Eskişehir///26

öncelikle hayırlı olsun Allah tamamamına erdirsin
canım benim oturduğum yerde senin istediğin tarzda evlerin kiraları 250 - 300 civarı
ama tercih edermisin bilemem.... sultandere....

saol cnm ii dileklerin için :1hug:
sultandreye bizim fabrikanın servisi yok ama cok guzelmıs ya fiatlar. CADIARZU ben bikac yere sordum semt semt deişmekle birlikte ortalama 400 - 350 okadar cok parayı da kiraya vermek içimi acıtır yaaa benneyaptımki
daha oncehiç kiracı olmamıstım cok zormus coookkkk. allah bütün kıracıların yardımcısın olsun . iyi bi evsahibiyle karsılassam die dua ediyorum. benim çenem durmaz da biraz :eek:
geçenlerde bi ev bakmaya gittim tepebaşında ünv. yakın. meger apartmıs ama apartta deil.. yani tarifi mümkün deil. bi standarda uymaz ..dap dar 2 oda salonyerine 1.5 metrekare bi mutfak(sözde) onunda yarısını tezgah kaplamıs falan.. ev bundan ibaret. kaç para veriyolarmıs evdeki kızlar biliyomusunuz 350 tatlicadiarzu
valla iyiki yalnız gitmişim evi görmeye. evsahibi yanımızda olsaydı sanırım kemal sunal gibi "yok satılık ev aramıyoz kiralıcaz biz" lülülülülülü derdim o ne ya ole allah allah :kızgın: :kızgın: :kızgın:

canım Allah kolaylık versin aynı dert bende de var..henüz hazırlıklara başlamadım ama sıkıntısı şimdiden sardı..sen birde şehirler arası taşınacaksın Allah yardımcın olsun..
sıkma canını herşey yoluna girer..eskişehirde ne taraflardan düşünüyorsun??...aklımızda olsun yardımcı olmaya çalışırız ev bulmanda...

aslında tam olarak nerden tutacağımızda belli değil ama tepebeşı taraflarından olsun istiyorum genede kısmet nerden olursa kaderimizde ne taraf versa oarası olsun artık

aslında tam olarak nerden tutacağımızda belli değil ama tepebeşı taraflarından olsun istiyorum genede kısmet nerden olursa kaderimizde ne taraf versa oarası olsun artık

mrb ayla
tepebasından ev bakmak istersen uluönder mahallasıne bak derim ünv. civarı coook pahalı bir onceki mesajımda da bahsettim. ama tabi bütcen elverirse neden olmasın. hatta senın için arastırabilirimde eger istersen a.s

mrb ayla
tepebasından ev bakmak istersen uluönder mahallasıne bak derim ünv. civarı coook pahalı bir onceki mesajımda da bahsettim. ama tabi bütcen elverirse neden olmasın. hatta senın için arastırabilirimde eger istersen a.s

canım teşekkür ederim
netten araştırma yaptık ve bu sene ev fiyatları o kadar düşmüş ki geçen senelere göre
sanrım sende evleniyomuşum başatn hayırlı olsun uluönder taraflarındada ortalama 300 350. ıhlamur kent toki evlerinde de o fiyatta bizim bakığımız evler genelde sıfır ve 3+1 evler sende düşünürsen buralar bak derim yada bakayomusun bilmiyorum ama sende bi netten bak nerelerden ne kadar fiyata kaç m2 kaç oda istersen hepsi elinin altında allah sanada kolaylık versin canım

taşınıcamda her yer her yerde ne iş yapacağımı bilemiyorum
daha ev tutulmadı neresi olacak belli değil anlıcam o yüzden işlerin arasında da biraz olsun iyi olmaya çalışıyorum

canım ya aynı sorun bende de var ev arıyorum biraz iyi olsun istiyom oda tuzlu oluyo olanlarda aksilik oluyo tutamıyom iyice sıkıntı bastı:çok üzgünüm: artık iyi kötü demicem tutcaminşallaah :teselli:

eylülcüm huzurevi ziyaretinden aklında kalanları yada hissettiklerini bizimle de paylassan .. a.s
huzurevinde anneler günü nasıl geçer merak ettim. ben daha hiç gitmedim :eek:

paylaşayım canım yaşadığım en güzl günlerden biriydi mutluluklar paulaştıça çoğalır üzüntüler paylaştıkça azalır biz onlara annem diye kucak açtık onlarda bize bir evlat gibi davrandılar ortam çok samiydi resimlerdede gördünüz gibi tabiki bir burukluk vardı ama biz onları mutlu etmek için gitmiştik ve hüznü her arkadaşımız saklamaya çalıştı dolan gözleri gülümseme kapladı
muhabbet ettik konuştuk aslında hepsi bir kitap gibi ağızlarından çıkan her söz dinlenmeye değer sözler

taşınıcamda her yer her yerde ne iş yapacağımı bilemiyorum
daha ev tutulmadı neresi olacak belli değil anlıcam o yüzden işlerin arasında da biraz olsun iyi olmaya çalışıyorum

derdin bu olsun be canım halolur bununlar

canım ya aynı sorun bende de var ev arıyorum biraz iyi olsun istiyom oda tuzlu oluyo olanlarda aksilik oluyo tutamıyom iyice sıkıntı bastı:çok üzgünüm: artık iyi kötü demicem tutcaminşallaah :teselli:

iyi akşamlar canım hakkımızda hayırlısı neresiyle orası olsun
sana kolaylıklar gelsin

günaydın canlaaaaaaaaaaaaar ayol ben buraya uğramayalı emlakcı gibi olmuş hayırdır kızlar bi ev derdine düşmüşsünüz allah kolaylık versin bu konuda ev sahiplerine vijdan,merhamet versin diyorum ahada bişey demiyom.bende bakarım dicem ama bizim burda kiralar dudak uçuklatıyor güzelliğinize zarar gelsin istemem.odunpazarı en kötüsü 250 iyiye yakın 350 en iyisini tahmin edersiniz heralde yaaaa kızlar durum bundan ibaret

günaydın tatlı dilli hatunlar
nasılsınız bakalım...?
ben cook asabiyim :kızgın: bu evlilik hazırlıkları cok daralttı beni cooookkkk. benneyaptımki ömrümden ömür gitti vallahi. herkesin böyle zor mu gecti evlilige hazırlık dönemi? yahu evlilik heyecanı kalmıyor insanda, heves kalmıyor, mutluluk kalmıyor... :kızgın:
offf cok bezginim cookkk: çok üzgünüm:
o annlayışlı! :mymeka: ailelerimiz yokmu ahhh ahh :kızgın: :kızgın: Ay düşündükçe darallar , buhranlar geliyor banaaaaaaaaaaa tatlicadiarzu

paylaşayım canım yaşadığım en güzl günlerden biriydi mutluluklar paulaştıça çoğalır üzüntüler paylaştıkça azalır biz onlara annem diye kucak açtık onlarda bize bir evlat gibi davrandılar ortam çok samiydi resimlerdede gördünüz gibi tabiki bir burukluk vardı ama biz onları mutlu etmek için gitmiştik ve hüznü her arkadaşımız saklamaya çalıştı dolan gözleri gülümseme kapladı
muhabbet ettik konuştuk aslında hepsi bir kitap gibi ağızlarından çıkan her söz dinlenmeye değer sözler

eylülcüm ben resimleri bulamadım .Biri bana yardımcı olabilirmi fisfisfis

tşk g&nur cum
ama öyle olmuyor.deilmi ki akşamları ve hafta sonları aılenlesin dünyan kararmıs demektır.
takmamaya calısıyorum aslında ama buna dayanamayacagım sanırım sınırlerım cok bozuk senağlama bi de pcos var bende ...o da sinir yapıyor ınsnda
ekişehir forumuna girecek bekar bayanlara benden nasihat olsun.SAKIN HA NİŞANI ERKEN YAPIP AILELERLE YÜZGÖZ OLMAYINNN mümkün oldugunca kendi işinizi kendiniz görün baştan yularları sıkı tutup onlara söz soyleme hakkı vermeyin
yoksa bana benzersınız tatlicadiarzu senağlama senağlama

canım bak bu konuda çok haklısın
bencede kımse karişmamali diye düşünüyorum
çünkü çok karişan olursa o kadar işler o kadar ters gider
bence canım işin çok zor kendin üzmemeye bak kolay gelsin
sana tafsiye sakın taviz verme buda evli aolan ablanın nashatı öptüm

cnm tam anlayamadım hangı konuda taviz vermemeliym...?

selam arkadaşlar ;
bende şuan eskişehirdeyim aslında izmirden geldim 9 ay önce iş yüzünden
alılşabildinmi diye sorarsanız HAYIR burası çok soğuk şuan bile yağmur yağıyo:KK43:(
ama eskişehir tam bi öğrenci şehri
izmirden sonra ideal bi şehir.

arkadaşlar ben bilecik bozüyüklüyüm. istanbulda doğdum büyüdüma ama baba memleketim orası. memleketimizden hiç kopmadık. belli hafta sonlarımızı tatillerimizi orada geciriyoruz. bilecik eskişehir bozyuklu arkadaşlarım varsa lütfen yazsınlar. onlarla tanışmak istiyorum. hemşehri biriyle tanısmak beni mutlu ediyor...
memlektimi seviyorum...........:eyes:

yokmu kimse yaw:KK43:

anaaam kimsinki sen yaş kaç isim ney tam olarak nered oturuyosun kii :)

ESESİN GÜZEL HATUNLARI MUSRACIM ÜLÜFET SEHERYELI AYLA EYLÜLCÜM HANIMLAR BUGÜN NERELERDESINIZ SİZİ ÇOK ÖZLEDİM
HEPİNİZE HAYIRLI AKŞAMLAR OLSUN ÖPYORUM MUCUK MUCUK

nurcum iyiakşamlar canım ya şimdi oturabildim oğlum evde olunca bana sıra gelmiyo jeyyarbirde bugün hic vaktim olmadı kafamçokkarıştınasılsınız öptüm:enbuyukkk:

nasılsınız bakalım...?
ben cook asabiyim :kızgın: bu evlilik hazırlıkları cok daralttı beni cooookkkk. benneyaptımki ömrümden ömür gitti vallahi. herkesin böyle zor mu gecti evlilige hazırlık dönemi? yahu evlilik heyecanı kalmıyor insanda, heves kalmıyor, mutluluk kalmıyor... :kızgın:
o annlayışlı! :mymeka: ailelerimiz yokmu ahhh ahh :kızgın: :kızgın: Ay düşündükçe darallar , buhranlar geliyor banaaaaaaaaaaa tatlicadiarzu

canım hic üzme kendini sıkıntı yapma herşey olacağına varıyoyerimseniben kafana takma nişanlınla anlaşıyosan:dance: gerisini boşver allah rastgetirsin kolaylık versin iyiakşamlar öptüm

nasılsınız bakalım...?

üzülme canım oluyo öle ewlenirken benimde basımdan gecti cok bunalıyo insan düşünmekten yorgunluktan her kafadan bi ses cıkıyo.herseye karışıyolar.ama ewlendikten sonra rahatlarsın merak etme.sabret düğün ne zaman??.

günaydın canlar nasılsınız ben artık oturamıyom bahçe bana eylence oldu.gelen giden bide havalar ısınsa hiç boş vaktim olmıcak galiba şimdi boş kaldıkca mantımı yapıyorum sizleride beklerim eses güzel bayanları

X