Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

ahhh ahh nerde o 75 numara göğüslerim. şimdi bebeğim oldu 90 alıyoru sığmıyo 95 almaya utanıyorum. inşallah yine küçülür tabi eskisi gibi dirileşirmi bilemem. dirileşsin diye soğuk suda tutamıyorum sütüü kesr diyolar. gerçi eşim iki halinide sevdiğini söylüyo. ama göğüs bahane o beni seviyo bende onu :)

kim ne derse desin erkekler büyük göğüslü hatunlara bayılır .benim göğüslerimde iri mesela eşim bayılıyor .büyük göğüs doğurganlık göstergesiymiş sanırım o yüzden erkekler büyük göğüslü kadınları seksi bulur .küçük sevenlerde vardır ama geneli büyük göğüs sever buda bir gerçektir .

23 yaşımda, 75 destekli büyük oluyor diyim gerisini siz anlayın.

evlenince büyür yalanlarına da pek inanmıyorum onlar 80-85 için geçerlidir. bence. Ayrıca bende kadınlara şöyle bir alıcı gözüyle bakınca 80 e bayılıyorum gerisi aşırı bence.

Tabi evlilik açısından yorumlayamayacağım ben görünüş açısından diyorum...

benim gögüslerimde küçük hatta doğum öncesi dahada küçktü ama ben takıntı yapıyorum eşim beğendiğini söylüyo ama takıntı işte 75 80 ideal olanı bencede fazlası olup göğüs altında yazın isilik olanlarıda gördüm hatta birinde eşimleyiz genç kız plajda göğüs altlarını pudralıyordu eşim çok kötü oldu görünce iyi iyi çok iyi seninkiler dedi....

kızlar benim göyüslerimde cok küçüktü hiçbirşey yakısmıyordu ben hayıt cayı ve çörek otu yagıyla masaj yaptım ben hiç sütyen takamazken şimdı destekli 75b takabiliyorum size bir resim buldum onuda göstermek istiyorum.. işte göyüslerim bukadar küçükken yandaki fotograftan bırazcık kucuk bır halde suan... tavsiye ederim konuda acmıstım bikaç arkdasla konusuyorz sorularnz varsa cevaplayabılırım bu arada yaşım 17.. Eki Görüntüle 600247

benim hiç göğsüm yoktu erkek arkadaşım bu durumdan rahatsız değildi ona protez yaptırıcağmı söylediğimde ne gerek var ben seni böylede seviyorum dedi fakat ben bu durumdan rahatsızlık hissettiğim için ameliyat oldum şuan göğüslerim 85 protez ameliyatı olmamı istemeyen erkek arkadaşım şuanki durumdan çok mutlu

aslında benımde kiloma boyuma göre iyi göğüslerim bende söledim yaptırım diye hayır dedi ikna edemedim malesef burnum içinde zorla izin aldım

canım bu hayıt çayını içtınmı yoksa çörek otuyla karıstırıp masajmı yaptın?

aslında benımde kiloma boyuma göre iyi göğüslerim bende söledim yaptırım diye hayır dedi ikna edemedim malesef burnum içinde zorla izin aldım

aslında yaptırdıktan sonra görse pişman olmaz ben anlamıyorum zaten erkekler neden karşı yaptırdıktan sonrada neden çok beğeniyorlar çok çelişkili

aslında yaptırdıktan sonra görse pişman olmaz ben anlamıyorum zaten erkekler neden karşı yaptırdıktan sonrada neden çok beğeniyorlar çok çelişkili

yazın olcam amelıyat kafama taktım:) şuan olamam ama çünkü anesteziden sonra 6 ay geçmesi gerek benım 4 ay falan oldu

Canim sen daha ergenlik caginda oldugun icin buyumustur onlar surdugun ictigin ettign hic bi yagla alakasi yok bu durumun her doktorun aciklamasi da boyledir sadece estetik cerrahlarinin diil.boy uzamasi gogus buyumesi 20yasina kadar devam eder seninkide bi durumun sonuu

1.70 Boy 80B benim ölçülerim
Önemli olan cup ölçüsü
Benim ölçüm 80C olsun isterdim
uzmanlar yapılan araştırmalarda ideal göğüs ölçülerinin 18- 19cm olduğunu söylüyor
Göğüs üstü ile altı arasındaki fark 18-19cm

1,65-45 kiloyum
göğüslerim sütyene göre 75-80

Ebat olarak problem yok aslında ama göğüslerimin biri anyaya biri konyaya bakıyor,ben aralarında boşluk çok olsun istemiyorum.Sarkık değiller ama araları çok boşluk

Erkek arkadaşım memnun hatta silikon taktırcağımı söyledim sakın yapma diye kızdı büyük göğüslerden tiksiniyormuş
Ama yine de garip geliyor hangi erkek tiksinir ki büyük göğüsten ben kadın olduğum halde bana bile seksi geliyor,acaba ben üzülmiyeyim diye mi böyle söylüyor ki:26:

Ben 85 olsunlar isterdim:26:

bu bir gerçek öylemi? ne yapalım yani şimdi göğsü küçük olanlar olarak üzülelim mi?

bu bir gerçek öylemi? ne yapalım yani şimdi göğsü küçük olanlar olarak üzülelim mi?

erkeklerin en kültürlüsü bile özünde eski kafalı ilkel olduğu için bence de gerçek bu. offf off dersin hepsi brad pitt..Angelina jolie istiyolar tiplerine bakmadan.

jovano kullanıcısından alıntı
kim ne derse desin erkekler büyük göğüslü hatunlara bayılır .benim göğüslerimde iri mesela eşim bayılıyor .büyük göğüs doğurganlık göstergesiymiş sanırım o yüzden erkekler büyük göğüslü kadınları seksi bulur .küçük sevenlerde vardır ama geneli büyük göğüs sever buda bir gerçektir .

haklısın ben arkadaşın kendini met etmesine güldüm de

Şimdi görünce bende güldüm bacaksız,arkadaş büyük göğsünü övmüşte övmüş ama ben şunu anlamadım madem büyük göğüslüsün göğüs büyütme konusunda ne işin var? Hey allahım ya

hiç sorma yuyu ya .. ego tatmini için dolanıyodur buralarda göğsü büyük ya

Bence büyük seviyorlar. Büyük olmasa bile ele gelir cinsten olsun. Erkek arkadaşım da bu düşüncedeydi. Bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…