Eslerimiz ve biz

sezeryan yapıcam tabiki normal doğumdan korktuğum için değil ama-tatlicadiarzu- herkez öyle algılamasın lütfen:jeyyar:
iyi ya işte ne güzel elimden tutardı güç alırdım ondan hem deşerlerken görürse daha çok kıymete binerim belki hehehehehesositososito:nazar:

ne elinden tutması be..:mymeka:
epidural mı yapacaksın ki sen?

baygın kadının elini tutup napsın adamcağız:dilcikar:

ne elinden tutması be..:mymeka:
epidural mı yapacaksın ki sen?

baygın kadının elini tutup napsın adamcağız:dilcikar:

he bacım epidural yapıcam tabiki bayılırmıyım ben hiç tamamen ayılamam sonra allah korusun. cesaret edemem valla.:jeyyar: şaka bi yana ilk ben görmek istiyom oğlumu :emir_bebek:ondan öyle istiyom kızzz. ayılamamaktan değil yani o işin şakasıkaydirigubbakcemile5

he bacım epidural yapıcam tabiki bayılırmıyım ben hiç tamamen ayılamam sonra allah korusun. cesaret edemem valla.:jeyyar: şaka bi yana ilk ben görmek istiyom oğlumu :emir_bebek:ondan öyle istiyom kızzz. ayılamamaktan değil yani o işin şakasıkaydirigubbakcemile5

hee tamam o zaman.
ben niye bilmiyorum senin epidural olacağını,hain perikaydirigubbakcemile
girsin tabi o zaman eşinde,karın tarafına bakmayıverir...

kızlar bende drumla konusmustum bunu steril olması bakımından ve sağlık açısından girmemesinde eşinin yarar var demişti sezeryan olursamda kesin epidural olurum dr eşimi sokarsa ameliyata zaten önümüzde duran paravanın arkasında oluruz ikimizde arkadasımda öyle oldu yani aşağıda olanları zaten drlarda göstermiyo sanırım eşimiz sadece saçımızı falan oksayıp moral veriri herhalde

kızlar bende drumla konusmustum bunu steril olması bakımından ve sağlık açısından girmemesinde eşinin yarar var demişti sezeryan olursamda kesin epidural olurum dr eşimi sokarsa ameliyata zaten önümüzde duran paravanın arkasında oluruz ikimizde arkadasımda öyle oldu yani aşağıda olanları zaten drlarda göstermiyo sanırım eşimiz sadece saçımızı falan oksayıp moral veriri herhalde

evet aynen oyle oluyor canım zaten senin bas ucunda duruyor asagida olanlari göremiyor... Gerci benim koca meraklıdır, kesin egilip bukulup bakar da :roflol:
butun gun dogum belgeselleri izliyor (ben asla izlemek istemem) gecen gun 1 er kiloluk dördüzler dogmuş, gelip onları anlatiyor bana...

ayy kızlar eşim oğlunu gıdıklamaya başladı ama bu sefer ben çekindim bu ne yapıyo diye dur dur bakalım ne yapacak diyo
bizim oğlanda artık babası elini koydumu balık gibi orda sürtünüyo tabi babası çoğunu hissetmiyo

bide hala inanamıyorum ama karnımı öpüyo ne oldu bizim taş fırına bilmeem

Eşim yatakta biraz yaklaşsa hemen tekmeyi yiyor. Eşim de nedir senin oğullarından çektiğim sana sarılıp beni tepiyorlar diyor :KK70:

ah sormayın benım basımdada bıtane var. ben dogum yapalı 1 yıl oldu.oglusum sımdı 1yasında.hamılelıgımın 6. ayında esım askere gıttı.e dogal olarak hamılelıgımın gıdıs süresını görmedı.gıtmeden önce hareket ettıgınde elını karnıma götürüyodum.ama o kendılıgınden getırmezdı elını.belkı cok nadır...dogum un ertesı günü ızın alıp geldı.cocugun büyüme evresınıde tam göremedi.oglumun 1 yasına gırmesıne 1 ay kala geldı.ve sımdı esım cok ama cok asırı benı cocuktan kıskanıyo.oglunu cok sevıyo ılgılenıyo.ama benım ılgılenmem ona batıo.öpmemi sarılamı ıstemıyo.neyapacagımı sasırıyorum.bazen bu cocuk hayatımıza gırdıgınden bu yana sen bana ılgısızsın tavırların degıstı onu daha cok sevıyosun dıyor tartısıyoruz.tek tartısma sebebımız cocuk.bende nasıll davranacagımı bılemıyorum.dengeyı kurmaya calısıyorum ama oglumda bana acaıp düskün hem daha 1 yasında ılgı gösterılmez mı hiç.cocuk dedıgın ılgı ıster yemegını yedır altıını degıstır oyun oyna bunları yapmamı ıstemıyor... bazen bunaltıyor bu tavırlarıyla beni... neyapacagım bılemıyorum.esımın bu tavrı gecer dedım ama gececek gıbı durmuyor gün gectıkce dahada kıskanclasıyor.ısın komıgı oglumda esımı bana yaklastırmıyor.aglıyor kendını yerden yere vuruyor.esım gelıp sarılınca kızıyor aglıyor aramıza gırmeye calısıyor.zor bı durum anlayacagınız.trajikomik:) bende böle arada yuvarlanıorum top gıbı ıste...

X