Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Eşlerin ve erkek arkadaşların göğüs boyutuna bakış açısı

da ilişkide önemli bence tamam çok ta büyük olmıycak haklısın ama dümdüzde olmıycak erkekler bakıyor cunku yanı yalan yokk 80 bdn -85 bdn ıdeal aslında bence erkek we kadın acısından

ANKZNG.... sen erkekmisin? Eğer öyleyse burası bayanlar için... üye olurken bayan olmak şart.... formu yanlış doldurup insanları aldattınız yani...

ANKZNG.... sen erkekmisin? Eğer öyleyse burası bayanlar için... üye olurken bayan olmak şart.... formu yanlış doldurup insanları aldattınız yani...

Bu konuda bende fikrimi paylaşmak istedim gögüs kavramına psikolojik açıdan bakmakta önemli erkeklerin ekseri çogunlugu büyük gögüs tercih etmektedir bunu freud uzun uzun anlatmış dileyen psikolojik baglamda inceleyebilir gerekçeleri kaydirigubbakcemile3
günümüze gelirsek :) neden büyük gögüs derseniz bir erkek olarak maddeleştirebilirim
1. estetik duruyor
2.görsel anlamda oldukça çekici
3. dekolte 85 ve üzeri bedenlerde enfes görünmektedir
4. 70 75 civarı maalesef :) iyi bir estetik cerrah bulsa iyi olur
5. 95 beden üzeride makbul degil
6. en makulu 80 85 90 :)
7. kışkırtıcı
8. küçük gögüs soguk tostun soguk nescafenin çayın verdigi tadı verir insana
9. hepinize sevgiler :))

o zaman tüm küçük göğüslü bayanlar estetikmi olsun amma yaptın yahu:kahve:

Biz nasıl erkekte afedersiniz cinsel organının buyuna bakıp aaa ne kadarda küçükmüş demıyorsak erkeklerinde bu ölçüleri bırakmaları gerekir diye düşünüyorum.önemli olan bırbırını doyurmak ve sevgiyle sarılmaktır.Kendimi afedersiniz bu göğüs mevzusu yüzünden tavuk gibi görmeye başladım.Sanki göğüs pilavın içine konup yenıcekmış hissi veriyorsunuz insana yapmayın bunu erkekler.

Son düzenleme:
Göğüsleri tam olarak nasıl ölçüyoruz kızlar?
Ben tam olarak bedenimi bilmiyorum:)
Yani şu cup olayını vs :)

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar olumlu taraflarını görmeye çalışın ya küçük göğüsler diri ve dik durur büyük göğüslerin çoğunda(ideal ölçülerde olsa ve yaşınız çok genç olsa dahi) sarkıklık sorunu vardır yani büyük ve sarkık göğüsleriniz olsaydı dahamı iyi olurdu bence çok daha kötü görünürdü estetikten mahrum göğüslere sahip olacagınıza küçük ama güzel göğüsleriniz olsun önemli olan görüntüsü boyutu değil...Benim konuyla çok alakam oldugu söylenemez forum konusu dikkatimi çekti diye girdim benim ideal ölçülerde ama bende daha diri dursun istiyorum(sarkık değil tabi ki) ama şu mankenlerinki gibi çok diri ve dolgun dursa daha güzel olacak dudelikafadulden Onun formülünü aramaktayım şu sıralar ...Kremler işe yaramıyor estetiklik bi işimde yok ama vardır bunun bi yöntemi ya ...CADIARZU

büyük gögüs falan fasa fiso gögsu buyuk olan kaıdnın dkkat edin cogunun hiç poposu yoktur erkekler için kavisli bel ve popo daha önmlidir göüsten gögle pek işleriş olmazz açıkcasııı ama göğüsü küçük olanlarında genelde baacakları ve poposu tabırı caizse on numaradır ve erkekler buna bayılırrrr :)) benimde göğüslerim cok buyuk sayılmaz öle küçükte deill 85 kullanıorum işte blmıorum buyukmu oluo küçükmü amaa nişanlım en çok kalçalrımı ve popumu sevıo göğüslerimde avuçunun içini dolduruo vee hiçç buyumesin daha fazla bunnar aşkım böle cok tatlılar dıoo :)))) o yusdenn siz ben ce popoyu buyutmeye bakın göğüs kolay kolay buyumez ama popoo hemen buyurr benden sölemesiii :))))

büyük gögüs falan fasa fiso gögsu buyuk olan kaıdnın dkkat edin cogunun hiç poposu yoktur erkekler için kavisli bel ve popo daha önmlidir göüsten gögle pek işleriş olmazz açıkcasııı ama göğüsü küçük olanlarında genelde baacakları ve poposu tabırı caizse on numaradır ve erkekler buna bayılırrrr :)) benimde göğüslerim cok buyuk sayılmaz öle küçükte deill 85 kullanıorum işte blmıorum buyukmu oluo küçükmü amaa nişanlım en çok kalçalrımı ve popumu sevıo göğüslerimde avuçunun içini dolduruo vee hiçç buyumesin daha fazla bunnar aşkım böle cok tatlılar dıoo :)))) o yusdenn siz ben ce popoyu buyutmeye bakın göğüs kolay kolay buyumez ama popoo hemen buyurr benden sölemesiii :))))

Maalesef seni bu konuda hayal kırıklığına uğratacağım sea cim; neden dersen, bizim sülaledeki kadınların % 99 u büyük göğüslü hepsinin de poposu diri ve normal ölçülerde. Kot giyince filan gayet güzel duruyor.
kaydirigubbakcemile3

Elinin altından sayısını unuttuğu hatun gelip geçmiş bir erkek aynen şöyle demişti; '' Küçük göğüslü kadınlara dikkat et çoğunun poposu ve beli çok çekicidir'' Kadın gözüyle hatunlara alıcı gözle hiç bakmadığım için bu cümleyi duyana kadar dikkatimi çekmemişti. Eeee önce kendimi inceledim haliyle, bayağı da hakverdim. ıri memeli kadınlarda popo denen olgu, çok nadir, tahta gibi. Jennifer Lopes gibi kalçalara sahip olmak iri memeli olmaktan iyidir bence.

Maalesef seni bu konuda hayal kırıklığına uğratacağım sea cim; neden dersen, bizim sülaledeki kadınların % 99 u büyük göğüslü hepsinin de poposu diri ve normal ölçülerde. Kot giyince filan gayet güzel duruyor.
kaydirigubbakcemile3

sizin ailesnizde olabılır ki ben pek sanmıorumm ama bu benim söledğim %98 böle yaniii üzgünüm canımmm :lepi:

Elinin altından sayısını unuttuğu hatun gelip geçmiş bir erkek aynen şöyle demişti; '' Küçük göğüslü kadınlara dikkat et çoğunun poposu ve beli çok çekicidir'' Kadın gözüyle hatunlara alıcı gözle hiç bakmadığım için bu cümleyi duyana kadar dikkatimi çekmemişti. Eeee önce kendimi inceledim haliyle, bayağı da hakverdim. İri memeli kadınlarda popo denen olgu, çok nadir, tahta gibi. Jennifer Lopes gibi kalçalara sahip olmak iri memeli olmaktan iyidir bence.

'' Küçük göğüslü kadınlara dikkat et çoğunun poposu ve beli çok çekicidir'' bunu duymamıştım canım hahahah ben bi bayan oldugum halde bunun farkına varmışım dimi izmitcimm kaydirigubbakcemile2 hiç bir zaman gözlemlerimde yanılmadım yanılmamdaaa büyük göğüslü bayanlarda bel kalın vee kalça denen sey hiç yokk düm düzz lerr büütün bir bele sahıpler kavız denen sey hiç yok adam cok dgru sölemişşş vereliniortak katılıorumm şahsennn bu konuda ben şanslıyım harıka bir belim ve kalçalarım var ve nişanlmda çok şanslı bana sahipp :))):dance:

Kızlar olumlu taraflarını görmeye çalışın ya küçük göğüsler diri ve dik durur büyük göğüslerin çoğunda(ideal ölçülerde olsa ve yaşınız çok genç olsa dahi) sarkıklık sorunu vardır yani büyük ve sarkık göğüsleriniz olsaydı dahamı iyi olurdu bence çok daha kötü görünürdü estetikten mahrum göğüslere sahip olacagınıza küçük ama güzel göğüsleriniz olsun önemli olan görüntüsü boyutu değil...Benim konuyla çok alakam oldugu söylenemez forum konusu dikkatimi çekti diye girdim benim ideal ölçülerde ama bende daha diri dursun istiyorum(sarkık değil tabi ki) ama şu mankenlerinki gibi çok diri ve dolgun dursa daha güzel olacak dudelikafadulden Onun formülünü aramaktayım şu sıralar ...Kremler işe yaramıyor estetiklik bi işimde yok ama vardır bunun bi yöntemi ya ...CADIARZU

mankenlere özenmeyin arkadaşlar çünkü hepsi silikonlu.yerimseniben

mankenlere özenmeyin arkadaşlar çünkü hepsi silikonlu.yerimseniben

hepsi sonradan ve zorla güzelleşen insanlar makyajsız bıtanesının yuzune bakılmazzzz :))) vallaa onnara özenen aklı yokturr hepsi meşhur olduktan snra heryerlerını yaptrdılar bıtanesi dogal deilll .....kaydirigubbakcemile

sizin ailesnizde olabılır ki ben pek sanmıorumm ama bu benim söledğim %98 böle yaniii üzgünüm canımmm :lepi:

İyi de, göğsü küçük olan kadınların poposunun büyük olacağı ya da ilgi çekici olacağı filan yok.
Ben böyle şeylere çok dikkat ederim ama genelleme yapılamaz kesinlikle.
Hatta küçük göğüslülerin belleri göğüs olmadığından sopa gibi dümdüz iner.
Ondan sonra popo olsa nolur olmasa nolur belden kaybetmişsindir zaten...

-tatlicadiarzu-

Hatta buna balkan kadınlarını örnek gösterebiliriz...

Balkan kadınlarının göğüsleri A kubuna uygundur. Bel dümdüz iner. Kalça ise normal ölçüdedir.
...

bence bu konularda genelleme yapılamaz küçük göğsü olanların kalçası süper olur diye birşeye inanmıyorum küçük göğüslü o kadar çoooooook kadın varki kalçası çok süper olan kadın sayısıda bir o kadar az bence bu nasıl oluyor peki bence kalça ve göğüs güzelliği Allah vergisi bazı kadınlara bakıyorum heryeri mükemmel bazılarında ne göğüs var ne kalça vücut yapısıyla alakalı göğsü küçük olanın mükemmel kalçası olmaz yok öyle birşey ayrıca erkeklerin geneli büyük göğüs sever söylemiyor diye büyük göğüs sevmediğini zannetmeyin bu araştırma sonucudur tabiki kalçada onlar için önemlidir bu kişiden kişiye değişir

göğsü büyük olanın kalçası yoktur düşüncesi çok iri memeli kadınlar için geçerlidir altı yok üstü var misali belden aşağısı incedir üstü göğüsleri çok büyüktür bu tiplerde şekil bozukluğu vardır göğüslerde afedersiniz inek gibidir ama biz bunlardan bahsetmiyoruz sanırım normal vücutlarda böyle bir genelleme yapılamaz

X