Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

41 yasin 41 fetih gibi dualari regl girdigi icin nasil yapilir araya mutlaka gün giriyor ve ben cok istiyorum en fazla 28 okuyabiliyorum

41 yasin 41 fetih gibi dualari regl girdigi icin nasil yapilir araya mutlaka gün giriyor ve ben cok istiyorum en fazla 28 okuyabiliyorum
Canım birine okutacaksın iki kişi anlaşın o senin reglinde okusun sen onun. Böylece hem sayıları tamamlamış olursunuz hem ara vermemiş

Canim hoşgeldin oncelikle yazini okidum da tamda suan ezan okuyor inan icim bi ferahladi bu yazini okurken ne guzel anlatmissin masallah rabbim bizlere de nadip etsin yaşadıklarını

55 sayfayı şu saate kadar uyumadan okudum.Esmalar ile ilgili yazdıklarınızı okurken ağlamaktan kendimi geri alamadım ve gözlerim inanılmaz şekilde yandı ağlarken..
Öncelikle topiği açan arkadaşımızdan Allah razı olsun.Cok güzel şeylere vesile olacaksınız inşallah..
Bende bu aralar ne yapsam nasıl etsem derken tevafuk ile konunuza dahil oldum.
Sormak istediklerim şöyle ;
Benim eşimin tarafından devamlı görüşmek zorunda olduğum ama asla yüzünü görmeyi bırakın sesini duymaya dahi tahammül edemediğim,adı geçtiğinde veya sesini duyduğumda hatta sosyal medyada profilini gördüğümde bile sinirden kalp atışlarımın hızlandığı(sanki kalbim ağzımdan çıkacak gibi hızlanıp çarpıyor) beni aile içinde daha çok sevildigim için devamlı kıskanan ve kıskançlığından ne yapacağını şaşırmış bir kadın var.Şu an konuşmuyoruz son yaşanan olaylardan sonra.Kendisi söylediği bir şeyi söylemedim diyip beni eşimin ailesi içersinde yalancı durumuna düşürmek için bu konuda Kuran-i Kerime el basmış "ben o cümleyi söylemedim"diye,ama söyledi.Ve şimdi mecbur olduğum için aynı ortamlara girmek zorundayım.Aslinda herkes nasıl kötü bir kalbi ve kötü bir karakteri olduğunu biliyor fakat "mecburen görüşmek konuşmak iyi davranmak zorundayız"diyorlar.Ben artık ne yapacağımı gerçekten şaşırmış durumdayım.Tabi ki Allaha sığındım onun şerrinden ama onun gerçek yüzünü insanların (eşimin,onun eşinin,kayınvalide ve kayınpederin) görmesi için benim suçsuz olduğumu anlayıp onunla görüşmeye zorlamamaları için ve ona hak ettiği
gibi davranmaları için ne yapmam gerekiyor ? Bunun için okumam gereken bir Esma varsa yazabilir misiniz ?
Birde ben düşük yaptığımda benimle dalga geçmişti söyledim bunu da yüzüne asla kabul etmiyor bende içimden dedimki "Rabbim verende sensin alanda.Onu da aynı acıyla sına" Biliyorum çocukların bir günahı yok ama istedim ki benim içimde yanan ateş onun içinde de yansın.
2.konu da evlat sahibi olmayı çok istiyorum Rabbim nasip ederse..Şu an reglimin 50.günündeyim gebelik testlerim negatif çıkıyor ama reglim de gelmiyor.Sanirim çok istediğim için vücudum,hormonlarım benimle oyun oynuyor.Kendi kendime sürekli "hamile değilsin,regl olman lazım bir an önce regl olki önüne bakabilesin önümüzdeki ay değerlendirirsin Rabbim nasip ederse hayırlı sağlıklı bir evlat verir" diyorum ama yok 50.gün oldu hala regl olamadım.Bunun için ne yapabilirim kendimi,vücudumu rahatlatmak adına bir tavsiyeniz var mıdır ?
Çok uzun oldu ne olur hakkınızı helal edin..

Hamile kalmak icin ya halik ya bari ya musavvir

el berr
el vasi ebced degerine gore meryem suresini 41 gun boyûnca okumak gerekli diye okumustum basliycam okumaya denemenizi oneririm

Hamile kalmak icin ya halik ya bari ya musavvir

el berr
el vasi ebced degerine gore meryem suresini 41 gun boyûnca okumak gerekli diye okumustum basliycam okumaya denemenizi oneririm
Evet onları not aldım çok teşekkür ederim cevabınız için ancak su an hamile kalmak için değil reglimin gelmesi için vücudumu rahatlatmak adına bir şey yapabilir miyim onu öğrenmek istiyorum aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…