Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Mesela benim çocuğum olmuyordu tam 10 sene,zenginlik için Ya Gani zikretmiştim,40 gün sonra hem ev sahibi oldum hemde hamile olduğumu öğrendim.Dilekler için çok güçlü bir esma Ya Gani,ama bırakıp tekrar okuyunca o etkiyi göremedim.
Gunde kac kez okuyordun canım

Ya Samed okudum önce iştahımı kapattı sonra acaip derece iştahım açıldı fakat bende şöyle bir etkisi oldu acaip bir bereket verdi,fakat insanlardan uzaklaşır oldum,esmanın açıklamasını da okursan "kimseye muhtaç olmayan herkes ona muhtaç"banada öyle oldu.Kimseyle konuşmak dahi istemiyordum,evimin bereketi arttı,ihtiyaçlarım ayağıma geldi,hiç canım sıkılmıyordu.Benim iştahımı kesen esma Ya Kebir esmasıydı,bilinç altını temizleyen bir esmadır,okuduğum zaman iştahım bitiyordu.Bu arada Ya Vehhab esmasını da 1 ay okudum aynı Ya Vedud esması gibi,siz o kadar sevgi dolu oluyorsunuz ki insanlarda size çok sevgi dolu oluyorlar,ama güzellik olarak Ya Hayyu Ya Nur esması beraber okuduğunuzda (bazen günde 1000 kere bazende ebcedlerinin toplamı kadar )okuduğumda ve dışarı çıktığımda herkes sürekli bana bakıp hayranlıkla iltifat ediyorlardı"ne kadar genç gösteriyorsunuz,çok güzelsiniz"diye,bunu söyleyenler hemcinslerim kadınlardı ve çok enerji dolu oluyorsunuz vede çok mutlu hissediyorsunuz sürekli.
Canim ya kebir i ne kadar okudun

Canim ya kebir i ne kadar okudun
Ya Kebir'in ebcedi 232'dir ve öyle okudum yani her esmanın okunma sayısı vardır buna da Ebced denir,ama siz isterseniz 500 okursunuz yada 1000 okursunuz,mesela borçları ödemek için Ya Selamül Kebir okunur sayısıda ikisinin ebcedinin toplamı okunur,ama bir arkadaşım 1000 kere okudu ve tüm borçlarını bitirdi.

Merhaba arkadaslar
20 li yaslarımdan beri esmaül hüsna okuyorum çok şükür bin şükür her seferinde buyuk mucizeler yaşadım yaşıyorum.çok fazla okudugum esma var ilk olarak manevi anlamda cok iyi geliyor içsel sıkıntılar için buyuk şifa var. Onun dısında sayıya kesinlikle takılmıyorum günlük en az 100 kere okumaya calısıyorum ki daha fazla okuyorum iş yaparkende sürekli dilimde. Abdestli abdestsiz farketmiyor. Öncesinde duamı yapıyorum bittikten sonra yine duamı yapıyorum. Belli bir kalıba sokmuyorum yani.

İlk olarak 28 yasında gördüğüm bir ruyada gökyüzünde Ya Aliyy yazıyordu. O donem bekardım cok evlenmek istememe rağmen hayırlı bir kısmet cıkmıyordu karsıma. Hemen okumaya basladım tabi beş ay sürdü sürmedi eşimle karşılastım ve 6 ay içinde evlendik cok şükür mutlu bir evliligimiz var. Burada bir ark daha yazmıs Ya Aliyy kısmet açar diye hakikaten de yaşamıs biri olarak bekar ark tavsiye ediyorum okumalarını

İkinci olarak iç sıkıntısı için vesveseden arınmak için Ya Selam Ya Nur, kelimeyi tevhid ve hz yunusun duası cok tesirli
Bu zikirler ayrıca rüyalarınızı Salihleştiriyor harika ruyalar gormeye baslıyorsunuz

Birde şu var senin durumuna gore ihtiyacın olan esma ya kalbine geliyor yada rüyanda görüyorsun bu da ayrıca mucizevi birsey
Ayrıca arkadaşlar esmaların üzerinizde tecelli etmesi için devamlı okumak gerekiyor ve kalben şifa olacagına kesinlikle inanmak gerekiyor

Hastalık için bir yerim ağrıdığında Ya Nafi çekiyorum kısa surede agrı yok oluyor buyuk şifa vesilesi. Misal bir bolgede agrı varsa onun için etkili esmayı okuyorum. Nette var esmalar ve vucut haritası diye ordan bakın. Mesela bel agrıları içinYa cebbar ya Kaviyy Ya Nafi cok etkili

Kombin yapılacagı zaman başına mutlaka Ya Cami esmasını ekleyin. Bu esma mıknatıs gibi kendinden sonra okunan isimleri çeker. Toplamak yaklaştırmak anlamına geliyor onunan esmaların kabulunu hızlandırıyor yani

Son olarak 3 ay boyunca okumayq devam ettiğim ve mucizelerin kapısını açan muazzam bir esma kombini söyleyeceğim

Ya Latif Ya Şekur Ya Vehhab Ya Berr C. C

Arkadaşlar bu isimleri belirgin bir istek için okumamıstım dileğim her anlamda mucizeler yasamaktı ve Allah a verdigi nimetler için şükür etmekti. Üç ayın sonunda ev sahibi oldum arkadaşlar Allah bu isimlerin hürmetine bana mülk nasip etti hemde hiç anlamadığım bir sekilde tam anlamıyla bir mucize yaşadık. Kredi cekmedik para yok ama bize bir daire ayarladıklarını soylediler. Odemeyide istedigimiz zman başlayabilirsiniz dediler önümüze düştü resmen biz kılımızı kıpırdatmadan mevlam cok buyuk esmaların şifası mucizesi cok buyuk cok şükür bin şükür mevlaya nasip etti. Her kim istiyorsa Allah daha da iyisini guzelini nasip etsin. Hiç üzülmeyin.

Gel gelelim benim buyuk ama henuz kabul olmamıs duama. 6.5 yıldır bebek bekliyoruz. Yıllardır tedaviye döktüğümüz paraların haddi hesabı yok o yuzden ev cok istememe rağmen once bebek sonra ev diyordum amw once ev nasip oldu demek bundan da bir hayır vardır diyorum. Yasadıgımız hersey bizim için bir ders. Allahın her zmn hakkımızda bizim için hayırlı olanı verdiğine inanmamız gerekiyor. Birsey olmuyorsa onda da buyuk hikmetler vardır.her durumda şükür etmeliyiz dostlar cunku en buyuk zenginlik saglıktır özgürlüktür şu günlerde daha iyi idrak ediyoruz.. Size verilen her nimete şükür edin yaşam nimetine saglık nimetine
Şükür ettikçe mevla daha çok veriyor

Bebek için burada ya Ganiyy ilk defa gorduk pek cok esma okuyorum bununla ilgili şimdi bunu ekliycem inşallah teşekkürler paylasım için. Allah karsıma cıkardı cok sukur
Hatimler meryem süresi vb pek cok sey denedim inş bu duamda hayırlısı ile kabul olur sizlerde bana dua ederseniz sevinirim
Ya Hayy esması tüm organları iyileştiren,enerji veren,aurayı temizleyen,hücreleri yenileyen harika bir esmadır.Ayrıca İsmi Azamın halkalarından biridir.Ya Musavvir dişiliği simgeler ve tüm dişilik hormonlarını ve organlarını çalıştırır,düzenler.Ya Halık yoktan var eden demektir.Ya Rahim esması da kadınsal organlara çok iyi gelir.Çocuk olması için:
Ya Hayy 324 ya Musavvir 336 Ya Halık 731 ya Rahim 258 hergün art arta okuyun.Muhteşem esmalardır.

Ya Aliyy esması ikizler ve aslan burçları için harka bir kısmet açıcı bir esmadır,bu esma 2 ay sonra etkisini göstermeye başlar,çünkü önce üzerinizdeki negatif enerjileri temizler ve auranızı arındırır,sonra yıldızınızı yükseltmeye başlar,ya Nur esması ile öneririm.Çünkü Ya Nur esması yıldızınızı hep dişi tutar,size nazar değip yıldızınızın düşmesine engel olur,nazar yıldızınızı düşürüp kısmetinizi kapatır.Benim tavsiyem Ya Aliyyu Ya Nur esmasını1001 kere okumanız.Ya Fettah esması size heybet verir sizi güçlü ve dediğini yaptıran birisi yapar.Ayrıca fetheden özelliğinde olduğu için gönülleride fethedersiniz,hayatınızdaki maddi ve manevi tüm blokajları tamamen kırar yok eder.Herkesin gözünde çok saygın bir insan olursunuz.Yengeç burcu veya yükseleni yengeç burcu olanların esması da Ya Şekur esmasıdır.Ya Şekur yengeç burçlarının hayatını bir mucizeyle değiştirecek kadar güçlüdür.Akrep ve koçlar için harika bir esma söyleyim Ya Vahidül Ahad okunması,canınız istediği kadar okuyabilirsiniz.Ya Latif esmasını tüm burçlara öneririm geniş bir açılımı vardır,hem çok sevilirsiniz hemde rızık için tüm kapıları açar ve tüm dilekleriniz olmaya başlar,ayrıca sizi daha da dişi yapar.Bu arada pek bilinmez ama güzellik ve incelik verir,çok kibar,çok kadınsı ve çok sabırlı olursunuz.

Ya Hayy esması tüm organları iyileştiren,enerji veren,aurayı temizleyen,hücreleri yenileyen harika bir esmadır.Ayrıca İsmi Azamın halkalarından biridir.Ya Musavvir dişiliği simgeler ve tüm dişilik hormonlarını ve organlarını çalıştırır,düzenler.Ya Halık yoktan var eden demektir.Ya Rahim esması da kadınsal organlara çok iyi gelir.Çocuk olması için:
Ya Hayy 324 ya Musavvir 336 Ya Halık 731 ya Rahim 258 hergün art arta okuyun.Muhteşem esmalardır.
Evet canım onları okuyorum vesile olur inşallah
Cok teşekkürler 😘

Ya Latiyful Ganiy diye okursanız daha da güçlü olur arkadaşlar,41 gün böyle okuyun derim.Evlilik içinde Ya Muiydül ya Bais 1001 kere okursanız kısmetiniz,şansınız ve kaybettiğiniz tüm güzel şeyleriniz geri gelir,hatta gençliğiniz,güzelliğiniz bile geri gelir.Ya Muid sizden giden ne varsa geri getirir.

Masallah baya anliyorsunuz esmalardan

Ya Latiyful Ganiy diye okursanız daha da güçlü olur arkadaşlar,41 gün böyle okuyun derim.Evlilik içinde Ya Muiydül ya Bais 1001 kere okursanız kısmetiniz,şansınız ve kaybettiğiniz tüm güzel şeyleriniz geri gelir,hatta gençliğiniz,güzelliğiniz bile geri gelir.Ya Muid sizden giden ne varsa geri getirir.
Canım bu esmaları tecrube ettin mi sen?

Canım bu esmaları tecrube ettin mi sen?
Ya Bais esmasını tecrübe ettim,Ya Baisu esmasını okuduğumda özgüvenli oldum ve rahatlık özgüvenli ve bereketli bir dönemim oldu,ya Muid esmasını tecrübe etmedim,ama eden arkadaşlarım bu gibi etkileri olduğunu söylediler.Ya Latif esması bence çok güçlü ve bir kaç esmayla yanyana geldiğinde o esmanın gücünü de çoğaltıcı etkiye sahip olduğunu farkettim.ya latiyful ganiyy (daha fazla maddi lütuflar veren,lütuf deyince çok geniş kapsamlı iyilik,hediye,ihsan oluyor.)

Bu arada ara ara kelime-i tevhid okumuşumdur.Günde en az 5000 la ilahe illallah okuduğunuzda sürekli,başladıktan 1 hafta sonra hastalıklarınız geçmeye başlıyor,eviniz kirlenmiyor,saat ikiye kadar tüm ev işleriniz çarçabuk bitmeye başlıyor,hiç kimseye ihtiyacınız olmuyor kendi kendinize yetiyorsunuz,herkes tarafından çok seviliyorsunuz,rüyalarınız salihleşiyor,çok değişik hayretler içinde kalacağınız rüyalar görüyorsunuz"size hayatınızı değiştirecek ayetler ve esmalar öneriliyor dervişler ve Veliler tarafından",evinizin içi ve kokusu değişiyor,sürekli çiçek kokuları alıyorsunuz,kimse hakkında hiç kötü düşünmüyorsunuz ve kimseye kızmıyorsunuz,hiçbirşeye üzülmemeye başlıyorsunuz,hayvanlar sürekli size yaklaşıyor seviyorlar sizi,hep bir huzur hissediyorsunuz,vesveseleriniz ve panik ataklarınız geçmeye yada dinmeye başlıyor,sinirlenmeleriniz ve kasvetliliğiniz bitiyor veee en önemlisi Hz Hızır'la karşılaşmalarınız başlıyor(nasıl diye soracaksınız,kendisi ara ara karşınıza çıkıyor anlamıyorsunuz,fakat bir süre sonra onun olduğunu net bir şekilde anlıyorsunuz,nasıl ibadet etmenizi ve neler okumanız gerektiğini,dileklerinizin olması için neler yapmanız gerektiğini size gerçekte yada rüyada size söylüyor,bazen ipuçları size bırakıyor bir zaman sonra bu kim, nasıl oldu derken onun olduğunu anlıyorsunuz).Bir zaman sonra rüyalarınız değişiyor bol bol hayvanlar görüyorsunuz o hayvanlar sizin nefsiniz.Ne demiş İbn Arabi "nefsini bilen Rabbini bilir".Nefsi dizginleyen bir zikirdir "la ilahe illallah",öyle bir huzurlu olursunuz ki anlatılması ve tarifi imkansızdır,zikirden sonra içinizden bir dilek geçer,o dileğin olmasının vakti gelmiştir ve içinizden geçmiştir,o yıllarca ettiğiniz olmasını beklediğiniz dilek şak diye olur şaşırırsınız.Çok şaşırtıcı,mucizelerle dolu,hayranlık uyandırıcı ve hayatınızı tamamen değiştirecek bir zikirdir"la ilahe illallah"zikri.Newplanet arkadaşım sormuşsun Günces arkadaşa neler yaşadın tecrübelerini paylaşırmısın diye,anlatması ve tarifi mümkün değilki ,ben biraz anlatmaya çalıştım,ama diyorum ki hergün 5000 zikredin ve sadece yaşayın,sonra birdenbire salavatta okumaya başlarsınız,sonra birden evinizin içi bir kamyon dolusu gül varmış gibi kokmaya başlar,bazen lalelerin kokusu,bazan portakal çiçeklerinin kokusu,evde hep kuran okuyan bir ses,bu ses nereden geliyor diye aranmaya başlarsınız,size kimse kötülük yapamaz,yapmaya çalışanlar uzaklaşır sizden,diyorum ya anlatılmaz yaşanır.Okuyun ve yaşayın.Maddi sıkıntılarınız düzelmeye başlar daha neler neler yaşarsınız...

Ya Aliyy esması ikizler ve aslan burçları için harka bir kısmet açıcı bir esmadır,bu esma 2 ay sonra etkisini göstermeye başlar,çünkü önce üzerinizdeki negatif enerjileri temizler ve auranızı arındırır,sonra yıldızınızı yükseltmeye başlar,ya Nur esması ile öneririm.Çünkü Ya Nur esması yıldızınızı hep dişi tutar,size nazar değip yıldızınızın düşmesine engel olur,nazar yıldızınızı düşürüp kısmetinizi kapatır.Benim tavsiyem Ya Aliyyu Ya Nur esmasını1001 kere okumanız.Ya Fettah esması size heybet verir sizi güçlü ve dediğini yaptıran birisi yapar.Ayrıca fetheden özelliğinde olduğu için gönülleride fethedersiniz,hayatınızdaki maddi ve manevi tüm blokajları tamamen kırar yok eder.Herkesin gözünde çok saygın bir insan olursunuz.Yengeç burcu veya yükseleni yengeç burcu olanların esması da Ya Şekur esmasıdır.Ya Şekur yengeç burçlarının hayatını bir mucizeyle değiştirecek kadar güçlüdür.Akrep ve koçlar için harika bir esma söyleyim Ya Vahidül Ahad okunması,canınız istediği kadar okuyabilirsiniz.Ya Latif esmasını tüm burçlara öneririm geniş bir açılımı vardır,hem çok sevilirsiniz hemde rızık için tüm kapıları açar ve tüm dilekleriniz olmaya başlar,ayrıca sizi daha da dişi yapar.Bu arada pek bilinmez ama güzellik ve incelik verir,çok kibar,çok kadınsı ve çok sabırlı olursunuz.
Cnm akrep ve koç burçlarına nasıl iyi geliyor yani hangi açılardan ya vahidul ahad esması

X