Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

erkeğine göre değişiyor ama çok tahta gibi dümdüz olmadığı sürece erkekler bizim kadar kafaya takmıyor bu göğüs olayını... tabii ki büyük göğüs seksi vs gelebilir dışarıdan bakışta ama her zaman böyle tercih edecekleri anlamına gelmez...

benim de göğüslerim küçük..normal şartlar altında büyük göğüslülere özenmem lazımdı..ama silikon takarsam 250cc taktırırım en fazla..çünkü açık söylüyorum..büyük göğüs fotoğrafı görünce popoya sütyen takılmış izlenimi yaratıyor bende..garip geliyor, gülüyorum..haa bu arada bende yandan erkek gibi duruyorum südyensiz kendime de gülüyorum:) en güzeli orta halli şöyle 80 i doldursun yeter:)

vallal gögüslerim cok küçük ve her gecen gun psikolojim bozuluyo desteklı sutyenlerın ıcıne sısırılebılen o apartlar takmasam ölücem sanki
eee yaza dugun var ? eeee
resmen butun hayatımız etkılencek gıbı gelıyor

aşkım 16 yaşşında çocuğa zaten silikon yapılmıyor ülkemizde hani vuruyorsun ok anladık da mantıklı şekilde konuşsan güldürmesen ayrıca rabbim hiçbrimize hastalık vermesin canım .

daha öncede dedim ya rabbim sana hastalık vermez korkma

aynen katılıyorum dün de bir arkadaş bana mesaj atmış. senin alıntı yaptığın mesajımla ilgili. hanımefendi üstüne alınmış bana bir ton laf saymış çoğunu okumadım bile ne komik insanlar var :)

ben de çoğu zaman kendime gülüyorum hele hele şu bikini seçme işi tam bir rezalet istediğin her model üstüne olmuyor filan
haklısın valla en iyisi 80 fazlasına lüzum yok :)

valla ben de ilk defa evliliği düşünmeye başladım bu yıl..tabi bi şekilde durumu erkek arkadaşıma çıtlatmam gerekecek.ya da düğün öncesi ele gelir bir silikon taktırmam...yoksa evlendikten sonra görünce şok olmasın garibim:))

canım ben istemeyekte olsa yani ayıp olduğu halde söyledim napimm bilsin sonra yüzüme vurmasın die

canım ben istemeyekte olsa yani ayıp olduğu halde söyledim napimm bilsin sonra yüzüme vurmasın die

kalkıp ta iki meme için terkedecek değiller.sonuçta kimseyi de evliliğe zorlamıyoruz..seviyorlar aşık oluyorlar evlenmek istyorlar..ama ben kendimde eksiklik hissederim..ezikl olmaktansa 250cc taktırsak fena olmayacak sanki:))

walla aynen zorlama yok söyledim rahatladım keyfi bilir Bu yani olanlar bunlar olanlarla yetinsin olmuyoo işte büyümüyoo

ben evlenmeden önce korkuyodum acaba eşim göğsümü beğenir mi?dalga geçer mi?ne bu böyle minnacık dermi diye?bir de ben de öyle kalça basen de yok.dümdüz avrupalı mankenler gibimeğer her erkek aynı değilmiş.seksi olmanın göğüsle popoyla alakası yokmuş.hamdolsun ki eşim büyük göğüslerden,koca popolardan hiç hoşlanmıyormuş.ne o öyle diyo vücudun yarısı önden gidiyo yarısı arkadan takip ediyohem büyük göğüsler bi süre sonra sarkıyolar.çok iğrenç oluyo o zaman.

ay valla çok sevindim adına inşallah bizede oylesi denk gelir

Benim eşim de çok beğenir 85 bedenim dik durur çok şükür,tam istediğim gibi der ama ben 80 beden olmak istiyorum yaa..

Boşverinsene hepisi de hoşlanıyor iri göğüslerden dergilerde bilgisayarda hiç minik göğüslülere bakan var mı aceba?Gördükleri an içleri gidiyor eşin belki de nezaket yapmıştır belki bilemiyorummm..Dolayısıyle gidemiyorum arka sokaklarda neler oluyor...Zorlama güzelim zorlama kendiliğinden olmalı davul bile dengi dengine yine bir şarkıyla veda ediyorummm!

evet katılıyorum o da var dik ve büyüklere neden yok desinler ki

ay valla çok sevindim adına inşallah bizede oylesi denk gelir

inşallah arkadaşım

eşim nezaket yaptı veya yapmadı.bunu kendisinden başka kimse bilemez.ama siz müneccim gibi görmüşsünüz!!!...çok önyargılısınız.bir bayan olarak erkeklerin hepsi adına konuşmanız gerçekten düşündürücü.

aynen katılıyorum benim de erkek arkadaşım tıpkı eşiniz gibi düşünüyor. türk erkekleri televizyonda 1.70 boyunda litvanyalı bir manken çıkınca offf kıza bak diyorlar yalan mı? seksiliği göğüslerle ölçmeyin kızlar 2 doğum yaptıktan sonra insanların övündüğü o 90 beden sütyenden taşan göğüslerin nasıl sarktığını burdaki her bayan eminim biliyordur. spor şart size :)

iri ve dik gögüsleri hiç bir erkegın ben begenmıyorum dıyecegını sanmıyorum:))) benım nısanlımda avucu doldursun yeter der hep:) avucunu dolduruyor allaha sukur
gercı su aralar dogum kontrol hapı kullandıgım ıcın avucu tasıyoda dıebılırız.

benim gögüslerimde çok ufak bi laf vardır hani evlenince büyür diye 4.5 yıl oldu hala aynılar:)))
belki doğum yapınca büyür tek avuntum o.
eşim problem yapmıyor ama yattığım zaman dümdüz oluyor çok üzülüyorum ne yalan söyleyim genç kızlığımdan beri hep büyük gögüslere özenmişimdir.
dekolteyi çok seviyorum ama gögüs yok bikini giyiyorum gögüs yok dışarı çıkınca mutlaka sutyen takmalıyım yoksa dümdüz.
en çokta gelinliğim için ölçü alınırken utanmıştım gögüs yüksekliği yok......
75i doldurcak kadar ama bana göre 85 olmalıydı.
eşime göreyse normal büyük gögüsleri sevmiyorum zaten mide bulandırıcı diyor bilmiyorum ne kadar doğru ama hiç büyük gögüslere baktığını yada birkez olsun bence büyük gögüs güzel dediğini duymadım.
ama çoğu erkeğin dolgun dik gögüslerden hoşlandığını biliyorum gerçi her erkek göz göre göre secimini yapıyor o yüzden fazla takmaya gerek yok ama ben gögüslerim büyük olsun isterdim.
ömrüm boyunca hep özeneceğim.

Son düzenleme:
yetmiş olsun benim olsun
bence bu :))
işkembeden atmıyorum bu savı,pek çok kişiden duydum buna benzer cümleler...
insan sevdikten sonra,kendisinin olduğunu bildikten sonra beğenmemezlik yapamaz bence ya..

erkekler irilikten daha çok füze gibi dik göğüsleri sever. aşağı doğru sarkmış büyük memeleri inek memesi gibi görürler çoğu bir ankette okumuştum yıllar önce. avuca gelmeli ve dik olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…