Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

İnsanların gerçekten çok ağır eleştirileri oluyo..Hiç düşünmüyolar bu alt tarafı bi dizi diye..Bi ara seyhanın gözaltlarına takmışlardı hatırlıyomusun derin..

Muhacır nefisfisfis

Yok öyle bi şeykaydirigubbakcemile3

Bi arkadaşımdan öğrenmiştim belki onda vardırkaydirigubbakcemile3
evett ömürcüğümmm fiziksel yapılann eleştiriler değil de kişisel olarak tanımadan atıp tutmalarr daha kötüü:1no2: vee o insanın da ailesii varr hem de çok düzgün bir ailee!anne ve babalarr içinn hele çok daha zorr!bizimm milletimiz hiçç tanımadan bilmeden atıp tutabiliyooo maleseff!:a015:
macırr daa deniliii ömürcüğümm onlarr yaparr çiğ böreğii çok!a.s
bak canım çektii teyzeme söyliimm deee kalkıncaa yapsınn!!cokacimcoook

Muhacır nefisfisfis

Yok öyle bi şeykaydirigubbakcemile3

Bi arkadaşımdan öğrenmiştim belki onda vardırkaydirigubbakcemile3

göçmen dünürüm a.s

kendimi ansiklopedik bilgi verir gibi hissettim :roflol:

benim dedem (annemin babası) bulgar göçmeni , babannemin de romanyadan göçmüş ailesi babannem daha bebekken

Günaydın Burçakcım..

Ay canınmı çekti şimdi senin:kedi:

günaydın ömürcüm ne biliyim bugün heryerde börek lafı duyunca istei canım az önce annemlede konuştum oda börek yapmış burdada duyunca çekti bendemi yapsam

Üşenme yap bari bi börek Burçak senin gelceğini bilsem hiç konuşmazdım:kedi:

göçmen dünürüm a.s

benim dedem (annemin babası) bulgar göçmeni , babannemin de romanyadan göçmüş ailesi babannem daha bebekken

Dünürüm sen bi kere daha bana sözlük görevi yapmıştın:roflol:

önemli değil canım yaparım bu ara boğaza hiç üşenemiyorum kızım çok şey istiyo hem senden önce annem demişti ordan çekmişti zaten

Burçakcım fotoğraflarını gördüm güzelleşmişsin hamilelik çok yakışmış:nazar:

slm kızlar ben gedim amanın çiğbörekmi yapılıyo bende istiyorum

göçmen dünürüm a.s

vayy elifimm sen tamm göçmensinn deseneee!!!a.s
bende de tek çerkezlik varr babamdann!!:1rolleyes:
selamm rose evettt böreklerr açılıyoo bugünn!!!cokacimcoook

Dikkat edebilirsen kendine verebilirsin Burçakcım..

cnım ben üzülünce kilo veriyorum baktım veremiyorum çağırırım kayınvalideyi eriririm kadın beni hamileyken bile zayıflatmıştı süper performans sergiliyo bu konuda kendileri

cnım ben üzülünce kilo veriyorum baktım veremiyorum çağırırım kayınvalideyi eriririm kadın beni hamileyken bile zayıflatmıştı süper performans sergiliyo bu konuda kendileri

:roflol::roflol:

Bana ve dünürümede gelsin o :roflol:

tabi canım yollarım kadın zaten diyetin son halii sinirden kilo veriyosun karşısında kendi şişmanlıyo seni eritiyo

5-6 kilo vermem lazım benim gönder bana onu tam kıvamımı bulunca geri yollarım sanakaydirigubbakcemile3

X