Eskişehir///26

Dualarınız ve iyi dilekleriniz için cok tesekkur ederım kızlar. Dua edip beklemekten baska yapacak birsey gelmiyor elimizden. Arkadaşımda çok üzülmüş kuzusunu kuvözde görünce "balık gibi koymuslar bi cam fanusa" dio :çok üzgünüm: . offff cok zor be annelik. Minik zuzuya sizde dua etmeyi ihmal etmeyin arkadaşlar. Öpüyorum sizleri.a.s.

slm.es es li arkadaşlarım nasılsınız hayırlı günler gününüz en güzel geçmesi dilğiyle.

eylülcüm merhaba huzurevi ziyaretinizi takdir ettim cok güzel bir şey ordaki insanları memnun etmek eşsiz bişey allah kimseyi düşürmesin ayrıca sende genc ve güzelsin allah sahibine cocuklarına bağışlasın

musrancım merhaba sana cevap yazcaktım ama senin profilinde mesaj kutusu yok canım öptüm

Günaydırkadaşlaaaaarrrrrrn
nasılsınız bakalım. Bütün annelerin anneler gününü kutluyorum a.s. Bi arkadasın anneler gununden 2 gün önce anne oldu :emir_bebek: . erken dogum olmus 8 aylık. Bebek kuvözde. Bebegın ciğerleri sumu toplamış hava mı toplamış ole bişey olmuş kızlar. :çok üzgünüm: Ciddi bişeymi die pek soramadım. bilgisi olan varsa yazabilirmi senağlama

günaydın canım geçmiş olsun allahtan acil şifa diliyorum.

günaydın canlar nassınız görüşmeyeli ay valla bi iki gün buraya bakmayınca sizlerle görüşmeyince çok özledim.

eylülcüm huzur evi ziyaretiniz çok hoş ince bir davranıştı tebrik ederim.

günaydın güzel insanlar
ben iyi olmaya çalışıyorum inşallah izlerde iyisinizdir

Güüüüünnnaaaayyyyyddddıııııınnnnnn :teytey:

Gününüz günaydın olsun
sabah gözünüzü açtıran kaynananız olsun :eek:klava:
cebiniz bolca para dolsun
gözleriniz mutlulktan sulu sulu olsun
10-15 çocugunuz, 5 de tekir kediden yavrunuz olsun :emir_bebek: :emir_bebek:
sağın kedinizin sütünü,
sütlerinizin üstü 1 parmak kaymak tutsun kafamçokkarıştı
gözleriniz yaşla dolmasın
içinizi gam keder sarmasın
kapınızdan gelen giden hiiç eksik olmasın
mevlam agır hastalık göstermesin
yataga yatırıp bezdirmesin
derman arayıp gezdirmesin
dermansız dert vermesiiiiiin
ocagınız mutlu
yuvanız kutlu olsun arkideşceeeeğiiizzzleriiimmmmm nasılsınız bakem

eylülcüm huzurevine ziyarete mi gittiniz ? ne kadar güzel bi davranıs tebrik ediyorum cnm a.s.

günaydııınn canlarıım hepiniz iyisinizdir umarım..

gününüz güzelliklerle dolu geçsin..a.s.

surmenercim saol güzel dileklerin için ama sabah sabah gözümü açtıran kaynanam değilde senin 10-15 çocuk 5 kedi yavrusu dileğin oldu canım be...:bbo:

bu devirde o kadar çocuk yapma eyleme güzelim..yasakkelime birde dileğin tutarsa naparız bizyerimseniben

Güüüüünnnaaaayyyyyddddıııııınnnnnn :teytey:

Gününüz günaydın olsun
sabah gözünüzü açtıran kaynananız olsun :eek:klava:
cebiniz bolca para dolsun
gözleriniz mutlulktan sulu sulu olsun
10-15 çocugunuz, 5 de tekir kediden yavrunuz olsun :emir_bebek: :emir_bebek:
sağın kedinizin sütünü,
sütlerinizin üstü 1 parmak kaymak tutsun kafamçokkarıştı
gözleriniz yaşla dolmasın
içinizi gam keder sarmasın
kapınızdan gelen giden hiiç eksik olmasın
mevlam agır hastalık göstermesin
yataga yatırıp bezdirmesin
derman arayıp gezdirmesin
dermansız dert vermesiiiiiin
ocagınız mutlu
yuvanız kutlu olsun arkideşceeeeğiiizzzleriiimmmmm nasılsınız bakem

eylülcüm huzurevine ziyarete mi gittiniz ? ne kadar güzel bi davranıs tebrik ediyorum cnm a.s.

esesim günaydın evet canım anneler gününü birlikte kutladık

a.s.canım çok geçmiş olsun allah şifa versin bu konuda bilgim yok canım
benim bebeğimde küvezde kaldi fakat saraliktan ama arkadaşlar o kadar zor bi durumkı anlatamam yavrunun gözler kapatyolar içmi parçalandi o yüzden allah kimseye vermesin tekrar çok geçmiş olsun :teselli:
nurcum bende yaşamıştım aynı sıkıntıyı oğlumda...üstelik bizimki dr ihmalinden 15 gün gecikmişti ve son haddindeydi bir iki gün daha geciksek beyne zarar verecekmiş..gecikildiği için 3 günde geçecek durum bizde 1 hafta sürmüştü..gerçektende çok zor..rabbim kimseyi çocuğunun hastalığıyla terbiye etmesin ve acısını göstermesin..
musrancım merhaba sana cevap yazcaktım ama senin profilinde mesaj kutusu yok canım öptüm

seher yeli canımcım benim profil sayfam açık mesajlar yazılabiliyor ama belkide netle alakalıdır o an için açılmamış olabilir
olsun yinede mesajını almış kabul ediyorur teşekkür ediyorum :1hug:

ayla hayırdır canım?

taşınıcamda her yer her yerde ne iş yapacağımı bilemiyorum
daha ev tutulmadı neresi olacak belli değil anlıcam o yüzden işlerin arasında da biraz olsun iyi olmaya çalışıyorum

taşınıcamda her yer her yerde ne iş yapacağımı bilemiyorum
daha ev tutulmadı neresi olacak belli değil anlıcam o yüzden işlerin arasında da biraz olsun iyi olmaya çalışıyorum

canım Allah kolaylık versin aynı dert bende de var..henüz hazırlıklara başlamadım ama sıkıntısı şimdiden sardı..sen birde şehirler arası taşınacaksın Allah yardımcın olsun..
sıkma canını herşey yoluna girer..eskişehirde ne taraflardan düşünüyorsun??...aklımızda olsun yardımcı olmaya çalışırız ev bulmanda...

günaydııınn canlarıım hepiniz iyisinizdir umarım..

gününüz güzelliklerle dolu geçsin..a.s.

surmenercim saol güzel dileklerin için ama sabah sabah gözümü açtıran kaynanam değilde senin 10-15 çocuk 5 kedi yavrusu dileğin oldu canım be...:bbo:

bu devirde o kadar çocuk yapma eyleme güzelim..yasakkelime birde dileğin tutarsa naparız bizyerimseniben

nie yahuuuu şöööle ev çocuk parkına dönse fena mı olur jeyyar
hem ne de di basbakanımız en az 3 cocuk CADIARZU ama üstün devlet hizmeti vermek isteyenler 10-15... bööle uzar gider bu :roflol: :roflol: :roflol:

eylülcüm huzurevi ziyaretinden aklında kalanları yada hissettiklerini bizimle de paylassan .. a.s
huzurevinde anneler günü nasıl geçer merak ettim. ben daha hiç gitmedim :eek:

canım Allah kolaylık versin aynı dert bende de var..henüz hazırlıklara başlamadım ama sıkıntısı şimdiden sardı..sen birde şehirler arası taşınacaksın Allah yardımcın olsun..
sıkma canını herşey yoluna girer..eskişehirde ne taraflardan düşünüyorsun??...aklımızda olsun yardımcı olmaya çalışırız ev bulmanda...

kızlar ben de agustosta evleniyorum. kıraya cıkıcam bana oturdugunuz yada yakınlarınızın oturdugu semtlere göre ortalama kıra fiyatlarını yazarmısınız
ben kombili, 2+1, fazla büyük olmayan ara kat bi dair de oturmak istiyorum.

kızlar ben de agustosta evleniyorum. kıraya cıkıcam bana oturdugunuz yada yakınlarınızın oturdugu semtlere göre ortalama kıra fiyatlarını yazarmısınız
ben kombili, 2+1, fazla büyük olmayan ara kat bi dair de oturmak istiyorum.
öncelikle hayırlı olsun Allah tamamamına erdirsin
canım benim oturduğum yerde senin istediğin tarzda evlerin kiraları 250 - 300 civarı
ama tercih edermisin bilemem.... sultandere....

X