Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

benm esım korkmadı valla demkkı haklısın cogunluk ole bız cogunlukta degılız buna sewındım:)
ayrıca psıkolojı okurum ben en son sosyal psıkolojı adlı kıtabı okudum o yuzden anlıorm senı
yazarı shelley e. taylor letıtıa anne peplau davıd o sears
suanda damdan dusen psıkologu okuyorm dogan cuceloglu yazarı.

iyi aferin oku tabi geliştirirsin biraz kendini daha farklı açılardan bakmaya öğrenirsin düşüncelere realite kazanırsın
neyse krmak için söylemedim kimseyi burda zaten sizi seven sizi siz olduğu için sevsin bir çift göğüs için değil.

iyi aferin oku tabi geliştirirsin biraz kendini daha farklı açılardan bakmaya öğrenirsin düşüncelere realite kazanırsın
neyse krmak için söylemedim kimseyi burda zaten sizi seven sizi siz olduğu için sevsin bir çift göğüs için değil.
dollcum sımdıcde esınız sıze yalan soluyo sız sexy deılsınız demıssın cok yanlıs gormeden bole demesen daha ıyı olur. neyse ben daha fazla yazmıyım

kızlar üzülmeyin benim arkadaşımın da küçüktü bayağı kocası elleye elleye büyüttü :)) elletin oynasın kocanız cidden faydası var.Doğumdan sonra da çok güzel oldular şimdi ideal yani memnun arkadaşım.

kızlar üzülmeyin benim arkadaşımın da küçüktü bayağı kocası elleye elleye büyüttü :)) elletin oynasın kocanız cidden faydası var.Doğumdan sonra da çok güzel oldular şimdi ideal yani memnun arkadaşım.
ewet buyuo ewlennce:):KK76:

benimkiler de bana çok büyük geliyo kiloluyum ben zayıflayınca sarkacak diye korkuyorum.Benim durumum da kötü yani.Sarkık olacağına dimdik dursun bundan küçük olsun daha iyi

benimkiler de bana çok büyük geliyo kiloluyum ben zayıflayınca sarkacak diye korkuyorum.Benim durumum da kötü yani.Sarkık olacağına dimdik dursun bundan küçük olsun daha iyi
egzersızlerı varmıs toplamakı cın onları yap
annmınde buyuk cok 85 mıs onceden sonra bız olunca 90 takıo suan hep dıomuskı allhım sarkmasın
sımdı ıcınde kıst oldu bı suru varmıs ıcınde sılıokon gorevı goruyo o derece okadar pmanımkı o ettgım duaya dıo
allhtan hayrlısını ıstemek lazm aslında

aklıma geldikçe yapıyorum egzersiz.Valla sırf onlardan korkuma zayıflamak istemiyorum bazen ama işte kilolu da evlenemem

dollcum sımdıcde esınız sıze yalan soluyo sız sexy deılsınız demıssın cok yanlıs gormeden bole demesen daha ıyı olur. neyse ben daha fazla yazmıyım

ben kimseye birşey demiyorum arkadaşım genel konuştum ben yine alınan sensin dünya senden ve eşinden oluşmuyor zaten biraz kendine güvensen keşke ben öyle demişim böyle demişim senin hiç umrunda olmayacak.

kendıme guvenıorm ben hıc bı erkek ıcın aglamadım mesela

neyse canm benmzayıfla hıc bısı olmaz ama egzerszle zayfla.
arkadasım vardı 80 kılo falandı kız sonra 45 e dustu hıcte bısı olmadı gogslerı cok buyktu sarkmadı o genetık kımısınnkı genc yasta sarkıo kısınınkı yaslannca sarkıo

Son düzenleyen: Moderatör:
benim göğüslerimde büyük demek hiç ateşli değilim hmm .neyse büyük göğüs dikkat çekici olduğu kesin südyen bikini giyince çok güzel duruyor büyük göğüs dekolte yakışıyor görsel olarak tabi önü açık giy hemen dekolte oluyor he bbide dezavantajı babanız dışarı çıkarken sizi kontrol ediyor onun dışında büyük göğüslü olmak güzel birşey kendini kadınsı hissediyorsun diğerlerinden farkın oluyor.

kendını kadınsı hıssedıyosun dıgerlerınden ( benım gıbı kucuk goguslulerden yanı ) farkın oluyor bu cumleyı acıklarmısınız cunku ben yanlıs anladım sahsen ne yanı ben ve benım gıbıler erkek gıbımıyız zaten komplekslıydım bu konuda cıdden moralım bozuldu ! bırıbırımıze destk olalım bence madem goguslerınızden memnunsuzunz baskalarını kırıcı sekılde konusmayı lutfen

ben kimseyi kırmak için birşey demedim bir gerçeği söyledim sinema oyuncaularına bakın hepsinin göğüsleri büyüktür büyük olmayan silikon yaptırır scarlette johanson büyük göğsülerinle ünlü olmuştur bunu zaten herkes biliyor hiç bir yerde kendimi övmedim asla ben çok güzelim bana ortalama diyemezsin diye çemkiren ben değildim galiba .

asallh kımseyı kırmak ıstemedım dıyosun da bı onekı yorumunda 75 beden cocuk gogsu gıbı demeyı bılıyosun !!! bu kırıcı bı kelıme ama sanırım sen farkında degılsın kendımı ovmedım dıyosun yıne oncekı yorumunda kendımı kadınsı hıssedıyorum dıgerlerınden farım var demeyı bılıyosun !!!! cumlelerın ole celıskılıkı !!! madem guzel goguslerın var Allah a sukret derım ben !!!!!!!!!!!!!

asallh kımseyı kırmak ıstemedım dıyosun da bı onekı yorumunda 75 beden cocuk gogsu gıbı demeyı bılıyosun !!! bu kırıcı bı kelıme ama sanırım sen farkında degılsın kendımı ovmedım dıyosun yıne oncekı yorumunda kendımı kadınsı hıssedıyorum dıgerlerınden farım var demeyı bılıyosun !!!! cumlelerın ole celıskılıkı !!! madem guzel goguslerın var Allah a sukret derım ben !!!!!!!!!!!!!

canım yorum yapmakda mı yasak anlamadım ben evet çok şükür memnunum ben göğsülerimden küçük olsa hiç düşünmez silikon yaptrırdım zaten sanki çözüm yolu yok yani amma yaptınız .

canım yorum yapmakda mı yasak anlamadım ben evet çok şükür memnunum ben göğsülerimden küçük olsa hiç düşünmez silikon yaptrırdım zaten sanki çözüm yolu yok yani amma yaptınız .

ben oestetıge dını boyuttan baktıgım ıcın karsıyım acıkcası bı kaza vs olmadıkca estetık yaptırmaya ama ısteyen yaptırabılır tabıkı bu arada yorum yapmak yasak degıl tabıkı ama zugurt yaptın bızı resmen nese polemıge gırmeyelım buyuk seven oldugu kadar emınım kucuk sevende vardır evet sukur kı ne guzel buyukmus senınkıler bızımkıler de ole olur umarım

ben oestetıge dını boyuttan baktıgım ıcın karsıyım acıkcası bı kaza vs olmadıkca estetık yaptırmaya ama ısteyen yaptırabılır tabıkı bu arada yorum yapmak yasak degıl tabıkı ama zugurt yaptın bızı resmen nese polemıge gırmeyelım buyuk seven oldugu kadar emınım kucuk sevende vardır evet sukur kı ne guzel buyukmus senınkıler bızımkıler de ole olur umarım

canım seni seven birçift göğüs için sevmesin dedim zaten sevmek başka hoşlanarak bakmak başka yoksa ben kimsenin sevgilimin göğüsllerim küçük olduğu için beni terk etti dedğini duymadım anneminde küçükmüş genç kızken ben hala tarafına çekmişim sevmek farklı bir olay şu kızın göğüsleri çok güzel aşık oldum diyen bir erkek yok yani böyle sana örnek vereyim hani ağlıyor arkasından denmiş ya o erkek arkadaşım eski sevgilisine döndü kadın benden 7 yaş büyük ve hiçde güzel değil ama onu tercih ettiadam gönül kimi severse güzel odur .

kendıme guvenıorm ben hıc bı erkek ıcın aglamadım mesela

neyse canm benmzayıfla hıc bısı olmaz ama egzerszle zayfla.
arkadasım vardı 80 kılo falandı kız sonra 45 e dustu hıcte bısı olmadı gogslerı cok buyktu sarkmadı o genetık kımısınnkı genc yasta sarkıo kısınınkı yaslannca sarkıo

bir erkek için ağladım evet bundanda gurur duyuyorum hiç gocunmadım burda herkes yaşamaıştır bunu kendime güvenen biri olduğum için dertlerimi açıyorum bana laf atmak için arkadaş yanlış yerlerden vurmaya çalşıyor galiba büyük göğüs seksidir gibi 2 kere 2 dört bir cümleyi kurduğum için ki bunu hekers biliyor taşlanıyorum ilginç .

canım seni seven birçift göğüs için sevmesin dedim zaten sevmek başka hoşlanarak bakmak başka yoksa ben kimsenin sevgilimin göğüsllerim küçük olduğu için beni terk etti dedğini duymadım anneminde küçükmüş genç kızken ben hala tarafına çekmişim sevmek farklı bir olay şu kızın göğüsleri çok güzel aşık oldum diyen bir erkek yok yani böyle sana örnek vereyim hani ağlıyor arkasından denmiş ya o erkek arkadaşım eski sevgilisine döndü kadın benden 7 yaş büyük ve hiçde güzel değil ama onu tercih ettiadam gönül kimi severse güzel odur .
sana guzel gelmemesı cok dogal ama ona donmus se vardır bı artısı
olsun canm uzulme ama bak sen kendın yazıosn co guzel memelerım buyuk cok sexyım dıe:):KK55:
bı daha da yazmıcam senı engellıorm yazdıklarını gorup daha fazla gulmım)

ben sızın erkek arkadsınızla aranıszda ne var pek bılmıyorum ama aldatılmıssınız bellı de gogus konusu nasıl erkek arkadasınıza bagladınız anlamadım anlşadıgım tek sey bu paylasımda hala erkek arkadsınız ve yenı sevgılkısını konusuyosanız sız delı gıbı o kadını kıskanıyosunuz ve de hala eskı erkek arkadasınız sevıyosunuz bence yanı demem o kı dedıgınız gıbı ılıskıle goguse gore yurumuyo evet ama keske bunu kucuk goguslere bayanlara haksızlık etmeden once yazsaydınız daha dogru olurdu cunku cıdden cok celıskılı konusuyosunuz

olsun canm uzulme ama bak sen kendın yazıosn co guzel memelerım buyuk cok sexyım dıe:):KK55:

kesınlıkle katılıyorum b,gogus konusundan aldatma olayınakadar gelebıldık harıka yanı guluyorum su an :))

vardır tabi kendini onun yanında daha rahat hissediyordur büyük ihtimalle bence gülmek yerine sinirinden ölüyorsun ki hızını almayıp özeldende yazmış arkadaş bana yazma bencede engelle cevapların çok komik çünkü.

X