Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

şimdi benim gibi 43 kilo incecik kısacık bir kızda 100-120 göğüs olsa hiç de hoş olmaz bence. Ben eskiden zayıfım diye çok kafaya takardım ama şimdi diyorum kızım kendine gel kolun bacağın inceymiş boşver göğüslerim 85 belim 65 kalçam 90 ben kendimi böyle seviyorum artık. Belim daha ince olsa hiç de fena olmaz aslında neyse :). Siz mutlu musunuz esas olan odur. Kadın istediği kadar güzel olsun bunu yansıtmayı bilmiyorsa bu güzelliğin bir değeri yoktur. Biz bir tablo değiliz ki 3 boyutlu hareketli canlılarız. Davranışlarımızla sözlerimizle makyajımızla kokumuzla giyimimizle ancak güzelliğimizi tamamlayabilir ve kanıtlayabiliriz. Kadını bir sex objesi gibi görmeyen her erkek de vücuttan önce başka şeylere önem verir. Vücut arıyorsa başkasını bulsun elbet 120-60-120 uzun bacaklı objesini bulacaktır.

ölçüleriniz çok güzel pardonda 43 kiloya çok ilginç geldi :))

ben eskiden 80 takardım sonra hormon tedavisi için diane 35 kullanmaya başladım
ve oldu mu göğüslerim 90 beden ve ben bile gün gün şiştiklerini hissettim yani
zaten küçük göğüslü sayılmazdım şimdi sütyenden fışkırır durumdayım ama belki hapı bırakınca gene eski haline dönerler bilemiyorum yani:26:

cnm benım de hormon bozuklugum var acaba dıyorum bende mı kullnsam kı hem buyur benımkıler de belkı kaca almıstın ?? yan etkısı falan varmı cnm bunun

ölçüleriniz çok güzel pardonda 43 kiloya çok ilginç geldi :))

Kollarım ve bacaklarım aşırı ince malesef bir deri bir kemik gibi görünüyorum onların yüzünden. Naaapıyım seven böyle sevsin :) çok hırpaladım kendimi bacaklarım kollarım kalınlaşsın diye ama olmayınca olmuyor işte.

Kollarım ve bacaklarım aşırı ince malesef bir deri bir kemik gibi görünüyorum onların yüzünden. Naaapıyım seven böyle sevsin :) çok hırpaladım kendimi bacaklarım kollarım kalınlaşsın diye ama olmayınca olmuyor işte.

85 65 90 ölçüleri baya güzel yani seven sever tabiki sevlmiyecek bi yanınız yok :)

bende ilginç olanı 1,58 boy ve 52 kg. popo , basen göbek; göğüslere göre fazlalık gibi :44: onları eritmek için çabalıyorum şu aralar çok değil ama göğüslere göre orantısız bencee:44:

bende ilginç olanı 1,58 boy ve 52 kg. popo , basen göbek; göğüslere göre fazlalık gibi :44: onları eritmek için çabalıyorum şu aralar çok değil ama göğüslere göre orantısız bencee:44:

Biri beni mi tarif etti :KK52:
Vallahi bu kadar olur
:KK9:

:KK34:yalnız değilim o halde :KK34: peki biz göğüslerimizi büyütmeye çalışıyoruz da bişi diyim mi onlar büyümüyorsa biz diğer fazlalıklarmızdan kurtulalım da hiç değilse aynada da daha rahat bir görüntüye kavuşalım diyorum :KK9:Hiç değilse orantısız bir görüntüden kurtuluruz benim düşüncem bu yönde bu aralar :KK4:mekik çekiyorum şimdilerde :KK9:b etek 38 /40 arası beden e giriyorum malum göğüsler de 75 de bile dolmuyo ee bakın aradaki farka iştee:KK50:

:KK34:yalnız değilim o halde :KK34: peki biz göğüslerimizi büyütmeye çalışıyoruz da bişi diyim mi onlar büyümüyorsa biz diğer fazlalıklarmızdan kurtulalım da hiç değilse aynada da daha rahat bir görüntüye kavuşalım diyorum :KK9:Hiç değilse orantısız bir görüntüden kurtuluruz benim düşüncem bu yönde bu aralar :KK4:mekik çekiyorum şimdilerde :KK9:b etek 38 /40 arası beden e giriyorum malum göğüsler de 75 de bile dolmuyo ee bakın aradaki farka iştee:KK50:

bizim vucutlar armut tipe giriyo işte ne yazık ki:KK43::KK43:

benım kılomda az yaa ondanda goguslerım olmayabılır ama kılo alamıyorumda ne yaptıysam yoksa aılemde herkesın kocaman googuslerı wr :KK43:

Kusurlarınızdan bahsederseniz insalar o kusurunuzu görmüyolarsa bile bakmaya başlıyorlar.Kendinize güvenin.Bir çok fıstık gibi modellerin göğüsleri de küçük dert etmeyin bence...

Kusurlarınızdan bahsederseniz insalar o kusurunuzu görmüyolarsa bile bakmaya başlıyorlar.Kendinize güvenin.Bir çok fıstık gibi modellerin göğüsleri de küçük dert etmeyin bence...

katılıyorum. göğüslerimizi begenmiyosak diğer güzel yanlarımızı ön plana cıkartmamız gerek bence. mesela gözlerimiz güzelse onu baskılamalıyız,yada belimiz,bacaklarımız vs vs .

benm gogslerım 75 ama cok dolu ve dık sılıkon sanıolar..80 de taksam olur sanırım
neyse esıme demıstım ya askım sence kucukmu erkkler buyuk mememı sewıo
bırıncısı sennkıler kucuk deıl super
ıkıncısı kucuk memelı kadaınlar daha ateslı olur ..
bunu teyzemde solemıstı :)

benm gogslerım 75 ama cok dolu ve dık sılıkon sanıolar..80 de taksam olur sanırım
neyse esıme demıstım ya askım sence kucukmu erkkler buyuk mememı sewıo
bırıncısı sennkıler kucuk deıl super
ıkıncısı kucuk memelı kadaınlar daha ateslı olur ..
bunu teyzemde solemıstı :)

amaaan cnm ya nesı ateslı püffff hem ayrık hem kucuk ama dık :)) esınız cok anlayıslıymıs bu konuda bu arada

amaaan cnm ya nesı ateslı püffff hem ayrık hem kucuk ama dık :)) esınız cok anlayıslıymıs bu konuda bu arada
esım cok begenıo bnımkılerı zaten ole kucuk ayrık deıl dolgun cok
ama bn 90 taknları kast ederk sormustum
hıc hoslnmadıgını soledı
bnde sewmıorm zaten bu halımı sewıorm:)

esım cok begenıo bnımkılerı zaten ole kucuk ayrık deıl dolgun cok
ama bn 90 taknları kast ederk sormustum
hıc hoslnmadıgını soledı
bnde sewmıorm zaten bu halımı sewıorm:)

benım de sırt ustu yatakern sınır oluyorum goguslerıme bırı bı yana gıdıyo otekı dıger yana :)))))

buyuk olsada dızlerıne carpar
unutma kucuk memelı kadın esıttr ateslı kadın:)

vala sok oldum cıdden bu goruse :) evetdık olması guzel ama benımkı psıkolojık sanırım sınır oluyorum ıste :KK43: bu arada cnm benım gogus altı 75 ucu da 84 bu da ateslı grubuna gırer umarım :) senın kac ??

vala sok oldum cıdden bu goruse :) evetdık olması guzel ama benımkı psıkolojık sanırım sınır oluyorum ıste :KK43: bu arada cnm benım gogus altı 75 ucu da 84 bu da ateslı grubuna gırer umarım :) senın kac ??
walla ölçmedım ama 75 boş kap doluyo ustten cıkıo foto koyarım merak edıosan :)

walla ölçmedım ama 75 boş kap doluyo ustten cıkıo foto koyarım merak edıosan :)

cnm benım de bı tane sutyenım var penye seklıde sılıkonlu 80 b o ıyı guzle ılk kopcasınnı takıyorum ustelık ole cok sıkmadıgım halde ıyı duruyo bıraz ama cok cok az bozluk var ama bu sefer de son kopcasına takınca da daralıyorum sıkıyo anlamadım gıttı :KK1: dıger sutyenım de 80b o penye degıl sılıkonu da pek yok zaten dıgerıne gore onun ıcınde goguslerım bomboz duruyo mesela son kopcasına taktıgım halde :)

X