Eski eş evleniyor mu?

Kişisel verilerin gizliliği de var.

Bu sitedeki kadinlar beni her gecen gun dehsete dusuruyor. 1,5 sene once bosandiginiz adamin saglik durumundan size ne? Ayrica biz kadinlar icin duygusal durtulerimize dur demek gayet kolay, genellemeyin lutfen. Sizin durumunuzda duygusal durtu olmasi bile garip ama…

Size kötü bir haberim var. E-nabızdaki girişler ana sayfada bildirim olarak görünüyor Eğer dikkatli biriyse fark eder.

e nabız nasıl aklına geldi? Kırk yıl düşünsem gelmez ben kendi e nabizima bakmiyorum. Adamın insta adını aratıp ordan sayfasına bakmak görmek daha mantıklı değil mi çok merak ettiysen. Bu arada evleniyor.bence bir daha girme basın derde girmesin.

Eski eşin e nabızına girmemeniz gerekiyor

Ayrıldığınız insan sizin yabancınız müşterek bir çocuğunuz varsa ancak bu dürtüleriniz normal olabilir öbür türlü merak etmeye bile değmez araştırıp üzülmeyin.

konu sahibi bu yaptığın o kadar büyük saygısızlık ve o kadar rahatsız edici bişey ki
hiç de öyle kadınız duygularımız vs deme
ben de zamanında çok aşk acısı çekmiş bir kadınım ama asla eskilerimin bu kadar özelini didik didik etmeye kalkmadım duygularımı bahane ederek, duyguların arkasına sığınarak
e nabız nedir ?

bu arada evet adam evleniyor çok da iyi yapıyor. umarım çok mutlu olur.
insanların ayrılık sonrası hayatına devam etmesinden daha normal bişey yok, bi de 1.5 sene olmuş boşanalı.

Bence eski eşinizi stalklamayı bırakın. Hatta bir süre onu düşünmeyi yasaklayın kendinize. Gidin kendi hayatınızı yaşayın mutlu olun.

Ülkemiz şartlarında bu şekil ayrılabilmek bile bir lüks malesef, kıymetini bilin önünüze bakın

Kiz bir bucuk yilda kendimi unuturum ben adami nasil unutmadin

bu normal bir duygu... unutmak zaman alıyor aslında hatırladıgınız ya da uzen sey, onun evlenmesı degıl. hatta onu sevmıyorsunuz ama sıze aıt olan bır hayatı baskası yasayacak hıssı. ya da sıze aıt olan bırı, artık yabancı oldu hissi. bunu kabullenmek zaman alıyor

ben eskı esımın baba olmasını cok ıstemıstım, benden olmuyordu olmazdı da. neyse oldugunu duyunca hem cok agladım hem cok sevındım. bazen yasanamayanlara bazen geldıgınız duruma ... aglıyorsunuz ıste, uzuluyorsunuz dıyeyım yanı

gececek merak etmeyın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…