Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Buraya da yazayım..Fetih süresinin ilk ayeti 9999 kere, perşembe başlayıp bir sonraki perşembe bitirilecek.Evlilik, şans ve maddi ve manevi her dilek için okuyabilirsiniz.Ben faydasını gördüm
Her seferinde besmele gerekiyor mu ?

Selam arkadaşlar, konuyu Ramazandan beri takip ediyorum ama ilk kez yazabildim.. Ben de bir dileğim için dua okuyorum, inşallah hepimizin duaları kabul olurrr

Ya FETTAH esmasını 239.121 defa okumuştuk ve somut bir şekilde dualarımız kabul olmuştu

canım bunu grupla değil tek başımıza okuyabiliyoruz değil mi? Ne kadar sürede bitmesi gerekiyor acaba

Okuyabilirsin tabii ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi mesela 21 gün güzel olur ama günlük 11.000 gibi düşer daha uzun süre de olur

Okuyabilirsin tabii ne kadar erken bitirirsen o kadar iyi mesela 21 gün güzel olur ama günlük 11.000 gibi düşer daha uzun süre de olur

Çok teşekkür ederim canım cevabın için, bir başlayayım günde ne kadar okuyabilirim acaba.. kısa sürede bitiririm inşallah

Meb.ben okuyorum okuyorum niye ben belirgin bir fark hissetmiyorum acaba mesela insanalrın benimle konuşmaya can atmaları için beni sevmeleri için çok ya vedud okurum ama sevmezler beni
Sonra aklıma takılan şeyler var
Mesela ben dua okurken bacak bacak üstüne attim mi yada kollarımı bağladım mi sanki duamı kapatacakmış gibi hissederim o yüzden esma çekerken bacak bacak üstüne atmamaya çalışırım sizce böyle birşey var mıdır yoksa benim hurafem midir
Birde mesela üçün bir cümle 7777 kere demiyor şans duası iş yerinde çalışmakta ta oldugumdan hepsini bitirmem.mumkun değil parca parca günlere yayarak okusam mesela 1 gün 1000 tane bazen ertesi gün okuyamiyorum diğer gün bin tane bin tane okusam olur mu yine de aynı etkiyi gösterir mi sonuçta emeğimi karşılığı kaybolmaz değil mi
Aynı gün 7777 kere ne dilim kalır ne damağım yani okumaya bin taneyi zor okuyorum eee başka şeyler de okuyorum
Sizce fikirlerinizi bekliyorum

Olumsuz düşünerek okumayın su esmalari öyle düşünürsen ohoo. Olumlu düşünüp sabırlı olcaksin. Ben bazen yatarak zikir çekiyorum. Ayrıca bir günde bitirmek gibi bir zorunluluk yok , ne kadar kısa sürede biterse o kadar iyi ben genelde 7 ,13 veya 21 günde bitirmeye dikkat ediyorum

Emeğim boşa gider mi 'derken Allah senin hakkını mı yiyecek Bir de sanki Allah'tan ziyade dünyaya önem veriyormuşsun gibi anlaşılıyor yazdıklarından yani bu sıfatlar Allah'ı tanımak kudretini anlamak için. Yoksa ''3 defa Rezzak diyene 1 ekmek, 5 Rezzak diyene çift sarılı köy yumurtası'' değilkupon da değil. Ne kadar samimi içten olursan zikirde Allah'a karşı, o kadar çabuk tesir eder.

Ben ev araba yada somut şeyler için okumuyorum bir derdim var ve derdimi allah çekip alsın diye okuyorum ayrıca sevilmek istiyorum insanlarin sevdiği önemsediği biri olmak istiyorum cunku hep etrafında kıskaç haset insanlar var bu yüzden çok kötülük görüyorum
Istediğim sadece etrafımdan kıskaçları uzaklaştırmak
Ve haset duyulmayan sevilen ve desteklenen biri olmak istiyorum bu kadar

Bunun için kulu bırak Allah'ın sevgisini kazanmak için dua et, kul seni nasıl sevdiğine kendi bile şaşırır herkesin etrafında hasetçi var benim neler yaşadığımı duysan sen düşman olursun onlara tanımadan
Tavsiyemi istersen Hasbünallahü venimel vekil oku günlük en az 1.000
Okuyabiliyorsan 5.000
Allah benim vekilimdir O ne güzel vekildir
İlle de sevgi diyorsaan o zaman ya cami ya Vedud oku günlük 400 tane (Bu biraz evlilik, aşk çeker)
İnsanlar sana prenses gibi davransın istiyorsan günlük 336tane ya Musavvir oku
1 hafta sonra gel anlat bize neler oldu ne gelişmeler yaşadın paylaş bizimle inansan da dediklerime inanmasan da 7 gün defter tut oku yaz tekrar konuşalım

Birde biri bana bir senedir is yerinde çok iftira atıyor hemde iğrenç bir iftira yok efendim ben wc ye sıçıp kokutuyor musum diye herkese söylüyor girsem de girmesemde iftira atıyor öyle ve itibarımı zedeliyor
Şunlar için başka ne okuyabiliirm
1-) itibarımı yeniden kazanmak için
2-) bu kızın attığı çirkin iftira kendine dönmesi için Ve etrafımdan defolmasi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…