Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Benimkiler de 90 büyük olduğunu düşünüyorum Allah dağına göre kar veriyor işte. Kimimiz büyük derken kimimiz küçük

canım erkeklerin %80 i büyük göğüs ister hele türkiyede.. tabi küçük göğüs seven erkekte bulabilirsin ama bu toplumda zor açıkçası.. göğüsle ne fanteziler düşünüyorlar.. ben lisede okuyorum neler duyuyorum bir bilsen

benimkiler küçük bildiğiniz minnak ya Ve 4 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşım artık evlenmeyi düşünmeye başladı bense hep bu konu yüzünden korktuğum için evlilikten kaçıyorum . Affınıza sığınarak diyorum yetememekten korkuyorum hemde çok. Evli arkadaslara soruyorum gerçekten sorun oluyor mu ?

Aynı durumdayım seninle 21 yaşındayım 3 yıla yakın ilişkim var ve evlenmek istiyo hatta bugün tamam desem evlenecez ama gel gör ki ben göğüslerim yüzünden evlenmekten korkuyorum çok küçükler ya 75 beden olsaydı tamam işte göğüs ama benimki AA cup avucumu bile doldurmuyo hiç bi şekilde

Kızlarrrrr , büyük göğüs seven erkekler bile 75 beden yuvarlak dik dolgun bi göğüs gördüklerinde emin olun yelkenleri suya indirirler zaten aslında neredeyse tüm erkekler büyük göğüsü dikse ve sütyenle o görüntüyü seviyorlar ama dik değilse 75 beden avucu dolduran dik göğsü tercih ediyorlar büyük olup sarkık olmasındansa... Gel gelelim ki bizim göğüslerimiz 75 bile değil :'(

Benim 75 beden. 80 beden istiyorum.. Erkek arkadaşım bir şey demiyor elbet. Ama hangi erkek der ki? Demesi için biraz patavatsız olması lazım..

KIZLAR BEN EVLİYİM. ERKEKLER BİZİM KADAR PROBLEM ETMİYORLAR. AMA TABİKİ BÜYÜK OLSA DA YOK DEMEZLER SANIRIM:)

Ayıp olmazsa seninkinin boyutu kaç cm acaba ? (alt-üst olarak ) :)
CNM ALT 70 ÜST 78 MALEASEF.. BİLDİĞİN KÜCÜÇÜK. HAMİLE İKEN HORMANEL OLARAK BÜYÜYORLAR. HEMDE SEMSERT OLUYORLAR.:))) SONRA EMERKENDE SÜTTEN DOPDUPLU OLUYPRLAR. SONRA BENM OĞLANDA DÜZENSİZ EMDİ. SOL GÖGSÜMÜ SON ZAMANLARDA HİÇÇ EMMEDİ. BU SEFER SOL GÖGSÜM SAĞ GÖGSÜMDEN DAHA KÜÇÜK AKLDI. SOLDULAR. MİNİCİK KALDILAR( BİLMİYORUM BÜYÜTME ÇABALARI İŞE YARAR MI. AMA EŞİM HİÇ SORUN ETMİYOR. BN BAZEN DİLE GETİRSEM DE SUSTURYOR BENİ. SAÇMALAMA DİYE...

Benim bu konuda fena halde psikolojim bozuk ölçüm 71-82 ama evlenince hamile kalıncada tam olur diyorlar sende böyle değince OUFF (

Benim bu konuda fena halde psikolojim bozuk ölçüm 71-82 ama evlenince hamile kalıncada tam olur diyorlar sende böyle değince OUFF (
Benden iyisin CNM erkeklere kalırsan hiç sorun değil ama açıkça söylemek gerekirse biz bayanlar kendimiz için istiyoruz büyük gögsü

20 yaşındayım göğsüm git gide sarkmaya başlamıştı sütyen kullanmıyodum çünkü evin içindeyken. 80-85 arası giyiyorum bu arada. Aşırı komplekse girmiştim bu yaşta göğüs mü sarkar diye. Sonra çözümünü sporda buldum. Cidden dikleştiriyor ve büyütüyor. Nasıl taş gibi oldular var ya. Bir de sütyen takmayınca sarkık da olsa bir anda 80den 85 bedene çıkmıştım. Şimdi dik 85 oldular. Erkek arkadaşım farketti şok geçirdi. Önceden de iyiydi ama şimdi nolmuş bunlara diyor ben dekolte giydiğim zaman hahahah çatlıyor resmen kıskançlıktan.

NE GÜZEL BÜYÜMÜŞŞ İŞTE SENİN. NASIL SPOR YAPTIN CNM? VE NE KADAR YAPTIN. YANİ SPORUN İÇERİĞİNİ GÜNDE KEÇ DEFA NE ZAMANLAR YAPTIĞINI VE NE KADAR ZAMANDIR BU SPORA DEVAM ETTİĞİNİ ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

bence erkeklere kadın olsun yetiyor

ama büyük bir gögse hiçbiri hayır demek- büyükten kastım sarkmış şekilsiz yağ kütleleri değil elbet

Hepsini 1er kez yaptım hemen hemen her gün yaptım yaklaşık 10 gün boyunca cidden şok geçirdim göğüslerimi kaldırdı birden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…