Eslerimiz ve biz

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar cok merak ettigim bir sey var eslerinizin karninizdaki bebegine olan tutumlari nasil mesela karninizi oksayip bebekleriyle konusurlarmi yada heyecanlilarmi
benim esim cok ilgili simdiden bebegimizin herseyini düsünür ama nedense karnimi oksamayi sevmez hatta bunun icin tartistigim bile olmustur hamilleik psikolojisiyle.sizlerin esleri nasil bu konudafisfisfis

loracım benimkide çok düşünür ama ellemez karnıma oğluma hamileykende aynıydı pek duygularını belli edemezdi ama ben hareket ettiğinde elini zorla tutuyom karnıma

gece bazen karnımı okşarken yakalardım kendisini. fakat şimdilerde ben geceleri bazen uyuyamadığımdan bilgisayar başında filan oldugumdan okşayamıyor zavallım. bence herkesin sevgisini gösterme şekli başkadır. mesela benim eşim aslında böyle konularda ketumdur ama nedense kızına pek bi sevgi gösteriyo. bakalım çıkınca nasıl olacak. kaçacak mı sevecek mi? ayrıca beni asla kontrollere tek göndermiyo. ben de görmek istiyorum kızımı diyor.

loracım benimkide çok düşünür ama ellemez karnıma oğluma hamileykende aynıydı pek duygularını belli edemezdi ama ben hareket ettiğinde elini zorla tutuyom karnıma

ballim aynen cnm bende zorla tutuyorum karnima bak diyorum burasi neresi diye zorla ellerini koyuyor ama o arada tv bakiyor bende buna cok sinir oluyorum ve kalkip gidiyorum yanindan.acaba benmi abartiyorumki o yuzden merak ettim sizinkiler nasil diye

Benm eşim çok sık olmasa da yüzünü göbeğime dayayıp konuşuyor kızıyla.Hareket edince elini alıp göbeğime koyuyorum.Bir an önce çıkmasını istiyor.Çıkınca ısırıp kızımla sarılarak uyuyacağım diyor.Onlar bizim hissettiğimiz gibi hissetmeiyorlar henüz bebekleri.Eminim bebekler doğduktan sonra eşlerimizin duyguları daha da yoğun olacaktır.

ne guzel cnm allah mutlu etsin ikinizide.iste bende sevsin oksasin istiyorum ama nerde ogluyla konusuyor hatta bazen beni sikayet ediyor bile ogluna ama is dokunmaya gelince iste onu yapmiyor nedenini anlamiyorum esime diyorum neden dokunmuyorsun sonucta orda bi bebek var ve seni hissetmesi lazim arada sadece bir deri var aramizda diyorum ama nafile senağlama

canım dedim ya. herkesin sevgi gösterme şekli farklı.. aynı zamanda herkesin sevgiyi algılaması da farklı. mesela bazı kadınlar da dokunmasından hoşlanmıyor olabilir. valla bence önemli olan çıkınca ne kadar yardımcı olacakları.. zira ben işin o kısmı ile daha çok ilgileiyorum:) ne kadar bencilim di mi:) az önce eşim geldi. göbeğimi çimdikler gibi yaptı. napıyosun sen dedim.. kızımdan makas alıyorum demez mi? bi haller oldu bu adama. beni böyle sevmedi eşşekkaydirigubbakcemile3

süpermis cnm ya valla ne guzel iste bende boyle biraz ilgilensin istiyorum biliyorum cok sacma ama sirf bu yuzden küsüyorum kocama tartisiyorum artik basliyor agzimda kelimeler hic unutmam bir keresinde bak bak kicini cikarmis oglumuz dedim orali olmadi bir aglamaya basladim hickira hickira iki ötedeki mahalle bile duymustur o aglamami.beni susturana kadar neler yapti zaten cok duygusallastim herseye agliyorum basladim artik yoksa bizi sevmiyormusun diye soylenmeye.oda olurmu oyle sey hele bir gelsin ozaman bak nasil ilgilenecem oglumla diyor ama ben simdi de ilgilensin istiyorum cokmu sey istiyorumki yahusenağlama

ayy canım kıyamam ben sana.. dert etme bence. çıksın hepimizin kocasından çok sever bebişi.. ben bilirim böyle tipleri.. kesin senden gizli ultrason fotograflarını öpüyordur.. bak demedi deme.. takip et:jeyyar::jeyyar:

eşime gösteriyorum tekmeleri oda kulağını dayıyıp dinliyor oda ilgili benimkadar.
geceleri ben wc yada su içmek içn kalktığımda bebeğimizde uyanıyor başlıyor tekmelerine eşiminde elini koyuyorum.uykulu ama olsun :)
ona hep diyorumki annenin yeri başka babanın yeri başka senide hissetsin sende konuş oda yapıyor onları dinlemek öyle görmek çokhoşuma gidiyor.
loracım canım üzülme eminim meleğini kucağına alınca eşin hiç elinden düşürmeyecektir meleğini a.s.

Canım benım yaa bence cok fazla duygusallastıgımız ıcın boyle dusunuyorsun. Ikınızı de cok sevıyor ve dusunuyordur mutlaka ama bazı ınsanlar dahası bazı erkekler cok tuhaf gosterıyorlar tepkılerını. Benım esım sevıyor ayagını cıkardıgında kasımaya baslıyor onunla konusuyor hedıyeler alıyor ama bazen onun bıle tedırgınlıgını farkedıyorum. Sonucta bızım hayatımız nasıl annelıgımızle degısecekse onlarında sorumlulugu fazlası ıle artacak. Bı de bazı erkekler oyle gorunce karınların oynadıgını korkuyorlarmıs yanı ılgılenmedıklerınden dııl. Senın duygularını cok ıyı anlıyorum. Benım esım ılgılendıgı halde bazen delı gıbı aglamaya baslıyorum cok korkuyorum benı sevmıyor musun artık sen dıye. Hala ıcımdekı cocuk buyumedı galıba anne bıle olacak olsam. benneyaptımki

benim eşim de mesela bebekle ilgili eksikleri hiç düşünmüyor ne biliyim şunu alalım bunu alalım demiyor veya ne eksik diye bile sormuyor bu konuları hep ben düşünüyorum..yine de hamileliğim boyunca bana çok yardımcı oldu çok destek oldu biraz önce yine duygusallaştım başladım ağlamaya yürüyüşe çıktık hatta onun bile gözleri dolduev işleri konusunda da zorlamadı..kızımıza olan ilgisi de dogduktan sonra belli olacak artık şimdilik espriyle karışık karnımı okşuyor ama yine de benim kadar düşkün değil ecrin kuşuma..

düşünür ama daha çok karnımı okşamayı sever.
hel geceleri yattığımızda eli mutlaka karnımda uyur bizim paşamızda tabi başlar
babasına şebeklik yapmaya. bu sefer beni uyutmaz hehehehe

...................................................

Son düzenleme:
bence her ne kadar eminim çok sevselerde, ilgilenselerde bizim gibi olamazlar...
yani bizim 24 saat aklımızda bebek var, daha sabah muhabetti geçmiş uyurken bile acaba dogru pozisyonda mı uyuyorum diye dusunuyoruz; iki saat hareket etmedi mi gelsin tatlılar çikolatalar, hareket etti mi bu sefer bu hareket duzenli bir harekettten sayılır mi kaygısı? aman suyu nasıl, aman kordonu nasıl, dondu mu... ilk 10 hafta desen aman kanamam mi var, aman tutunsun bebeğim, kalbi atsin kaygisi
valla bir anneyle baba asla ayni olamaz..şimdi boyle dizilerde ya da yasam içersinde boşanmış ve bebegin velayetini falan almaya calışan babalar gordukçe çıldırıyorum, gidip bogazlayasım geliyor...

ya benimkide oğlumla bir olup sana şöle yapcaz böle yapcaz deyip hayaller kuruyo amane bileyim sevmez karnımı falan ben zorla elini koyduruyom bazen aman yerinde durmayan çocuk birden duruyo bekliyorum vuracak falan yok anacım anneye gelince pıtır pıtır babaya gelince efendiliği tutuyo eşimde saygılı çocuk babaya el kalkmaz diyo baba oğul dayanışması başladı şimdiden
yatarken eşime ben sarılıyorum hissetsin diye bikere iyi bitekme geçirdi eşim ahh belim diye dalga geçiyo sabah kalktığımızdada belim çok ağrıyo diyo bende unutmuşum tabi üstünüm açıyosun üşütüyon ondandır dedim oda yok canım bizimki akşam kırdı belimi diyo
çok hoşuma gidiyo böle muhabbetler ama babaların bizi anlaması zor

seninki pek bi babaciymis simdiden kiz valla dogsun babsinin yanina bile yatirmaz seni bu oglan kiskancligindan bellimi olur gerci benimkide simdiden biraz babaci elini zorla tutturdugum zaman bakiyorum sesi cikmiyor zati zorla yapiyorum bide inat edip duruyo sipa hele bir gelsin bakalim yemessem ben o gotünü:::))))kaydirigubbakcemile3

aynen katiliyorum cnm sana valla sahsen bütün gün hareketini takip ediyorum aman iyimi ama tekme atiyormu diye biraz tekmesini atmasin basliyorum panik yapmaya artik ne tatliyor yiyorum bende sirf canlansin diye ama yinede biz ne kadar anneysek onlarda o kadar baba.yani eminim onlarda bizim gibi olurlar dogduktan sonra ne demisler annelik dogustan babalik sonradan ogrenilirmissositososito

benimde eşim istediğim kadar ilgili değil karnımla adamda haklı belki seviyo okşuyo ama okadar fazla değil ben daha çok ilgilensin istiyorum bak oğlun senı sevmicek yoksa dedimmi hemen değişiyo hareketlei ama bu okadar uzun sürmüyo sanırım biz çok hassasız kendimiz kadar ilgi alaka beklioz

benimki gelir sever,öper.babasına benzicek felan der hoşuma gidiyo.herkesin yapısı farklı işte,bazılarıda belli etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…