Eski sevgilime dönmek istiyorum ama :(

Erkeklerin genel yaptigi sey bu. Birinden ayrilinca o arada yeni birini bulana kadar eskileri ararlar. Bu hep boyledir. O muhtemelen su an bosta ve suan en kolay evet diyecek olan eski yaralilar.
Her katil cinayeti isledikten sonra iyice öldürdüm mü diye bir kez ya cenazeye ya da olay yerine birkez donermis. Bu da o hesap.
Olmayan iliskiyi oldurmanin anlami yok. Tekrar deneseniz de yurumez. Bunun cok ornekleri var. Gecmiste yapilanlar en ufak seyde ısıtilip isitip bir sekilde ya senin ya da onun tarafindan sofra edilir. Bu kadar yara varken ayni kisiyle denenmez. Yaralar hep ayni yerden kanar. Ve ikinci denemelerin sonu hep ilkinden daha da beter biter. Bambaska biriyle, yepyeni bir iliski daha saglikli olur. Bu iliski sagliksiz temeli olmayan bir iliski ve herzanan bitmeye mahkum. Daha cok mu acı cekmek istiyorsun?
Bu arada tedavine devam et.
Bu sefer evlenecegim falan da hikaye. Eskilere donduklerinde hep oyle derler. Yeni birini bulduklarinda da topuklarlar. Sakın deneme.

Evet istemediğim şeyler yaşadım. Son üç yıl çok kötüydü benim için. Terapime zaten devam ediyorum. Gelecekle ilgili hissinizi sormadım iğnelemek yerine fikrinizi söyleyebilirsiniz burda açtığım konuyla alakalı veya kendinizi hiç yormayabilirsiniz amacınız daha fazla can yakmak ise...
Fikrimi soyledim ignelemedim, neyse size iyi gunler, ha bu arada bu adamla her seye ragmen bir araya gelip ilerde de yaptigi seyler aklima geliyor soguyorum diye cumle kuracaksiniz demis olayim

Eski konunuzu hatırlıyorum . Hatta birden çok konu açmıştınız. O sevgiliye asla dönülmez. Siz de hataliydiniz aslında. Sizi istemeyen birine baya dil dökmeler falan... Sizden olmaz yine de siz bilirsiniz.

sen şimdi onunla tekrar sevgili olursun, o yine seni bırakır sonra bu döngü devam eder durur. aynı yaştayız buna benzer bir ilişkim olmuştu eski sevgilisine dönmemişti gerçi belki de dönmüştür bilmiyorum. her geldiğinde affettim sonra yine ayrılıyorduk. olan bana oldu ona hiçbir şey olmadı. benim de psikolojim çok kötüydü mahvetmişti beni ama sonra geçti unuttum gitti, bu kötülüğü o sana yapıyorsa bile sen kendine yapma.

Bir kez yapan yine yapar biliyorum. Objektif olmadığımın farkındayım. Dışarıdan kendime bakıyorum ve hissettiklerim için kendime çok kızıyorum. Yaptığım hatalardan dolayı çok pişmanım. Ben 1 yaptıysam o 10 yaptı. Ben ailem bilmesine rağmen onun yaptığı hataları beni bırakıp o kıza dönmesini hiç kimseye söylemedim. Aylarda ağladım kendi içimde yaşadım. Ama ara ara patlama noktasına geldiğimde ona yazdım niye böyle yaptın diye ve vicdanen onu hiç rahat bırakmadım. Sonrada o kızı bıraktı. Bana yaptıkları için acı çeksin istiyorum. Ailene bana yaptıklarını anlat diyorum kendimi mi karalayayım diyor. Madem yaptıklarını karalama olarak görüyodun neden yaptın. Ben seni ailemle tanıştırayım sen anlat diyor. Ben ailesine gidip oğlunuz bana böyle böylemi yaptı diyeyim. Allahım neyin içine düştüm bilmiyorum. İnsanların dışardan beni nasıl aptal gördüğünü biliyorum. Ama çıkmazın içindeyim. Aşk sevgi geçici ama kimse beni sevmedi niye hala seviyorum diyebiliyosun diyorsunuz işte sadece onunlayken sevildiğimi hissettirdi belkide ben öyle hissettim. Çok karmakarışık çıkmazdayım 😔

Bir kez yapan yine yapar biliyorum. Objektif olmadığımın farkındayım. Dışarıdan kendime bakıyorum ve hissettiklerim için kendime çok kızıyorum. Yaptığım hatalardan dolayı çok pişmanım. Ben 1 yaptıysam o 10 yaptı. Ben ailem bilmesine rağmen onun yaptığı hataları beni bırakıp o kıza dönmesini hiç kimseye söylemedim. Aylarda ağladım kendi içimde yaşadım. Ama ara ara patlama noktasına geldiğimde ona yazdım niye böyle yaptın diye ve vicdanen onu hiç rahat bırakmadım. Sonrada o kızı bıraktı. Bana yaptıkları için acı çeksin istiyorum. Ailene bana yaptıklarını anlat diyorum kendimi mi karalayayım diyor. Madem yaptıklarını karalama olarak görüyodun neden yaptın. Ben seni ailemle tanıştırayım sen anlat diyor. Ben ailesine gidip oğlunuz bana böyle böylemi yaptı diyeyim. Allahım neyin içine düştüm bilmiyorum. İnsanların dışardan beni nasıl aptal gördüğünü biliyorum. Ama çıkmazın içindeyim. Aşk sevgi geçici ama kimse beni sevmedi niye hala seviyorum diyebiliyosun diyorsunuz işte sadece onunlayken sevildiğimi hissettirdi belkide ben öyle hissettim. Çok karmakarışık çıkmazdayım 😔
Bu nasıl çabaymış böyle? Hiç mi yanılmam Allahım ya Rabbim. Hee git anlat ailesine oğullarının marifetini, o da işine geleni kabul etsin gelmeyeni de bi güzel yalanlasın, kal ortada.

Bacım deli misin?? Karaktersiz seninle evlenmek istiyor diye barışilir mı? Hiç mi canının kıymeti yok?
Genceciksin daha, yol ver gitsin hayvana
Ay hakikaten, aslında tam tersi olmalı, asıl evlenmek istiyor diye ayaklar totoya vura vura kaçılmalı bu tipten.

Bu nasıl çabaymış böyle? Hiç mi yanılmam Allahım ya Rabbim. Hee git anlat ailesine oğullarının marifetini, o da işine geleni kabul etsin gelmeyeni de bi güzel yalanlasın, kal ortada.
Aslında çok kolay manipüle olan bir tip. Baskı yapsam gidip anlatacak kendi yediği bkları. Değmez diyorum bazen. Bazende içimde kalacak diyorum.

Aşırı gururlu bir insanım normalde aşırı kindarım. Marifet diye değil iyi huylar değil biliyorum ve yaptıklarını asla unutmam. Ama ailesinin ve çevresinin bana yaptıklarını bilmesini ve pişman olduğunu görmesini istiyorum.

Aslında çok kolay manipüle olan bir tip. Baskı yapsam gidip anlatacak kendi yediği bkları. Değmez diyorum bazen. Bazende içimde kalacak diyorum.
Uydum akıllı. Sen kaç gün yönetebileceksin bu aklı? Yarın evleneceksin, çocuğun filan olacak, eline düşeceksin zaten, sözünün kıymeti kalmayacak. Ailesi daha baskın gelecek. Arada o eski sevgilinin hayaleti de dolanacak evinde. Yönetirim nasılsa diye evlendiğin adamı senden başka herkes yönetecek.

İlaç tedavisine devam. Dediğiniz gibi bu kadar hatadan sonra eskisi gibi olmaz. Ha çok zor ama oldu diyelim. Ailesiyle, arkadaşlarıyla yüz göz olacaksınız, mücadele edeceksiniz. Bunların hepsi büyük stres. Tedavi sürecinizi zora sokar. Bence en mantıklısı hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

Merhaba. 24 yaşındayım ve ne zaman bi konuda bunalsam işin içinden çıkamasam sizler bana fikir veriyorsunuz yardımcı oluyorsunuz. Şimdide size danışmak istiyorum.
22 yaşımda aynı işyerinde çalıştığım biriyle ilişki yaşadım 7 ay filan sürdü. Ama bugüne kadar tek aşık olduğum kişiydi. Çok olaylı bi şekilde ayrıldık. Çok fazla hata yaptı. Benden hemen sonra eski sevgilisine döndü (sebep olarak bekaretini almış olmasını bahane ediyor) Biz sevgiliyken o kız bizi hep taciz etti bana öpüştükleri fotoğrafları yolladı işyerine hediyeler gönderdi. Ben ayrılmak istememiştim ve o süreçte o kıza döndüğü için travma yaşadım geçmişten gelen ailevi problemlerim de vardı ve ben ona tutunmuştum. Bir anda o kıza dönmesini bir türlü sindiremedim o kızın büyü yaptırdığını düşündüğüm için baktırdım bu konuda beni eleştirebilirsiniz ama inanın bende çok pişman oldum yaşıma verin bir daha asla öyle bişey yapmam o dönem çok acı çektiğim için bi sebep aradım. Ve bu durumu öğrenip herkese yaydı bu durumu. Ailesine arkadaşlarına. Ve aynı işyerindeydik karşılıklı çok hatalar yaptık ve ailesi benden nefret ediyor. Arkadaşları beni destekliyordu ama o büyü yapılmışmı diye baktırdığım için bunu kullandı o dönem beni bir anda bıraktığı için vicdanen rahat olmadığı için arkadaşlarınada bu durumu ifşa etti. Yazarken bile kendimden nefret ediyorum kendime çok öfkeliyim çok pişmanım. O dönem ayrılığı atlamadım ilaç tedavisine başladım halada devam ediyor. Sonrasında bir ilişkim oldu istemediğim birliktelik yaşadım hiç yüzüm gülmedi ve birlikte olduğum kişi benim yalnız çaresiz arkamda ailem yok diye kullanmak istedi istediği gibi. Zorda olsa ondan kurtuldum. Ve ilaç kullanmama sebep olan o çocuk 1 aydır bana dönmek istiyor. Pişman olduğunu söylüyor. Ona karşı çok öfkeliyim beni çok küçük düşürdü hatalarımı herkese ifşa etti. Beni bir anda yapayalnız bıraktı sebepsiz yere. Nekadar pişmanda olsa vicdanen rahatsız olduğunuda söylese onu çok sevdim ve bastırdığım duygularımı hislerimi yeniden ortaya çıkardı bu durum hala onu çok seviyorum. Bir daha eskisi gibi olamayacağını söyledim. Ama benimle evlenmek istediğini söyledi. Ama benim şimdi boğazımda bi düğüm var şunları yazarken. Çok acı çektim ardından ve şimdi ailesi arkadaşları benden nefret ediyor. Hiç haketmediğim bi duruma soktu beni. Benim için mücadele edeceğini söylüyor ama bana bukadar ön yargılı insanlarla ben nasıl başederim nasıl yüzyüze bakarım. Neolur fikir verin başıma ağrılar girdi düşünmekten 😔😔😔
Olmaz

Geri dönmeyin çok cirkin bitmis. Adamin yapmadığı kalmamış. Kendini aklamak icin sizi karalayan insan, nasil seviyodur sizce? Inandirici değil sevgisi. Intikami da boş verin, o enerjiyi kendi hayatınıza harcarsaniz zaten mutlu olursunuz. Donmek istemesi yeterli değil mi iste kabul etmeyerek almis olursunuz intikaminizi. Ötesi size zarar verir.

Merhaba. 24 yaşındayım ve ne zaman bi konuda bunalsam işin içinden çıkamasam sizler bana fikir veriyorsunuz yardımcı oluyorsunuz. Şimdide size danışmak istiyorum.
22 yaşımda aynı işyerinde çalıştığım biriyle ilişki yaşadım 7 ay filan sürdü. Ama bugüne kadar tek aşık olduğum kişiydi. Çok olaylı bi şekilde ayrıldık. Çok fazla hata yaptı. Benden hemen sonra eski sevgilisine döndü (sebep olarak bekaretini almış olmasını bahane ediyor) Biz sevgiliyken o kız bizi hep taciz etti bana öpüştükleri fotoğrafları yolladı işyerine hediyeler gönderdi. Ben ayrılmak istememiştim ve o süreçte o kıza döndüğü için travma yaşadım geçmişten gelen ailevi problemlerim de vardı ve ben ona tutunmuştum. Bir anda o kıza dönmesini bir türlü sindiremedim o kızın büyü yaptırdığını düşündüğüm için baktırdım bu konuda beni eleştirebilirsiniz ama inanın bende çok pişman oldum yaşıma verin bir daha asla öyle bişey yapmam o dönem çok acı çektiğim için bi sebep aradım. Ve bu durumu öğrenip herkese yaydı bu durumu. Ailesine arkadaşlarına. Ve aynı işyerindeydik karşılıklı çok hatalar yaptık ve ailesi benden nefret ediyor. Arkadaşları beni destekliyordu ama o büyü yapılmışmı diye baktırdığım için bunu kullandı o dönem beni bir anda bıraktığı için vicdanen rahat olmadığı için arkadaşlarınada bu durumu ifşa etti. Yazarken bile kendimden nefret ediyorum kendime çok öfkeliyim çok pişmanım. O dönem ayrılığı atlamadım ilaç tedavisine başladım halada devam ediyor. Sonrasında bir ilişkim oldu istemediğim birliktelik yaşadım hiç yüzüm gülmedi ve birlikte olduğum kişi benim yalnız çaresiz arkamda ailem yok diye kullanmak istedi istediği gibi. Zorda olsa ondan kurtuldum. Ve ilaç kullanmama sebep olan o çocuk 1 aydır bana dönmek istiyor. Pişman olduğunu söylüyor. Ona karşı çok öfkeliyim beni çok küçük düşürdü hatalarımı herkese ifşa etti. Beni bir anda yapayalnız bıraktı sebepsiz yere. Nekadar pişmanda olsa vicdanen rahatsız olduğunuda söylese onu çok sevdim ve bastırdığım duygularımı hislerimi yeniden ortaya çıkardı bu durum hala onu çok seviyorum. Bir daha eskisi gibi olamayacağını söyledim. Ama benimle evlenmek istediğini söyledi. Ama benim şimdi boğazımda bi düğüm var şunları yazarken. Çok acı çektim ardından ve şimdi ailesi arkadaşları benden nefret ediyor. Hiç haketmediğim bi duruma soktu beni. Benim için mücadele edeceğini söylüyor ama bana bukadar ön yargılı insanlarla ben nasıl başederim nasıl yüzyüze bakarım. Neolur fikir verin başıma ağrılar girdi düşünmekten 😔😔😔
Benim babam da şizofrendi ve yaşadığım sorunları asla bahane etmedim hiç bir ilişkim de sen biz ne dersek diyelim bu insan müsveddesine döneceksin zaten erkeksiz yaşamak çok zor değil mi ? cidden aşırı deliriyorum senin tarzın kadınlara buraya konu açıyorsun birde sanki barışma denilse yapacaksın dön sen bence daha yaşayacağın bir sürü atraksiyon var çünkü o zevklerden mahrum kalma sakın

X