Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ben bu topiği neden şimdi gördümki Harika yazılar var ben kendimi yorgun ve sabırsız hissediyorum hangi esmayı cekmeliyim acaba
İlk sayfalarda vardı sabırsızlık için bir esma. Baştan itibaren okursanız bulabilirsiniz. Aynı dertten muzdaribim de ilgimi çekmişti ama aynı zamanda unutkan olduğum için unuttum :)

evlılık ıcın ya bais taha suresi ılk 12 ayetı 313 ayetel kursi cumadan cumaya cok kere yaptım..Daha neler neler okudum netten bak arastır oku seklınde yıllarca okudum ama hep ınandım da okudum bır gun.Esımın duayla geldıgıne ınanıyorum aılesınde sorunlar olsada bır gun demedım senle nerden evlendım cok memnunum sevıyorum allah bın kere razı olsun esımden..Herkese de nasıp olsun sımdı bır bebek ıstıyorum onun ıcın neler okusam

Kızlarrrr hayırlı ve tez vakitte kısmet için hangi Esma’yı okumalıyım yaşımmmm geldiii evlenmemmm lazım bana yardımcı olun
en sona sımdı yazdım evlılık ıcın okuduklarımı..ve huvel alıyyul azım zaten ayetel kursının son kısmı ben ayetel kursıyı bır cuma sela ıle ezan arasında baslayıp dıger cumaya kadar 313 adet bıtırıp tekrar basladım..

okuyacagım nasıpse kaç adet okunacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…