Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

Biscolata reklamının hastayız ya! Espanolun her turlu gideri var
Allahım sana geliyorummm yinee

öhöm öhöm nese konuyu dagıtmayayım

bende espanolun diyorum çapkınmıyız ne biscolata biz kadınların halini gördüde kadın figürü koymaktan vazgeçip o üçgen ficutları bize bagısladı

biscolata reklamımı dedi birisi hemen geldim. bayılıyorum onlara... hangisi olduğu hiç farketmez
Bu arada bu göğüs büyütmek için yağlar filan yazmışsınız kızlar,çörek otu yağı filan onu ne yapıyoruz?? birşeyle karıştırıyormuyuz, masajmı yapıyoruz. benimde işte küçük gibi 2 beden daha büyüse çok iyi olacak

ah ahhhh biscolata direk masaj yaparak sürüyosun göğüsüne çörek otu yağını, Amaaa dikkat kıllanma yapabilir

ah ahhhh biscolata direk masaj yaparak sürüyosun göğüsüne çörek otu yağını, Amaaa dikkat kıllanma yapabilir

çok sagol canım. peki birşey duymuştum doğrumudur acaba; doğum kontrol hapı cilde iyi geliyormuş birde gögüsleri büyütüyormuş filan gibi birşey hatırlıyorum ama, çaresizlikten atmışta olabilirim :))

cildi bilmiyorum ama göğüs büyüttüğünü bende okudum duydum :) ama östrojenle alakalı olduguna gore cildide guzelleştiriyodur otomatik olarak :)

Bana doktor pko için vermişti göğüsleri büyütüyor ama kullanıldığı dönem boyunca sadece bırakınca eski haline dönüyor.

doğum kontrol korkutuyor beni, bekarım ve cinsel bir hayatım yok :)) ne bileyim nasıl kullanılacagını filan tam bilmediğim için yan etkisi olur filan diye korkuyorum ama çörek otu yağı kesmedi baktım onu kullanırım :) çok sagol canım

sırf bunun için kullanacaksan kullanma bence sakın metabolizmanı bozmana hiç gerek yok ya, hem geçiciymiş bunu da ogrenmiş olduk :)

Bana doktor pko için vermişti göğüsleri büyütüyor ama kullanıldığı dönem boyunca sadece bırakınca eski haline dönüyor.

bnde kullandım bi dönem biraz büyüttü ama cok diil sadece kız arkadsım samımı o frketmıstı. benım eskı hlıne de donmedı ardan1yılda gecmıstır

bnde kullandım bi dönem biraz büyüttü ama cok diil sadece kız arkadsım samımı o frketmıstı. benım eskı hlıne de donmedı ardan1yılda gecmıstır

Benim daha dolgun olmuştu hani regl dönemine yakın göğüsler şişer ve genelde acır hep öyleydi hassaslaşmıştı bırakınca hassaslık ve şişlik gitti dokunuca da acımıyor artık.

benim erkek arkadasımda gayet guzel dıo gormedıgı halde tabı sutyenden buyuk gıbı gorunuo ama zawallım ne bılsın fındk kadar oldugunu ewlendıgımde napıcam bılmıyorum yaaa Allah wergısı sonucta ama napim uzulıyorum yaa(

ben eskiden 80 takardım sonra hormon tedavisi için diane 35 kullanmaya başladım
ve oldu mu göğüslerim 90 beden ve ben bile gün gün şiştiklerini hissettim yani
zaten küçük göğüslü sayılmazdım şimdi sütyenden fışkırır durumdayım ama belki hapı bırakınca gene eski haline dönerler bilemiyorum yani:26:

Son düzenleme:

sorsaydın bi doktora geçiçci mi bu etkisi kalıcı mı diye

dogrudur cnm bende telkın dınlıyorum bakalım ne kadar buyuyecek

soruya cvp için bende bişeler yazmak istedim bende küçük göğüslü kızlardanım:44:75 tam doldumayanlardan çok kafaya takıyorum evtbende erkek arkadaşıma dayanamadım sordum bir gün sen büyük göğüslü bayanlardan hoşlanırsın yoksa küçük mü??oda şaşırmıştı tabi farketmez dedişoookkk tabii bende itiraf ettim benim göğüslerin küçük solim dedimooohh rahatladım bilsin sonra şoka uğramasın klasik şeler soledi ama yok ben seni her halinle seviyorum olur mu öyle şey vs. ama yok inanmıyorum ben bu solenenlere

çok cesursun vallaa, yani olsa yok demezler tabiki

erkekler için her zaman büyük iyidir ama belirli buyuklukten sonrası bence onlarıda sıkıyordur benimki gibi:)

şimdi benim gibi 43 kilo incecik kısacık bir kızda 100-120 göğüs olsa hiç de hoş olmaz bence. Ben eskiden zayıfım diye çok kafaya takardım ama şimdi diyorum kızım kendine gel kolun bacağın inceymiş boşver göğüslerim 85 belim 65 kalçam 90 ben kendimi böyle seviyorum artık. Belim daha ince olsa hiç de fena olmaz aslında neyse :). Siz mutlu musunuz esas olan odur. Kadın istediği kadar güzel olsun bunu yansıtmayı bilmiyorsa bu güzelliğin bir değeri yoktur. Biz bir tablo değiliz ki 3 boyutlu hareketli canlılarız. Davranışlarımızla sözlerimizle makyajımızla kokumuzla giyimimizle ancak güzelliğimizi tamamlayabilir ve kanıtlayabiliriz. Kadını bir sex objesi gibi görmeyen her erkek de vücuttan önce başka şeylere önem verir. Vücut arıyorsa başkasını bulsun elbet 120-60-120 uzun bacaklı objesini bulacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…