Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ben demiştim Esmayı ne diye kötüleyelim bana da ya Vedud çok iyi gelmiyor kuşa böceğe aşık olasım geliyor böyle geziyorum mizacıma ters normalde asla aşık olmam
ya bende öyle oldum ya nur ya musavvir ya vedud birlikte okumaya başladım baktığım ota böceğe ağaca tuhaf tuhaf sevgiyle bakmaya başladım sarılasım geliyor onlara. ama benim hoşuma gitti güzel bir tefekkür oluyor.

Canım ya ben de ya metin ismini ya basır ismini çekiyorum panik bozukluğum için güçlü olup onu yeneyim diye. İnşallah doğrudur bu kadar aciz olduğumu bilmezdim bu durumla karşılaşan kadar ☹
canım bendede bipolar duygu bozukluğu var öğrendiklerimi ve yaptıklarımdan bir kaçtanesinii sana yazayım ruhsal hastalıklar için bunlar.rabbim tez zamanda sanada banada tüm hastalara şifa versin

hergün 731 defa ya halık ya barı ya musavvir oku
her gün ya kayyum ya kuddus oku sayı yazmamışım sen niyet et çek istediğin kadar her türlü zihinsel bedensel ve ruhsal hastalık için

ya vasiu ya alimü yazel fadlil azim in temsesni bi durrin la kaşife lehü illa ente ve in bi hayrin fela raddeli fadlike tusiybü bihimen teşaü min ibadike ve entel gafurur rahim bu dua psikolojik rahatsızlık için 3,7,21 defa ne kadar tercih edersen oku

Allah razı olsun canım. Bunları da okuyacağım inşallah. Sana da rabbim şifalar nasip etsin

Ne kadar okumalıyız
Sabah namazından sonra 100 tane akşam namazından önce mi sonra mi okunuyordu bilmiyorum ama birde o zaman 100 tane oku sabah akşam 100 er tane okumuş olursun ama günlük oku evlenen abla için duayı kaç tane Okudular onu bilmiyorum ama istersen 70.000 tane de okuyabilirsin sabah aksam 100 er tane de okuyabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…