Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ben de bir mucize bekliyorum

Profilime alayım sizleri
Canım ssna dün gece yasadığımı anlatayım burada okuduklarımla beraber günlük la ilahe illallah çekiyordum yaklaşık 3000- 5000 arası dün gece 11.30 gibi kulağıma ezan okundu ayaklarımı düzelttim saygısızlık olmasın diye uzanıyorum bir de baktım saat gece 11.30 bu saatte ezan ne geziyo dedim tüylerim diken diken oldu sonra kesildi ses cok mutlu oldum hem de ürperdim

Keşke hemen 2 rekat namaz kılsaydın bir daha öyle olursa hemen namaz kıl eğer reglsen o zaman da namaz abdesti al secdeye var dua et senin için dua kapılarının açıldığı an olabilir o an; kaçırma ve şer dua, beddua etme

Ne güzel ya okurken tüylerim diken diken oldu

Ay ne bileyim kuzum hiç aklıma gelmedi inanki bir daha yaşarım inşallah hemen secdeye varıp şükür ederim dua ederim sağolasın

Bende size bisey soyliym mi çocuk için 2 gün boyunca kendim ve bi kaç kişide dahil salat-ı tefriciye okuyoruz onun etkisinden eminim çünkü genelde son zamanlarda şeytani şeyler görüyordum rüyamda yemyeşil tertemiz sular güneş aydınlık ve bebek görüyorum 2 gün üst üste gördüm inşallah hayırlısı ile bebek haberi alirim

Ne kadar süre yapmisti?

Esmalarla ben de ilgiliyim.Mesajinizi görünce mutlu oldum..Bildiğim kadarıyla şöyle bişey var esmaları kişinin kendisi okumalı ki etki etsin.Eşinizin kendisi okumalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…