Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Bu arada ben de bi ara çok dua ediyordum.. İstediğim kabul olmasa da.. Ediyordum işte. Sonra birkaç ay sonra vuslat etkinliklerine katılayım dedim. Hani Mevlana var ya..
Ankara’dan Konya’ya trenle gitmemiz gerekiyordu. Sonra birşey çıktı... Gidemedim. Sanırım param kalmamıştı bilet de alamamıştım. O gün için olan trenlerden birisi kaza yapmıştı,Aralık’ta. Hala ürperirim. Yani gidebilseydim belki de ölmüş olurdum. Yani istediğin olmayabiliyor ama Allah seni koruyor ♥🌸 Bunu yaşadım vallahi. Bir arkadaşa mesaj attım,hatırladığım iyi oldu. Buraya da yazayım dedim.

Cuma süresi 👍🏼👍🏼👍🏼 Perşembeyi cumaya bağlayan gece yani bugece 😊 2 rekat allah rızası için namaz kıl. Sonra cuma suresini oku. Sure bittikten sonra secdeye git ve evlenmek isteğini nasıl bir eş istiyorsan onu rabbinden hayırlısı ile iste. Allah’ın izniyle kabul olur İnş. Bu anlattığım denendi 3 kişi yaptı ben dahil.

evet ben bu sureyi duyup merak edip denemistim okumayi bitirdikten sonra kayinbabam aradi ve istemeye geldiler :halay:

Çocuk isteyenler için: Ya Halik-Ya Bari-Ya Musavvir
Çocuğu olmayan bir kadın,yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Hâlik,Ya Bari,Ya Musavvir" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder... yazıyor 🥰
Tuh bugun 7.inci gundu gorsem yapardim yarkn deniycem kesinlikle
ramazan orucundada olurmuki

Cuma süresi 👍🏼👍🏼👍🏼 Perşembeyi cumaya bağlayan gece yani bugece 😊 2 rekat allah rızası için namaz kıl. Sonra cuma suresini oku. Sure bittikten sonra secdeye git ve evlenmek isteğini nasıl bir eş istiyorsan onu rabbinden hayırlısı ile iste. Allah’ın izniyle kabul olur İnş. Bu anlattığım denendi 3 kişi yaptı ben dahil.

evet ben bu sureyi duyup merak edip denemistim okumayi bitirdikten sonra kayinbabam aradi ve istemeye geldiler :halay:

Çocuk isteyenler için: Ya Halik-Ya Bari-Ya Musavvir
Çocuğu olmayan bir kadın,yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Hâlik,Ya Bari,Ya Musavvir" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder... yazıyor 🥰
Tuh bugun 7.inci gundu gorsem yapardim yarkn deniycem kesinlikle
ezanı duyuncamı okuma ya başlayalım esmayı... yoksa suya okuyup iftar için ezan saatini bekleyip içelim..... hadi evlat isteyenler nerdesiniz başlayalım yarın

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım :KK68:
Rabbim bizi yolundan ayırmasın "Allah" esmasınıda unutmayalım Hayvanlar bile Rabbimi hergün zikrederken biz dahada fazla zikretmeliyiz
Benim bildigim hayvanlar arasında en düşük sayıda zikir bile 5000 yani elbette sayıya şu kadar olcak diyemeyiz Ama içine girip severek halis bir niyetle başlayınca gerisi kendiliğinden geliyor inşallah yeterki biz karar verelim
Allah Allah bunu bilmiyordum.. en düşük sayı 5000 mi??

Ben Ya Vedud esmasını çok seviyorum,ama bende ki açılımı geç olacak biliyorum.Bir sitede okuduğum bir yazı vardı tüm dilekler için 100 estağfurullah,salavat ve kelime-i tevhid ve 4000 Ya Vedud ve ardından 1 kere İsmi Azam okuyun 21 gün tüm dilekleriniz olacak çok güzel bir evlilik yapacaksınız diye yazılmış,bir tanıdığım yapmış evliyim eşimle sorunlarım vardı hepsi bitti,eşim çok düzeldi şimdi yeni evli gibiyiz,ev aldım,araba aldım çok mutluyum dedi.Çok iyi Esmaül Hüsna'dan anlayan bir kişi," sizin esmanız sizi kendisine çeker,bıraksanız bile yine döner on'da bulursunuz kendinizi" diyor.Ben hep kendimi Ya Vedud esmasında buldum,aslında adımıza bakan yada hesaplarımızla bulunacak esmalar olayı bir ara bana cazip geldi esmamıda buldum,ama ben hep Ya Vedud esmasını okumak istedim,ruh Esmasını bilirmiş ve o esmaya doğru yönlendirirmiş sizi ve o esmayı okudukça tüm dileklerinizin olduğu,işlerinizin yolunda gittiği,herşeyin istediğiniz gibi olduğu zaman oluşurmuş.Her esma bir çakraya bakar,sürekli bir esmayı çekmek sürekli bir çakrayı çalıştırır ve buda dengesizliğe yol açar ve sizi bunalıma,depresyona,ümitsizliğe götürür,o yüzden başta 100 La ilahe illallah okursanız çakralarınızı dengelemiş olursunuz (la ilahe illallah çakraları dengeler ve düzenler,ayrıca tüm esmalarıda içinde kapsar).
Allah önce @newplanet razı olsun böyle bir sayfa açtığı için... sonra da sizden razı olsun ne güzel bilgiler bunlar maşallah sübhanallah...

Allah önce @newplanet razı olsun böyle bir sayfa açtığı için... sonra da sizden razı olsun ne güzel bilgiler bunlar maşallah sübhanallah...
Canım benim :KK19: çok güzel terkipler buldum duası kabul olanlardan❤❤❤

Tabi ramazan da da olur amellet niyetlere goredir ben denedim bugun ezana yakin suya ufleyip ictim
Allah kabul etsin inşallah canım bende yarın başlayacağım kayinbabamda bir kaç dua verdi bana okumam iciin bu duayida söyledi üzülüyorum diye oku iç kızım suyu Allah izniyle olcak inşallah dedi 😍🙏

Bende bugün ya ganiy zikrine başladım ev almak için inşallah Rabbim herkesin gönlünde ki duayı hayırlı ise kabul eder inşallah 😊
İnşallah canım bende üç gündür hep çekiyorum etkilerini hissetmeye başladım bile Allah herkesin dualarını kabul eder inşallah 🙏😍

X