Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

cnm cıdden bosuna hır gur cıktı bosverelım bunları sen goguslerınle mutlu ol bızde buyutmeya calısalım evet bence de erkekler buyuk gogus sever tartısmasız ama cok buyuk degıl tabı kı bu arada foto atıyım demıssın gozden kacırmısım burayı atarsan sevınırım cıdden

uyarı aldık yönetimden neyse rahatsızlık verdiysem herkesten özür diliyorum burdan o halde göğüs büyütmek için elma suyunun iyi geldğini duymuştum bu arada bol bol için büyütmek isteyenler bide masaj tabi yani belki bir değişiklik olur en azından sıkılaşır ben öyle yapıcam kendi adıma foto paylaşırım ok sorun olmaz .

beklıyoruz cnm fotonu gercekten en azından ben merakla beklıyorum :) elma suyunu ben babam sagolsun meyve suyu sıkacagı almıs dun bugun portakal greyfurt havuc elma karıstırıp sıktık vıtamın deposu alıcam hem de ıcınde elma suyu da oldugundan faydasını gorurum ınsallah

katılıyorum. göğüslerimizi begenmiyosak diğer güzel yanlarımızı ön plana cıkartmamız gerek bence. mesela gözlerimiz güzelse onu baskılamalıyız,yada belimiz,bacaklarımız vs vs .

Evet aynen.Hatta inatla vurgulayın güzel yanlarınızı :)

Allahım cevaba bak ne garip bir kızısn sen yaa kızlar cevaba bakar mısınız uzatmayayım diyorum ama(_ birşey yapmana gerek yok zaten büyük göğüslü kadınlar çirkindir böyle devam et küçük göğüslerinle mutlu olarak yaşa kendinle barış ) (birşey yapmana gerek yok zaten büyük göğüslü kadınlar çirkindir böyle devam et küçük göğüslerinle mutlu olarak yaşa kendinle barış ) RABBİM HERKESİ GÜZEL YARATMIŞTIR SENİN GÖĞSÜM GÜZELDİR BENİM KAŞIM GÖZÜM ! bişey diyim mi senin sorunun var inan bana bilmediğimiz bir yaran mı var senin kuzum he anlat bize açılırsın ben bir kompleks sezdim sende üzgünüm

canım kompleks li biri varsa o ben değilim inan bana çok şükür büyük göğüslü olmak güzel birşey dedim kendi adıma bunda ne var söylermisin küçükse küçüktür yani büyükse yani ne yaram olucak söylermisin bana lütfen üzgün olmana gerek yok benim adıma burda sayfalarca göğüslerinizden bahsetmisşsiniz ben birşey dedim diye bana cephe alıyorsunuz bu nasıl bir çelişki söylermisin bana ?küçük göğüslü kadın ateşldir vs laflarına ne gerek var siz büyük göğüslü kadınları aşağılarken iyi ben birşey deyince kötü dimi asıl sizde sorun var buda herkonuşmanızdan belli zaten ben topiklerimde dertlerimi paylaşıyorum zaten ilgilenen arkadaşlarım sağolsun yardımcı oluyor beni düşündüğün için sağol .

hydi ben konuyu degistiriyim

ya bisi sorcam ben goguslerime yandan baktıgımda daha buyuk onden baktıgımda kucuk:26: sutyen aldıgımda ortaya cekiyorum yanlardan cıkıyo yana cekiyorum ortası bos kalıyor boyle tuhaf bisi bunun sebebi gec yasta sudyen takmakmıs dogrumu

bence ole olamaz ben hala evde sutyensız dolasırım cnm dısarda takarım tabı de senınkını tam tersı durum bende var benımde yandan bakınca kucuk ondan bakınca ıyı duruyo

doll86 cnmmmmm foto atıcam demekle olmuyo atta gorelımmmm bakalım sahaserlıgını

bak canım kaç yaşındasın kimsin nesin bilmiyorum fotomu burdan paylaşmak istemiyorum çünkü buraya sırlarımı paylaşıyorum yeri geldğinde anlatamadığım şeyleri anlatıyorum tamam mı ama çok merak ettiysen senle tanışırız yada msnye eklerim ok ben kimseye birşey ispat etmek zorunda değilim ben kendimi iyi kötü yanlarımla beğeniyorum şaheser olduğumu idda etmiyorum sürekli bana laf atmaktan vazgeç lütfen yakışmıyor göğüslerimden menunum güzel beğeniyorum dedim diye işi benim güzelliğime henüz bekar olmama ,aldatılmama getridniz sürekli laf sokuşturyorsunuz sonra site yönetimine şikayet ediyorsunuz beni lütfen artık benle uğraşmaktan vazgeç polemik yapıcı şeyler konuşma benle sen daha güzelsin ok daha seksisin tamam mı oldu mu ben kompleksli biriyim ,sorunlarım var tamam mı hadi işine bak artık.

bence ole olamaz ben hala evde sutyensız dolasırım cnm dısarda takarım tabı de senınkını tam tersı durum bende var benımde yandan bakınca kucuk ondan bakınca ıyı duruyo

ters herbiseyim zaten:26: sinir olyorum boyle olmasına ama yapıcak birseyde yok yapısal bir durum sanırım

guzelım ben senın aldatıldıgını bılmıyodumkı kendın doktun sırlarını ortaya ayrıca sen kendın dedın boy portre hangısını ıstersen atyım resım sorun olmaz dıye ben de at dedım sımdı de dıyosun kı atamam fotomu paylasamam dıyosun bı dedıgın bı dedıgını tutumuyo cnm senın nese daha fazla senınle muhattap olmıcam

ters herbiseyim zaten:26: sinir olyorum boyle olmasına ama yapıcak birseyde yok yapısal bir durum sanırım

aman cnm ya ne sınır oluyosun bosver :) ben bosverdım olursa olur olmazsa bı arkadasımızın dedsgı gıbı guzle olan yanlarımızı belırgınlestırırız herkes 4 4 luk degılya :)

ay olma zaten memnun olurum gööğüslerini büyütmeye çalışmaya devam et ozaman diğer kadınları kıskanmazsın senin için iyi olur .

aman cnm ya ne sınır oluyosun bosver :) ben bosverdım olursa olur olmazsa bı arkadasımızın dedsgı gıbı guzle olan yanlarımızı belırgınlestırırız herkes 4 4 luk degılya :)

bir arkadaşım bir hapran söz etmişti arkadaşlar..ismini bilmiyorum ve yasak ta sanırım burdan paylaşmak..ama 3 kutu bitirmiş..tatile beraber gittik..yok gibiydi..ince bedenli olduğu için 75 takıyordu ama içi boştu....şimdi 75 onu sıkıyor 80 e geçti arkadaşım:))

haplardan fdalan tırsarım ben ya dogum kontrol hapları da bası ınsanlarda buyutme yapıyomus cnm ama ben bekar oldugum ıcın almıyorum o haptan haberın olsun

haplardan fdalan tırsarım ben ya dogum kontrol hapları da bası ınsanlarda buyutme yapıyomus cnm ama ben bekar oldugum ıcın almıyorum o haptan haberın olsun

tamamen bitkisel demişti..keçiboynuzu mu neymiş..ben de madem öyle biz de keçiboynuzu yyelim kutusuna 70 tl saymaktansa demiştim:)haptan korkuyorsan keçiboynuzu dene o zaman:))ben de denicem:))fazlaca ihtiyacım var çünkü..

aman cnm y a vala benım bakımlar sırasıyla ada cayı hayıt tohumu ve de kara uzum cekırdegı tozu bu tozu da aldım alalı hıc yemedım ama bunlar yeter sımdılık artık baska bı sey dha denemek ıstemıyorum :)) ama sagol bılgılendırdıgın ıcın cnm

Şu konuda birbirinizle alıp veremediğiniz nedir arkadaşlar?

Lütfen birbirinizden alıntılar yaparak konuyu tartışma ortamına çevirmeyin. Konudan yeterince uzaklaşılmış zaten .

Uyarı yapılmasına rağmen tartışma devam ettiğinden polemiğe giren herkes uyarı aldı...

yani kimse kusura bakmasın erkekleri genelleyerek konuşmayın. şimdi biri yazmış alıntı yapamıcam "küçük göğüslü kadın kadın değildir" demiş. ne biçim bir yorumdur bu ya ne biçim bir insandır niye burda tanımadığınız insanların canını acıtmaya çalışıyorsunuz
bir erkek eşine veya sevgilisine kırmamak için senin göğüslerin küçük demez demişler bal gibi de der erkekler acımasızdır herşey gözlerine batar eleştirmek için yer arayan bir sürü erkek var.
şimdi gelelim konuya
minyon tipli bir bayanda kocaman göğüsler açıkçası iğrenç duruyor bunu bir kaç erkek arkadaşımdan da duydum. erkekleri geçtim ben yakıştırmıyorum
küçük göğüs bayanlarda bence çok tatlı duruyor bir kere her şeye iyi bir yönünden bakmak lazım büyük göğüs yüzünden ilerki yıllarda belinden rahatsızlanmış bir sürü insan var ayrıca yaş ilerledikçe spor yapılmadığı taktirde sarkıyooor.
büyük göğüs o kadına yakışmıyorsa afedersiniz inek gibi duruyorsa kim ne yapsın o göğüsü

ama şimdi çok güzel ve büyük göğüsleri olan bir sürü insan var bu benim şahsi fikrim göğüsleri büyük olanlar alınmasın sakın bu yazdıklarıma
benim kızdığım şey küçük göğüslü olmak kadın olmak mıdır yaa diye düşünen zihniyettir.
ne kadar ayıp ne kadar yakışıksız. maşallah hepiniz dünya güzelisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…