Sevgilimin eski eşi rahatsiz ediyor

Sevgilim esinden ayrilali 2 yil olcak. Bosanma davasini açan kendisi anlaşmalı , sonrasinda 16 yasinda genç bir kizlari oldugu icin goruşmuşler sevgilim eve arada gidip geliyormuş çünkü kızı ağliyormuş babamin yokluğuna alışamadım diye.Bu sefer eski eşi eve gelmesinide istememiş ve butun eşyalarini toplayip göndermiş taaaa ki benimle tanışana kadar kadın hayatına bakmış, desi yok soluğu yok ne zamanki beni duyuyor ve ciddi oldugumuzu yüzüklerimizin takildigini öğreniyor çıldırıyor.16 yasindaki kiz beni cok seviyordu cok guzel anlasiyoduk yada ben öyle sanmisim bir anda oda dusman oldu.Sevgilime farkli numaralardan benim eski sevgililerimmis gibi mesajlar attiriyor.Beni birakmadigi takdirde de kizina zarar vermekle tehditler ediliyordu.Bu kadinin yaptirdigini öğrendik.Sonra iş yerime telefonlar geldi biz birleşecez aeadan çik.Kizi mesajlar atmaya basladi senden nefret ediyoruz diye.Neye ugradigimizi sasirdik.Ben evli bir adamla beraber olupta yuvasini yikmadim.Onlar bosanmis uzerinden 1.5 yil gectikten sonra benimle tanisti.Eger varsa oyle bir niyetiniz brn cekilirim aradan dedim sevgilime. O beni kaybetmek istemedigini bana çok mahçup oldugunu ne yapacagini bilmedigini soyledi bana nolur beni birakma diye yalvardi.Aileler devreye girdi kayinvalide adayim eski gelinin annesini falan aradi oglumin yakasindan dussun huzurunu bozmasin falan diye. Ben ne yapacagim bilmiyorum sevgilimin gün gelir akli çelinirmi.Kadin cok tehlikeli seyler yapiyor kafaya takmis bizi.Kendisi birakmis ama simdi mutlu oldugunu duyunca hazmedemiyor peki burda benim günahim ne ne yapmam
Senin yapacak hiçbir şeyin yok önemli olan onun konuşması ve sizin hayatınızdan uzaklaştırması

Bu adam 50 küsür yaşında değil miydi ya koskoca adamın annesi neden dahil oldu olaylara, kv kaç yaşında

Sevgilim esinden ayrilali 2 yil olcak. Bosanma davasini açan kendisi anlaşmalı , sonrasinda 16 yasinda genç bir kizlari oldugu icin goruşmuşler sevgilim eve arada gidip geliyormuş çünkü kızı ağliyormuş babamin yokluğuna alışamadım diye.Bu sefer eski eşi eve gelmesinide istememiş ve butun eşyalarini toplayip göndermiş taaaa ki benimle tanışana kadar kadın hayatına bakmış, desi yok soluğu yok ne zamanki beni duyuyor ve ciddi oldugumuzu yüzüklerimizin takildigini öğreniyor çıldırıyor.16 yasindaki kiz beni cok seviyordu cok guzel anlasiyoduk yada ben öyle sanmisim bir anda oda dusman oldu.Sevgilime farkli numaralardan benim eski sevgililerimmis gibi mesajlar attiriyor.Beni birakmadigi takdirde de kizina zarar vermekle tehditler ediliyordu.Bu kadinin yaptirdigini öğrendik.Sonra iş yerime telefonlar geldi biz birleşecez aeadan çik.Kizi mesajlar atmaya basladi senden nefret ediyoruz diye.Neye ugradigimizi sasirdik.Ben evli bir adamla beraber olupta yuvasini yikmadim.Onlar bosanmis uzerinden 1.5 yil gectikten sonra benimle tanisti.Eger varsa oyle bir niyetiniz brn cekilirim aradan dedim sevgilime. O beni kaybetmek istemedigini bana çok mahçup oldugunu ne yapacagini bilmedigini soyledi bana nolur beni birakma diye yalvardi.Aileler devreye girdi kayinvalide adayim eski gelinin annesini falan aradi oglumin yakasindan dussun huzurunu bozmasin falan diye. Ben ne yapacagim bilmiyorum sevgilimin gün gelir akli çelinirmi.Kadin cok tehlikeli seyler yapiyor kafaya takmis bizi.Kendisi birakmis ama simdi mutlu oldugunu duyunca hazmedemiyor peki burda benim günahim ne ne yapmam
İki çocugum, boşanalı 2 yıl oldu , oğlan 21 yaşinda babanin yanina yerleşmeye hazirlaniyor.Ben ailemle yasiyorum çok zor oluyor.Sığıntı gibi. Anlayışli bir aile degil.Kızım 10 yasinda evlenirsem yanima alıcam.38 yasindayim.Aynı iş yerinde birisiyle tanistim 5_6 ay oldu.Oda boşanmiş iki kızı var.Kızlarinin birisi evli diğeri annede.Evi yok.Arabasi var.Bir birikimi falan yok.Mesleğide benim gibi satış danışmanı.Ailesiyle tanistirdi , kızlariyla tanistik, hep evlilik üzerine konusmalar yapıyoruz.Bugün gelin desem gelicek ama ben seneye yazın gibi bir süre verdim biraz daha tanimak istiyorum.Anneme açtım konuyu bir aç k.. den kurtuldun başkasinimi buldun dedi.Durumu iyi olsun , calismak zorunda kalma en azindan bir evi olsaymis evinde otursaydin , sen zaten çok çektin ilkinde falan bir seyler diyor.Beyefendiye ailesine de çok ısındım beb iyi insanlar şimdilik değer veriyor bana evlenince ne olur bilmiyorum.Herkese her aileye hemen ayak uydurabilecek bir yapım yok, sevemiyorum kolay kolay. Bilemiyorum kızlar maddi sıkıntı yaşayıbca evliligimize yansırmı yada evi barkı olanla başka sorunlar yasiycam belkide ne zor bir işmiş.

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya

Ben boyle kiymetli adam gormedim. Mutlulugunuz daim olsun.

Korktuğunuz başınıza gelir kadın rahat vermeyecek sana.

Yol yakınken ayrıl derim.

Sorunsuz bir ilişkin olmalı çünkü zaten kendi içinde çok sorun yaşayacaksınız bir de eski eş ve kızı size cephe alırken daha çok zorlanırsın.

X