Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

kızlar ben 4444 Tefriciye okumak istiyorm ama bunun usulu nedir? öncesinde okumam gereken dua, namaz var mi? dilekleri kabul olan varmı bu şekilde

kızlar ben 4444 Tefriciye okumak istiyorm ama bunun usulu nedir? öncesinde okumam gereken dua, namaz var mi? dilekleri kabul olan varmı bu şekilde
güzel bir abdestle 2 rekat Allah rızası için hacet namazı kılar. Tam bir imân ve inançla 21 defa “Estağfirrullah el azîym ve etûbu ileyh” diyerek tövbe istiğfar getirir. Sonra ne için okuyorsa , kalbe ona niyet eder. “Borcumdan, fakirlikten, şu muradıma erdir gibi....” Salavat-ı Tefriciyye’ye başlamadan önce bir defa “Eûzü besmeleyi” okuyup ondan sonra başlanır. Yüzünüz kıbleye karşı olursa daha müessir olur. Okuyuş esnasında , başka bir şeyle zihninizi meşgul etmemeye çalışınız. En önemli hususlardan biri; 4444 adedin ne bir fazla ne de bir eksik olmamasına çok dikkat etmektir. Bu adet kilidin anahtarı gibidir, anahtarın dişlerinden bir tanesinin eksik yada fazla olursa kapıyı açamazsınız.

Benim önerim
Ya Allah Ya Kerim, Ya Latif Ya Şekur Ya Vehhab Ya Berr
İsimlerini yazıldıgını gibi peşpeşe oku
Ya Allah Ya Kerim borçları kolay odemek için esmalarmış bunları tecrube etmedim
Ama diğerlerini tecrübe ettim.mucizeleri yasatan esmalardır hiç ummadığın yerlerden rızık kapıları acılıyor

Birde internettu buldum

Hasbiyellâhu lâ ilâhe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.”

"Bana, Allah yeter (kâfidir), O’ndan başka ilâh yoktur. Ben, Allah’a tevekkül ettim (güvendim). Ve O, azîm arşın Rabbidir.”

Bu duayı sabah ve akşam yedi kez okuyan kişi Allah’tan helal para ile borç ödeme kudretini dilemiş olur.

Borclarını su gibi kolaylıkla ode inşallah

teşekkür ederim canim

Çok sağolun Allah razı olsun ilgilenip cevapladığınız için. Okuyorum elimden geldiğince . Bunları da okuyayım inşallah. Rabbim hepimizin sıkıntılarını gidersin.

Aranızda kalp zikri yapan ya da yaşayan oldu mu ve sizce neden oluyordur
Çünkü bütün varlığımız bizi yaratan Rabbini anıyor ve bunu farketmemiz için samimiyet gerekiyor
Halis bir niyetle yapılan samimi her ibadet dua bizi O'na dahada yaklaştırıyor ve farkediyoruz ki kainat hep O'nu zikrediyor
Kelimelere dökemiyorum canım belki ama hislerinden sende anlarsın Kalp dil ellerimiz bizden bu guzellikleri dahada çok istiyor Bu isteğe kulak verdikçe kalbimizinde Allah dediğini zikrettigini hissediyoruz

Teşekkür ederim canım özel bi durum yaşadım çok şükür dün de 3. defa oldu belirli aralıklarla olmuyor, isteyince de olmuyor kendiliğinden ama olmaya başlarken anlıyorsun güzel bir şey; bol bol zikir yapın

Ne güzel canım ❤ Rabbim bizi hep kendiyle meşgul etsin inşallah

Yeni grubumuza beklerim

Hamile kalmak için hangi Esmaül hüsna zikredilmesi gerekiyor biliyormusunuz

Hamile kalmak için hangi Esmaül hüsna zikredilmesi gerekiyor biliyormusunuz
Canım düzenli olarak ben bu isimleri okuyorum ama burada bir arkadaş Ya Ğaniyy ismini de önerdi kendisi okuduktan kısa sure sonra hamile kalmıs. Ben 6.5 yıldır bekliyorum henuz hamile kalamadım

Ya Musavvir Ya Halık Ya Bari Ya Hamid Ya Vehhab

Çok teşekkür ederim hepsininden kaçar adet zikretmem gerekiyor

İnsallaah tez vakitte evlat sahibi olmanız nasip olur . Birde 41 adet hurmaya meryem suresi okunup yeniyormuş onuda çok duydum denediniz mi

İnsallaah tez vakitte evlat sahibi olmanız nasip olur . Birde 41 adet hurmaya meryem suresi okunup yeniyormuş onuda çok duydum denediniz mi
Amin canım Rabbim isteyen herkesi sevindir sanada tez vakitte nasip olsun inşallah
Denedim cnm. Denemediğim pek kalmadı hayırlısı.. Sayıya takılmıyorum ama gunde en az 100 kere okuyorum fazlada okudugum oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…