Esma ve Dua tecrübelerimizi paylaşalım

Bu arada ben de bi ara çok dua ediyordum.. İstediğim kabul olmasa da.. Ediyordum işte. Sonra birkaç ay sonra vuslat etkinliklerine katılayım dedim. Hani Mevlana var ya..
Ankara’dan Konya’ya trenle gitmemiz gerekiyordu. Sonra birşey çıktı... Gidemedim. Sanırım param kalmamıştı bilet de alamamıştım. O gün için olan trenlerden birisi kaza yapmıştı,Aralık’ta. Hala ürperirim. Yani gidebilseydim belki de ölmüş olurdum. Yani istediğin olmayabiliyor ama Allah seni koruyor ♥ Bunu yaşadım vallahi. Bir arkadaşa mesaj attım,hatırladığım iyi oldu. Buraya da yazayım dedim.

ramazan orucundada olurmuki

ezanı duyuncamı okuma ya başlayalım esmayı... yoksa suya okuyup iftar için ezan saatini bekleyip içelim..... hadi evlat isteyenler nerdesiniz başlayalım yarın

Allah Allah bunu bilmiyordum.. en düşük sayı 5000 mi??

Allah önce @newplanet razı olsun böyle bir sayfa açtığı için... sonra da sizden razı olsun ne güzel bilgiler bunlar maşallah sübhanallah...

Allah önce @newplanet razı olsun böyle bir sayfa açtığı için... sonra da sizden razı olsun ne güzel bilgiler bunlar maşallah sübhanallah...
Canım benim çok güzel terkipler buldum duası kabul olanlardan❤❤❤

Tabi ramazan da da olur amellet niyetlere goredir ben denedim bugun ezana yakin suya ufleyip ictim
Allah kabul etsin inşallah canım bende yarın başlayacağım kayinbabamda bir kaç dua verdi bana okumam iciin bu duayida söyledi üzülüyorum diye oku iç kızım suyu Allah izniyle olcak inşallah dedi

Bende bugün ya ganiy zikrine başladım ev almak için inşallah Rabbim herkesin gönlünde ki duayı hayırlı ise kabul eder inşallah
İnşallah canım bende üç gündür hep çekiyorum etkilerini hissetmeye başladım bile Allah herkesin dualarını kabul eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…