Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

336 tane ya musavvir okudum
1000 tane de hasbunallahi venimel vekil okudum
Not defterine de yazdım
Inşallah dualarim kabul.olur
Şu başımdaki bana bir senedir iftira atan hemde çok çirkin iftiralar atan kişiden kurtulmak istiyorum

Bana da burdaki üyeler şöyle topluca okusalar aslında iftira atanlar cezalarını bulsunlar diye yada atılan iftira kalksın herkse gerçeklerle aydinlansin diye

Konudan bağımsız ama hani bazen içinizden geçiyor ya ‘Herkes dualarla mucize yaşadığını söylüyor, duası kabul oluyor. O kadar dua ediyorum. Benimki niye olmuyor?’ diye. DEMEYİN ama ettiğiniz dualara çok dikkat edin, özellikle eş konusunda ayrıntılı dua edin, mesleğini, boyunu, ten rengini bile söyleyin benden söylemesi

Off off çok zor yaa çok
Neler yaşıyorum bir bilseniz
Bir kişi bana karşı fitne fesat düşünen beni isimden etmek isteyen bir kişi var hemde çok çirkin yapmadigim şekilde yapıyormuşum gibi bir iftira atıyor bana
Ve etrafındaki herkesi erkekleri daha çok buna inandiriyor amacı beni isimden etmek
Etrafında hiçbir sorunum olmayan insanlar bile bana karşı duruma geliyor benimle uğraşma durumuna geliyor tek basima engel olamıyorum

Bunları bi konu açıp orada anlatır mısın?

Kızz sipariş verrmiş gibi getiren neymiş o dua

Benim ağzım laf çene yapmaz sessizliğime gömülürum o yüzden kendimi bile savunmuyorum zaten bunu diyorsun dediklerinde biz böyle şeyler söylemiyoruz diyorlar çok kötü insalrla karşı karsiyayim allah ile konuşuyorum derdimi anlatıyorum beni duyduğunu biliyorum benim ne yaşadığımi benden daha iyi bildiğini biliyorum karşımdaki insanlarin bana ne kötülük düşündüklerini benden daha iyi bildiğini biliyorum derdimi anlatıyorum üstümden bu derdi kaldır allahim diyorum sürekli 1 senedir sürekli sürekli bu dertten çocuk sahibi olamadım o işime bakamadım yaşım da gidiyor zaten sorunum var o konuda birde bu stres bu yaşadıklarım allaha inatla yalvarıyorum derdimi biliyorsun ruhumun ne kadar kafese girmis gibi boşaldığını biliyorsun hu iftiranın altında itibarımın gittiğini onurumun haysiyetimin zedelendigini biliyorsun emekle bu yere geldiğini neler cektigimi biliyorsun diyorum rabbime
Offf offf bu iftirayı başladı yaşasaydi emin olun o kişiyi öldürmüştü

Niye dalga geçtiniz ki uslununuz niye bu kadar çirkin dua sormuşum sonra ici mi dökmüşüm mağlum disarda kimseye hicbir şeyimizi anlatamıyoruz burda ici mi dökmüşüm bu kadar kötü olmanıza gerek var mi

Ayrıca kullandığınız o emojide çok kötü kadın iç çamaşırı gibi dua sayfasında yer alan biri olarak uslununuz çok kötü dalga geçer gibi
Faydam olsun diyeceğinize birde utanmadan dalga geçmişsiniz yazıklar olsun ne diyim. Size iyi günler
Ayrıca okumak istemeyen okumaz
Okuyanda dalga geçmez
Bir de bakarsın ki o dalga geçtiğin şeyi allah senin başına verivermis

Her mübin'e gelince başa dönmeli mi okudun yoksa her mübin'e gelince 7 tane mübin okuyup devam ederek mi

Yok artik hayirlisi desek olmaz mi

Arkadaşlar az önce yazdiklariniz ile söyledikleriniz apayrı şeyler newplanet arkadas sadece allah için oku dünyalık düşünüyorsun derken bana kendisi dünyalık derdine düşmüş oldu sipariş vermiş gibi neyeymiş o dua
Ahhhh baskasina önerdikleriniz ile kendi yaptiklariniz bir olsa bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…