Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

ıyı ıste uzulme
zaten ewlennce bıraz daha buyuomu desm doluyomu desem daha guzel oluyo yanı uzulme

ıyı ıste uzulme
zaten ewlennce bıraz daha buyuomu desm doluyomu desem daha guzel oluyo yanı uzulme

uzulmuyorum da arada takıntılarım oluyo bole cnm :) bu arada vala ben teyzeme cektıysem kı ole sanırım hayatta buyumez evlenıce de :)

alla alla esıme ıcırmıyım barı oda hastası memelerı buyumesın bıde ehehe

:)) yok cnm ya erkeklere etkı etmez heralde sanmıyorum ostrojen hormonunu artırıyo cunku kadınlar yonelık bı ıcecek bence :) ama erkeklerde sanmıyorum ya yok artık :)

bak küçük göğüslü kadınların daha ateşli oldukları bence de doğru

benim göğüslerimde büyük demek hiç ateşli değilim hmm .neyse büyük göğüs dikkat çekici olduğu kesin südyen bikini giyince çok güzel duruyor büyük göğüs dekolte yakışıyor görsel olarak tabi önü açık giy hemen dekolte oluyor he bbide dezavantajı babanız dışarı çıkarken sizi kontrol ediyor onun dışında büyük göğüslü olmak güzel birşey kendini kadınsı hissediyorsun diğerlerinden farkın oluyor.

CAnım sağol yaa bize çok faydalı oldu söylediklerin moralimizi bayağı bir artırdı bu düşüncelerin

CAnım sağol yaa bize çok faydalı oldu söylediklerin moralimizi bayağı bir artırdı bu düşüncelerin

canım gerçekçi olmakta fayda var erkekler büyük ve dolgun göğüs sever burda her nakadar züğürt tesellisi yapmış bazı arkadaşlar ama gerçekçi olmak gerek ,bütün erkekler büyük göğüse bakar ama sizi seven insan zaten sizin göğüsleriniz için sizi sevmesin zaten olduğu gibi kabul etsin ben işin görsel boyutu için yorum yaptım .

hakkaten bnde peygamber sabrı varmıs anlıyorum
yanı ozellıkle yazılarım secılıyor tam zıttı yorum yapılıyor doll
ben zaten tahta yada lımon boyunu demedım portakal greyfurt boyu ıdealdır sarkmaz dık durur sıkıdır serttr dolgundr verılen dekoltedır cıplak gbı drmaz
yazın terlemez ılerde sarkmaz uc konusundada cok daha sexy dır.
bıkını sutyendende fıskırmaz ıdeal durur
he ama 38 40 beden gıbı buyuk bedenlılerde hos durmayabılır
ayrıca kucuk meme daha fazla hıslı oldugundan sanırım kadınları daha ateslı denıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

ne alakası var ya sana göre öyle bana göre değil sen kendini harika sanıyorsun belki ama 75 göğüs ölçüsü küçük ve dikkat çekici değil çocuk göğüsü gibi ayrıca büyük göğüslü kadınlar daha ateşli olur çünkü kadınalık hormanları diğerlerine göre daha fazladır seni eleştimek için yazmadım ayrıca kendinden bu kadar menunsan neden kendini ispatlama çabasına giriyorsun anlamıyorum .

o caba sende var her yerde kendını övuyosn burdada ole
ama bu topıkte kızların kucuk oldgu ıcın uzulenler var bn onlara moral wermeye calıstım . erkekler cok buyuk sewmez dedım onmsemezler bı avuc olsun yetr derler . bu yazdıklarınla burdakı kızları nıe uzuyosnkı. bnkıler kucuk deıl buyuk de deıl. memnunum yanı . ama memnun olmayanlara anlatmaya calıstım bı kac gorusu. tabı kımısıde buyuk sewer ama modacılarda kucuk gogslerden hoslanıo kıyaftı ıyı tasıdıkları ıcın. cewremde buyuk olan arkadaslarım hep dert yanıyor. onlarınkıde guzel. ben cırkın demıorm ama ben sewmıorm.
sen memnunsan sorun yok

ben kimseyi kırmak için birşey demedim bir gerçeği söyledim sinema oyuncaularına bakın hepsinin göğüsleri büyüktür büyük olmayan silikon yaptırır scarlette johanson büyük göğsülerinle ünlü olmuştur bunu zaten herkes biliyor hiç bir yerde kendimi övmedim asla ben çok güzelim bana ortalama diyemezsin diye çemkiren ben değildim galiba .

sen tum ewlı kadınlar ortalama guzeldr cok guzel kadınlarla ewlenılez demıstın o yuzden bnde herkesı aynı kefeye koyma demıstım.

tüm değil çoğunlukla çünkü güzellik korkutucudur tıpkı zeka gibi erkek çok güzel bir kadına yaklaşmaya korkar elinden gidecekmiş gibi düşünür aç biraz piskolojik kitap oku burda beni eleştireceğine ben istedğim yorumu yapmakta özgürüm ayrıca burda bunlar benim düşüncelerim güzellik stres yaratır erkekte kimse kocaman bir göğüs dekoltesi olan herkesin hayran hayran baktığı bir kadını yanında taşımak istemez kıskançıklar başlar hemen çünkü herkes ilgilenir seksidir kadın bunu zaten bilir zaten evlilikleri kısa sürer o yüzden klasik yalanlar başlar ben küçük göğüs severim daha ateşli vs vs bunların hepsi klasik erkek yalanları öyle olmsaydı silikon denilen birşey icat edilmezdi bütün film artisleri büyük göğüslü kadınlardan seçlilmezdi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…