eski sevgiliyi beklemek...

yani evet karşıdaki samimi davranmazsa bir süre sonra ona benzersin bakalım benim taktikler sökecek mi:)

bu taktik olayından da bıktım eski sevgiliden de . insan o kadar çok yoruluyorkii:KK43: benim eski seviglimle de gayet güzel ayrıldk görünce slmlaştık ve ben bi gün dayanamayıp aradım iyiki aramışssın dedi görüşelim dedik ertesi gün bi türlü denk gelemedik, msjlaştık bn seni ararım tekrar haberleşiriz dedim. 3 gün sonra aradım açmadı geri dönmedi bile. Çıldırmamak merak etmemek elde değil.. 2 haftayı geçti arar dedim ama ne yapmayı düşünüyo aklından ne geçiyo bilmiyorm

daha önce de konu açmıştım

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/512668-sikismis-durumdayim.html

bazı gelişmeler var içimi dökmek, benzer durumları yaşayanlara bişeyler söylemek ve sizlerden fikir almak için yazmak istiyorum.

daha önceki konuda genelde ikisinden de kurtul diye yorumlar almıştım. 3 ay önce başladıım ilişkiyi tamamen bitirdim bikaç gün önce, kendime de ona da bunu yapamazdım. eski sevgilimi de tekrar aramama konusunda kararlıydım zaman ver demişti. ama bir mesele oldu mesele uzun biraz bir durumdan haberdar etmem gerekiyordu en son konuşmamızda bu konuda bir ricada bulunmuştu. kısa bir mail attım dün sabah görmüş aradı gergin bir konuşma geçti aramızda sonra olay ikimize döndü ben ona onu sevdiğimi başlarsak aynı hataları yapmayacağımı söyledim. sanırım yüzyüze konuşmamız lazım dedi bu arada o adanada ben ankaradayım buraya gel bugün konuşalım dedi akşam gelir istersen gece dönersin gelemeyeceğimi kendisinin gelmesini söyledim bana senin daha buna cesaretin yok 4 sene boyunca da benim için buraya bir kere bile gelmedin dedi, ben gelemem ayrıca işten geç çıkıyorum biletlere baktım senin gelmen daha uygun kararını şuan ver alıyorum biletleri dedi, tamam dedim gittim akşam orda oldum gece de tekrar geri döndüm. giderken konuşmaktan çok onu görmek için gittiğimi hissettim çünkü onu çok fazla özlemiştim.
insanın yıllarını geçirdiği insanla aylar sonra görüşmesi çok garipmiş bakıp kalıyorsun ne diyeceğini bilemiyorsun uzun uzun sarılmak istiyorsun ama yapamıyorsun. beni aldıktan sonra yolda amaçsız giderken sadece birbirmize bakıp kafaları geri çevirdik, neredeyse 1 saat boyunca tek bir kelime konuşmadık gözlerim doldu fark etti, elimi tutup öptü sürekli içini çekti. susuzluktan öldüğüm için arabada içecek birşey var mı diye sorunca dünyaya geri döndük. güzel sakin biyerde yemek yiyip lafladık neler yaptığımızdan ailelerin nasıl olduğundan hayatımıza giren insanlardan falan ama ikimizin durumuna pek giremedik. benim anneannemde adanada yaşıyordu 2 ay önce vefat etmişti. yemekten kalktıktan sonra onun evinin o taraftan geçiyorduk, biliyor musun ananemi kaybettik dedim üzüldü allah sana uzun ömürler versin allah benim ömrümü de sana versin dedi, çok garip oldum pek öyle laflar bilmez etmez çünkü. beni o kadar çok mu seviyorsun dedim dönüp baktı sadece. sonra salep alıp arabayı biyere çekti başka bişeyler konuşuyordu ben de 1 2 saate gidicem buraya konuşmaya geldim konuşalım ve ben gideyim dedim. buarada elimi hiç bırakmadı bir tepki vermedim ama öpmek istedi ona izin vermedim ayrıca fark etmeden birbirmize eskisi gibi kuzum aşkım bebeğim diye hitap ettik sürekli. şuan mutlu musun dedim çok dedi huzurlu musun dedim hayır dedi. uzun bir süre sustuktan sonra döküldü biraz. seni çok seviyorum hala soruyorsun ben seni tahmininden çok daha fazla seviyorum ayrıca hiç bitmeyecek bir tutku aşk var sana karşı ama yaptklarını sindirmek çok zor dedi. sen o son yaptıklarından sonra çektin gititin arkandan 1 ay ortalığı toparlamaya çalıştık, iş yerimde herkes özelimi yaptıklarını öğrendi arkamdan hala konuşuluyor hayattan soğudum resmen dedi. bunlara rağmen hala seni silip atamadım dönüp özürdilerse ne derim güçlü olmalıyım diye düşünürken bir duydum başkasıyla birlikteymişsin çok aşıkmışsın, inanmadım seni aradım o telefondaki duyarsızlığın konuşmaların beni remen bitirdi o gün ilk defa hayatımda biri için ağladım dedi. 3 aydır seni başkasıyla düşündüğüm anlarda kalbim sıkışıyor kendimi dışarı atıyorum amaçsız dolaşıyorum öyle, birara seni öldürmeyi düşündüm hatta dedi. seni unutmanın tek yolu başkasıyla oyalanmaktı ben de olmayacak biriyle bir ilişkiye başladım dedi. ben de unutturabildi mi bari dedim. unutturamadığını adın gibi biliyorsun ayrıca onun yanındayken bile telefondan girip senin facebookuna bakıyordum hatta gördü bigün gidip arkadaşa sormuş seninle olanları falan ama bana hiçbişe sormuyor, benden de hiçbişe beklemiyor dedi. ben de ya seni çok seviyor kurcalayıp ayrılmak zorunda kalmak istemiyor ya da seni umursamıyor dedim bilmiyorum inan kafa da yormuyorum sadece bu işin içinden olaysız çıkmak istiyorum, ayrılırsam senden dolayı olduğu anlaşılacak iyice onursuz gurursuz bir adam olucam olmayan huzurum iyice kaçıcak dedi. sen aldattığında seni affettim benimde onurum gururum kalmadı ama senle olmak için umursamadım dedim. tekrar biraraya geldiğimizde herşeyin iyi olacağını bilsem değişebileceğini düşünmüyorum dedi. çok pişmanım ben yaptıklarıma bana yakışmadı dedim gerçekten de öyle o kadar pişmanım ki yaparken içimde bir bahanesi vardı, beni aldattı! ama bu bahane değil aldatmayı sindiremeyeceksen çekip gideceksin bir anda affedemez belki insan ama benim gibi 2 sene birine işkence etmek çok yanlış güvensizlikten kıskançlıktan çok intikam almaya çalışmaktı benimkisi hiçbişeyiyle ilgilenmek istemedim herşeyini küçümsedim hem ona sana aşığım sensiz yapamam imajı verip hem de umursamadım yaparken ne yaptığımı ben bile bilmiyordum ama en ufak şeyine bağırıyordum. karakteri yapıcı ve sakindir o sustukça ben perdeyi tamamen kaldırdım. ilişkimiz boyunca yanımdayken herşeyimle ilgilenirdi üşüdün mü çorap giy hırka giy rahat mısın o yemeği beğenmedin gibi yenisini söyleyelim...ben de bunlar karşısında ben çocuk muyum, bozuk plak gibi aynı şeyi deme üşümüyorum dedik ya, yemeği beğenmezsem yenisini söylerim ağzım dilim var...dün bana üşüyor musun kuzum neden böyle ince giyindin dedi içimden bişe akıp gitti birdaha bu lafları duyamama ihtimalini düşündüm... şimdi okuyanlardan vardır belki benim yaptığımı yapan durum aynı olmasa da sevgilim eşim dediği insana umursamazlık saygısızlık yapan ben ders olurum umarım size birdaha düşünün kaybettiğinizde ne hissedeceğinizi o yüzden değişin bu şekilde mutluluk yok insan kendine saygısını yitiriyor önce. ben dünyanın en sakin en uyumlu insanıyım diyebilirim ama yaptım bunları kendime saygımı yitirdim resmen. hayatındaki insandan buna maruz kalanlar varsa onlarda ayrılsınlar hiç düşünmeden hem de , o insan sizi seviyorsa ders alıp dönecektir size...bunun başka bir yöntemi yok.
dün o konuşmaları gene zaman ver diyerek sonlandırdı, çok zor vedalaştık uzun uzun sarıldık umarım son sarılmamız olmamıştır. çünkü ben çok aşığım ona her zerresine aşığım hem de...onunlayken bulduğum huzuru mutluluğu özlemişim kavgalar olsa da bir o kadar da eğlenirdik biz onunla, benimle sürekli uğraşırdı dalga geçerdi dün gene onun normalde onun çok dalga geçeceği bir laf ettim kendi kendine güldü sadece ona bile çok üzüldüm. neyapmam gerekiyor artık bilmiyorum aslında elimden geleni yaptığımı düşünüyorum dün vardın mı diye aradı birdaha ses çıkmadı. tekrar biraraya gelelim bitecekse onun hatasından bitsin. kendi hatalarımdan dolayı aşık olduğum insanı kaybetmek çok ağırıma gidiyor...hem umutluyum hem umutsuzum zamanı lehime çevirmek için ne yapmam gerektiğini de hiç bilmiyorum....

nasıl aldattı peki,nasıl ogrendınız..basıt bı şeyden bıle guvensılık oluşabılıyor,ve her hareketın altında bısey aramaya başlıyor ınsan,ve zamanla ılışkı bıtıyor bu duyguyu ıyı bılırım

bu taktik olayından da bıktım eski sevgiliden de . insan o kadar çok yoruluyorkii:KK43: benim eski seviglimle de gayet güzel ayrıldk görünce slmlaştık ve ben bi gün dayanamayıp aradım iyiki aramışssın dedi görüşelim dedik ertesi gün bi türlü denk gelemedik, msjlaştık bn seni ararım tekrar haberleşiriz dedim. 3 gün sonra aradım açmadı geri dönmedi bile. Çıldırmamak merak etmemek elde değil.. 2 haftayı geçti arar dedim ama ne yapmayı düşünüyo aklından ne geçiyo bilmiyorm

dengeniz birimiydi. ilişkiniz ne kadar sürmüştü

nasıl aldattı peki,nasıl ogrendınız..basıt bı şeyden bıle guvensılık oluşabılıyor,ve her hareketın altında bısey aramaya başlıyor ınsan,ve zamanla ılışkı bıtıyor bu duyguyu ıyı bılırım

askerdeyken aldatmış ben çok sonra tesadüfen öğrendim diyebilirim. tam ispatladım desem yalan olur çünkü kız çok yalan söylüyordu o yalanı söyleyen bu yalanı da söyler olayına döndü ama aralarında birşeyler geçmiş olduğuna eminim çünkü o sıra davranışları da çok garipti. dediğin gibi insan zor afediyor ha affedecekse de çok süründürmeli.

aldatilmak cok zor canim be hemde senin ozleminden olecegi yerde askerdeyken aldatmasi da cok koymustur hani... hadi bunu sindirdin surundurdun bidaha yapmayacagini bilemezsin ki buyuk ihtimalle yapar baska biriyle biseyler yasamadigini da bilemezsin cunku sen anlamasan sakliyacakmis baksana.
Ins baska birisi cikar karsina da kurtulursun bu eski sevgilinden canim ilerde daha kotu seyler yasayacagina dimi :)

bu arada benimkine biseyler oldu face inde bizimle ilgili ne varsa paylasiyor hala seviyo olmasi cok hosuma gitti kizlar koca 1 yil ayriyiz ama hala seviyo demekki:KK31: cok sevdigimiz bi sinema filmi benim ismimin harflerini tasiyan plakali bir arabanin resmi ve bana sumuklu der aramizdaki bir benim rezil oldugum olaydan dolayi sumuklu kiz cocugu resmi paylasmis yaaa:KK60::KK60::KK60: bu ne diyorum sensin diyo:KK30: nasil davranmaliyim hicbilmiyorum yine uzulmek istemiyorum bana cok deger versin ayaginin altinda pas pas olmiyim diyorum ama egosunun altinda eziliyorum yahuu:KK50:
of su erkekler cok zor cok

aldatilmak cok zor canim be hemde senin ozleminden olecegi yerde askerdeyken aldatmasi da cok koymustur hani... hadi bunu sindirdin surundurdun bidaha yapmayacagini bilemezsin ki buyuk ihtimalle yapar baska biriyle biseyler yasamadigini da bilemezsin cunku sen anlamasan sakliyacakmis baksana.
Ins baska birisi cikar karsina da kurtulursun bu eski sevgilinden canim ilerde daha kotu seyler yasayacagina dimi :)

bu arada benimkine biseyler oldu face inde bizimle ilgili ne varsa paylasiyor hala seviyo olmasi cok hosuma gitti kizlar koca 1 yil ayriyiz ama hala seviyo demekki:KK31: cok sevdigimiz bi sinema filmi benim ismimin harflerini tasiyan plakali bir arabanin resmi ve bana sumuklu der aramizdaki bir benim rezil oldugum olaydan dolayi sumuklu kiz cocugu resmi paylasmis yaaa:KK60::KK60::KK60: bu ne diyorum sensin diyo:KK30: nasil davranmaliyim hicbilmiyorum yine uzulmek istemiyorum bana cok deger versin ayaginin altinda pas pas olmiyim diyorum ama egosunun altinda eziliyorum yahuu:KK50:
of su erkekler cok zor cok

aldatlmak çok zor da şuan olayım aldatlmak ya da aldatır mı aldatmaz mı olayı değil zaten çok fazla erkek arkadaşım var fırsatını bulunca aldatmayanı da görmedim kızlar maalesef ha bir de şu da var aldatılmak değil de aldatıldığını öğrenmek var işte o öğrenmek kötü:)
eski sevgilimden kurtulmayı ben de çok isterim ama maalesef çok seviyorum onu. bekliyeceğim...
buarada senin olay neydi ya 1 senedir falan hehe merak ederim hemen ayrıntılı anlat please:)

dengeniz birimiydi. ilişkiniz ne kadar sürmüştü

dengesiz biri değildi yani aksine o kadar rahat biriydiki ayrıldıktan sonra karşılaştık görüşemez olduk diyip gülen birini düşün!! ilişkimiz boyunca da sürekli onu sevemediğimden onu merak etmediğimden şikayet etti ayrılık nedenimzde biraz da bu ve onun çok kıskanç olması

dengesiz biri değildi yani aksine o kadar rahat biriydiki ayrıldıktan sonra karşılaştık görüşemez olduk diyip gülen birini düşün!! ilişkimiz boyunca da sürekli onu sevemediğimden onu merak etmediğimden şikayet etti ayrılık nedenimzde biraz da bu ve onun çok kıskanç olması

ben bundan da bişey anlamadım yahu:s
seviyor musun peki

aldatlmak çok zor da şuan olayım aldatlmak ya da aldatır mı aldatmaz mı olayı değil zaten çok fazla erkek arkadaşım var fırsatını bulunca aldatmayanı da görmedim kızlar maalesef ha bir de şu da var aldatılmak değil de aldatıldığını öğrenmek var işte o öğrenmek kötü:)
eski sevgilimden kurtulmayı ben de çok isterim ama maalesef çok seviyorum onu. bekliyeceğim...
buarada senin olay neydi ya 1 senedir falan hehe merak ederim hemen ayrıntılı anlat please:)

ne durumdasınız? hala aramadınız mı birbirinizi?

ben bundan da bişey anlamadım yahu:s
seviyor musun peki
seviyorum işte problemde burda başlıyo, ona benim için ne kadar değerli olduğunu hissettirememiş olmam:KK43: ayrıldıktan sonra onu aradığımda bile ortak arkadaşımıza o beni sevmiyoki geri adım atmaz demiş , o böyle düşünürken ben kahroluyorum:KK43: hem böyle demiş hemde bi sonraki arayışımda telefonu açmadı anlam vermeiyorm nedensiz yere:S

ne durumdasınız? hala aramadınız mı birbirinizi?

aramadık canım ben asla aramam yani öyle bir niyetim bile yok zaten kendimi tutma durumum yok onun pişman olmasını bekliyorum adam gibi karşıma çıkmasını ben yapacağımı yaptım olacaksa bu iş sıra onda

seviyorum işte problemde burda başlıyo, ona benim için ne kadar değerli olduğunu hissettirememiş olmam:KK43: ayrıldıktan sonra onu aradığımda bile ortak arkadaşımıza o beni sevmiyoki geri adım atmaz demiş , o böyle düşünürken ben kahroluyorum:KK43: hem böyle demiş hemde bi sonraki arayışımda telefonu açmadı anlam vermeiyorm nedensiz yere:S

çok acaipmiş yahu:) seni mi ölçüyor acaba bir kere daha arayıp konuşmayı teklif et bence canım

çok acaipmiş yahu:) seni mi ölçüyor acaba bir kere daha arayıp konuşmayı teklif et bence canım
evt gerçekten acayp .
Ortada hiç bir problem yokken böyle yapanda o üstelik ayrıldıktan sonra ben senle küs kalamam arada görüşelim diye de o!
Kafamı karıştımayı gerçekten başarıyo. Ayrıldıktan sonra onu aramam gerçekten zor oldu , bi daha yapamam sanırım.
Ama eğer bi gün karşılaşırsak kesinlikle sorcm niye böyle bi şey yaptığını.

evt gerçekten acayp .
Ortada hiç bir problem yokken böyle yapanda o üstelik ayrıldıktan sonra ben senle küs kalamam arada görüşelim diye de o!
Kafamı karıştımayı gerçekten başarıyo. Ayrıldıktan sonra onu aramam gerçekten zor oldu , bi daha yapamam sanırım.

o mu ayrıldı bunları sebep gösterip, yahu bu adam gerçekten seviyorsa bırakıp gitmez savaşır sen emin misin gerçekten sevdiğine?

evt gerçekten acayp .

bence is sende bitiyor arkadasim ya,niye gurur yapiyosun,cocuk senden biktim yapamiyoruz anlasamiyoruz bile dememis. sevdigini sevgilini kaybetmeye arayi acmaya deger mi? inan boyle bi durumda,sevdigim icin savasir,onu sevdigme ikna ederdim bi taraflarini kaldirmadan.. arayi acma ,sonra aradaki soguklugu atlatman zor olur,sevdiklerinizin ve sevildiklerinizin kiymetini bilin bence :S

evt gerçekten güzel ayrıldık sarılıp öpüşerek. Ona göre problem benim onu sevmemem , bana göre problemse farklı olmamızdı. O çok kıskançtı ve ben ona göre çk özgürdüm. Seviyorum , ama ilerde başlasak ne kadar devm edebiliriz beni korkutan onun için çabalamamı engelleyende bu durum zaten. Sadece bu yaptıklarına anlam veremiyorum , gözümde öyle bi yere koymutumki , aldı kendini yere attı ordan parçaladı ve arkasına bakmadan gitti bu hareketyle. şimdi de o kırık parçalar cannımı acıtıyo fazlasıyla hemde:KK43:

o mu ayrıldı bunları sebep gösterip, yahu bu adam gerçekten seviyorsa bırakıp gitmez savaşır sen emin misin gerçekten sevdiğine?

ortak karar verdik ayrılırken, hani bi taraf demedi artık bitti diye bi kavgada olmadı, sarılarak ayrıldk . of işte bu kadar güzel ayrılmşken niye yapar böyle bi şey kafam almıyo.

canim int cok yavasladi mesaj atamiyorum iki saattir...

ya ben 15 yasindayken yaz tatilinde tanistik o zaman bu zamandir sadece yazlari gorusuyoruz cok zor zorun otesinde zor ama bana surekli Turkiyeye gel diyo e istedigim bolumde kontenjan yok sinava girsem kendi basima oss ye mi hazirlaniyim kendi diplomama mi hazirlaniyim yapamam dedim birde ablasi bozdu sanirim bizim isi gecen yaz iste ablasiyla arkadaslari buna diyolar ki adriana uniye yurtdisinda giderse yapamazsiniz o da bu da ulan size nee yaa benim iliskim size ne.. iste erkekler bunu diyemiyoo sinir oluyorum azcik yurekli olun da su askiniza sahip cikin. bu salak da ablamlar boyle diyo dedi 3 yil sonra bole bir sebepten ayrilicagini dusunemedim cunku beni seviyosa beklemeli ben onu beklemeyi goze aliyosam o da aynisini yapmali yapamaiyosa da biter sonucta oyle oldu. tabi ben depresyondayim yerlerdeyim bildiginiz unutmak icin ikiniyorum resmen 1 hafta gece gunduz agladim baskasini seviyorum dedigi gun aglamayi kestim

yeni sevgili yaptim biraz koydu o da tabi cunku arkadasi o yaz tanismislar beni cocuga emanet etmis cocuktaki emanet anlayisi biraz farkliymis sanirim bi baktik cikiyoruz :KK9: simdi bana kizmayin neden arkadasiyla ciktin diye HAKETTI beni uc yil icinde 300 kez terketti baska bir kizla denemek uzereydi sonra vazgecti geri geldi fln ve ben 3 yil boyunca ona hep yalvardim.

sonra bu facete benim fotografimi goruyor erkeklerle arkadaslarim ama onun hoslanmayacagi bisey hooop kalkti eskisehirden geri geldi izmire:KK34: ama benim gururum nasi kirilmissa ayaklarina kapandigim cocugun yuzune bakmadim.

sonra o diger cocuk beni aldatti bende eski sevgilime soyledim artik hem benden duysun hemde oteki cocgun yanina kalmasin diye :KK47:

ama eski sevgilim cok uzuldu:KK43: ama beni kaybetmek ne demek onu anladi iyi de oldu. simdi napicagimi bilmiyorum zaman gostericek heralde... kisaca 3 yil budur canim :KK52:

ortak karar verdik ayrılırken, hani bi taraf demedi artık bitti diye bi kavgada olmadı, sarılarak ayrıldk . of işte bu kadar güzel ayrılmşken niye yapar böyle bi şey kafam almıyo.

valla yani tanımadan çok yorum yapamadım şimdi canım inan çok yüzeysel her şey olabilir bir adım atman lazım ama senin böyle düşünmek daha mı kolay sanki. öğren ve rahatla gurur yapma

evt gerçekten güzel ayrıldık sarılıp öpüşerek. Ona göre problem benim onu sevmemem , bana göre problemse farklı olmamızdı. O çok kıskançtı ve ben ona göre çk özgürdüm. Seviyorum , ama ilerde başlasak ne kadar devm edebiliriz beni korkutan onun için çabalamamı engelleyende bu durum zaten. Sadece bu yaptıklarına anlam veremiyorum , gözümde öyle bi yere koymutumki , aldı kendini yere attı ordan parçaladı ve arkasına bakmadan gitti bu hareketyle. şimdi de o kırık parçalar cannımı acıtıyo fazlasıyla hemde:KK43:

ben ne yapmaya calistigini anlamadim ama sanirim o da bu farkinizdan dolayi bitirme karari almis canim farkli dunyalarin insaniyiz muhabbeti olmus ama bu erkekleri anlamiyorum cok sevsek kiskansak cok sikma beni derler e ozgur biraksak sevmiyosun derler illa cazgir mi olalim yanii bunu istiyolar bence.

X