var,dört dörtlük de bir aile yaşantın var,kıskanıyoruz seni"demişti.Aslında çokda iyi anlaşamıyoruz eşimle,çokda dört dörtlük değilim,ama Ya Mecid sizi çok farklı gösteriyor herkese,bir yıldız gibi parlatıyor sizi.Girdiğiniz her ortamda daha kapıdan girer girmez sanki çok ünlü bir insanmışsınız gibi herkes gıptayla hayranlıkla bakıyor size,ama dediğim gibi dilek dileyerek okumadım Allah Rızası için okudum.Benim yıldızım düşüktür hemen nazara gelirim,bana gerçekten Ya Rafiu esmasından daha güçlü geldi.

Muhteşem şeyler bunlar Allah a hamd olsun şu an her Esma yi okuyasim var

Aklıma geldi benimde şimdi çok darda olduğum bir gün dua edip Allah im bu yasin kitabından bir dua çıkar bize iyi gelsin diye dua edip bir sayfa açmıştım ve karşıma amenerrasulu diye bir dua çıktı size okuyanca ki o huzuru anlatamam 7 gün boyunca 41 kere okudum rızık kapılarımız açıldı nasıl bitireceğiz borçlarımızı nasıl birikim yapacagiz diye düşünürken borçların azaldı kenarima para bile koydum eşimle iletişimimiz duzelti aynı şeyleri düşünmeye başladık evimde huzur arttı denemenizi tavsiye ederim hala aklıma geldikçe dilimdedir o dua

Kaç tane okunmalı canım

Ayetler tam konuyla alakalı evlat isteyenler bi bakın istersenizBir insan çocuk sahibi olmak istediği zaman öncesinden dualar ile yaratıcısı ile irtibat kurması tavsiye edilir.
Özel bir gün ve özel bir saatte iki rekat Allah rızası için iki rekat namaz kılar ve sonra üç İhlas Şerif okur ve…
Allah’ım !..eşime ve bana ilahi katından temiz sağlıklı bir çocuk hediye eyle…
Tek olan, hiçbir şeye ve kimseye ihtiyacı olmayan doğmamış ve doğurmamış Allah’ımın ad ile… AMİN.

DAHA SONRA BU DUA İLAVE OLUR.
Meryem suresi 9.cu ayet.

Besmele ile başlanır
Kale kezalik.kale Rabbüke hüve aleyye heyyinüv ve kad halaktüke min kablü ve lem tekü şey’a.

Anlamı,
( Melek ) öyledir dedi , ‘’Rabbin o bana kolaydır. Daha önce sen hiçbir şey değilken seni de yaratmıştım ,, buyurdu.

19.cu Ayet,
Besmele ile başlanır
Kale innema ene rasulü rabbiki li ehebe leki ğulamen zekiyya.

Anlamı
Ruh , ben yalnızca sana tertemiz bir erkek çocuk bağışlamam için Rabbin tarafından gönderilmiş elçiyim dedi.

Ruh ve fiziksel güzellik için cilt falan,formül var mı @newplanet cim

Canim ya musavvir c.c ya latif c.c ya nur c.c isimleri özellikle namaz kiliyorsan eğer okuyup eline ufle yüzüne sur farklı bi güzellik maneviyat bi enerji yükselmesi oluyor auro gibi ben sadece ya latif çekip suya ufkuyodum yada abdest alırken cekiyodum daha ben farketmeden insanlar dedi napiyosun yüzüne diye

Ayy ben de yapacağım. Kaç tane çekmeliyiz canım? Abdest aldığımız suya mı okuyacağız

Ayy ben de yapacağım. Kaç tane çekmeliyiz canım? Abdest aldığımız suya mı okuyacağız
Yok kuzum ben öyle abdest alcagim zaman içimden çekip Allahımsen yüzümü kalbimi imanimi guzellestir diyodum bide namazlardan sonra tesbih çekiyoruz ya zaten öyle sayısız çekip duamı edip elimi yüzüme suuryodum

Yani benim yaptığımım bi kuralı yok ama o isimlerin ebced değerine göre cekebilirsin herhangi bi suya ufleyip o suyla yüzünü yıkayıp icebilirsin hatta ya vedud ismini de ekleyebilirsin hatta ben öyle karışık takiliyodum ama birden cevremdekiler öyle deyince ilk aklıma çektiğim bu güzel esmalar geldi o aralar maske falan da yaomiyordum hatta yani yüzümde de rahatsız olduğum çok şükür bişey yok ama farklı bi güzellik maneviyat oluyor bence

Kuzum beden için ya Musavvir 336, bu zikri yap insanlar sana hayranlıkla bakıyor yüz için de ben abdest alırken, yüzümü yıkarken ya nur ya Şekûr diyorum her avuçlarıma su doldurduğumda diyorum yüzümü yıkıyorum

Evet aslında abdest alırken yaptığım anlatmak istediğim buydu pek beceremedim ağzına sağlık canım

Ya Nur 256
Ya Musavvir 336
Ya Latif 129

Eger rakanlar zor gelirse bence namazlardan sonra 100 er tanede çekebilirsin önemli olan devamlılık

Rabbim herseyimizi guzellestirsin amiin
Yaa kızlar çok teşekkür ederim hemen deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…