Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Ne guzel okurken tüylerim diken diken oldu

Nasıl yani mizacınıza nasıl uymadı
Esmalar hakkında bilginiz var mı hiç ilgilendiniz mi?etkileri var insanın davranışları hisleri her şeyi üzerinde. İnsanlar da farklı karakterdeler. Kimi hırçın, kimi naif, kimi çekingen kimi atak vs. Bazı esmalar da bu özellikleri ya pekiştiriyor , yani sende o özellik belli bir şekilde varsa iyice arttırıyor, silik bir özelliğinse ya da yoksa onu da belirgin hale getiriyor. Tabii bunlar herkes farklı yapıda olduğu için her esma herkese aynı tesir etmiyor.
Bunun birkaç yolu var; ya tecrübe edip sonuçtan memnunsan bu esma bana uygun, değilsen 'değil' diye not edeceksin; ya da kendini tanıyacaksın
Lâtif esmasının sırları bende mevcut olduğu için iyice pekiştirdi, pekiştirdiği özellikler de şuanki yaşam tarzıma ve durumuma uygun değil

Evlilikle ilgili yorumunuzu gördüm daha da meraklandım ve ben evliyim . Sizdeki etkisini Söylerseniz işime yarayabilir

Selamün aleyküm arkadaşlar. Topiği son bi kaç sayfası hariç hepsini okudum. Ve inanılmaz heyecanlandım. Ben de sıkıntımı sizinle paylaşayım. Tecrübe eden, ya da okumamı tavsiye edecek bildiğiniz esma ve duaları paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaşlar benim çok büyük kredi borcum var. Ve ödemekte uzun bir süredir zorluk çekiyorum. Uzun zamandır çektiğim kredi için tövbe ediyorum. Borcu bitirdikten sonra Allah bana bidaha faize krediye bulaştırmasın. Çok zor arkadaşlar. Zaman zaman intihar bile düşündüm biliyonmusunuz ama hem küçük bi bebeğim var hem İnancım buna müsade etmiyo. Ahiretide var bu borcun. Şuan kendi inkanım ve durumumla imkansız ödeme yapmam. Hastalıklar iş piyasa durumları da malum. Şuan yapabildiğim sadece dua etmek. Bana da fikir verir misiniz? Ömrümün sonuna kadar duacınız olurum Allah rızası için cevaplayın olur mu ? Bakıyor olacağım sürekli

Kız sacmalama gel ya Fettah ya Rezzak okumasına katıl ne intiharı para bile biriktirirsin profilime gir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…