Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Kızlar ben de 2-3 hafta önce bir dileğim için Yasin ile birlikte Mübin duasını okudum, inanarak okuyunca gerçekten etkili. Son bir haftadır hayatımda yoğun ve net şekilde etkisini görüyorum. Rabbim hepimizin hayırlısıyla dualarımız kabul etsin ❤
Nasil okudugunu ogrenebilirmiyiz 😍

Kızlar bence hepsi bildiğiniz şeyler. Çünkü ben de sizlerin yazdıklarından faydalanıyorum 🌸 sadece evlilik için okuma yapmıyorum aslında ama bu sıralar çok boş vaktim olduğu için daha çok evlilikle ilgili dualar okuyorum.
1.Her gün 1 Yasin, 1Fetih, 1Tebareke, 1 Vakıa, 1 Nebe suresi okumaya çalışıyorum.
2. Geçenlerde 70.000 kelime-i tevhid’i bitirdim.
3. Her gün 1000 Ya Vedüd okumaya başladım.
4. Taha suresini 21 boyunca her gün 1 defa okumuştum.
5. Taha suresinin ilk 12 ayetini 21 defa okudum.
6. Fetih suresi ilk ayeti 9999 adet okudum, bunun etkilerini de gördüm. Şimdi buna tekrar başladım.
7. Salavatı Fatih okudum.
8. Kenzül Arş duasını uzun okumalarımın arkasından dua niyetine okuyorum.
9. 41 Fetih okudum.
10. Yasin suresini her mübinde 7 defa olarak da okudum, her mübinde başa dönerek de.
bunların hepsi ayrı ayrı dilekler için sadece evlilik değil. Bir de bekar Kardeşlerimin dua grubunda da her zaman farklı farklı dualar ediyoruz 🧡

70.000 kelime-i tevhid okumayı ben de çok istiyorum, dilekler ve güzel kapıların açılması için okunabilir değil mi 🌹

Kızlar bence hepsi bildiğiniz şeyler. Çünkü ben de sizlerin yazdıklarından faydalanıyorum 🌸 sadece evlilik için okuma yapmıyorum aslında ama bu sıralar çok boş vaktim olduğu için daha çok evlilikle ilgili dualar okuyorum.
1.Her gün 1 Yasin, 1Fetih, 1Tebareke, 1 Vakıa, 1 Nebe suresi okumaya çalışıyorum.
2. Geçenlerde 70.000 kelime-i tevhid’i bitirdim.
3. Her gün 1000 Ya Vedüd okumaya başladım.
4. Taha suresini 21 boyunca her gün 1 defa okumuştum.
5. Taha suresinin ilk 12 ayetini 21 defa okudum.
6. Fetih suresi ilk ayeti 9999 adet okudum, bunun etkilerini de gördüm. Şimdi buna tekrar başladım.
7. Salavatı Fatih okudum.
8. Kenzül Arş duasını uzun okumalarımın arkasından dua niyetine okuyorum.
9. 41 Fetih okudum.
10. Yasin suresini her mübinde 7 defa olarak da okudum, her mübinde başa dönerek de.
bunların hepsi ayrı ayrı dilekler için sadece evlilik değil. Bir de bekar Kardeşlerimin dua grubunda da her zaman farklı farklı dualar ediyoruz 🧡

Harikasin 😍 yasin ve mubini her gun bir kere mi ?

Bende 41 gun meyrem suresi ve 70 bin ya bedi basladim insallah sonra dediklerinden yapcam

Arkadaşlar merhaba size bi kaç soru sormak istiyorum?

ben de maddi borçlarım için tecrübe ettiğiniz bir dua var mı sormak istiyorum.

41 yasin suresi ya da 41 vakıa suresi okuyanınıx var mı aranızda ?
Son olarak ta 70 bin kelimei tevhid okuyan arkadaşım La ilahe illallah olarak mı okudun 70bin adet boyunca. Yoksa La ilahe illallah Muhammeddürresullallah olarak mı ?

Kızlar arkadaşıma da esmalardan bahsettim ve karakterine ve isteklerine uygun esmalar seçtim 1-1.5 aydır okuyordu:dua: diyor ki newo dediğin etkileri aynen yaşıyorum somut olarak :KK68:sen iste senin için fizana giderim diyor :KK70: okuyun yılmayın

Meb.tekrar daha önce de yazmıştım kötü seninle uğraşan insan için sana çirkin iftira atan insan için iftiranın kalkması için başka okuyacaklarim var mıdır
Ya musavvir 336 adet okuyorum
Ya cami ya vedud 400 okuttum
Hasbunallahi çelikel vekil 1000 adet okuyorum
Ya kahhar 100 adet okuyorum
Kenzul ara duası okuyorum
Başka hızlı ve etkili olabilecek birşey kiz çok çirkin hayatımda karşıma böyle.bir insan cikmadi beni isimden etmek istiyor hemde iftira atarak insanları da kiz oynak dilbaz olduğu için inandırıyor
Lütfen yardım başka ne okuyabilirim
Bana dua edin çok ihtiyacim var bana iftira atanın kaydolup etrafımdan gitmesi için çok ihtiyacim var

X