Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

evet çıkar kalın pijamaları
kızlar iç çamaşırcı da öyle tatlı çamaşırlar verdı ki böyle etekli gibi renkli renkli çokkk hoşuma gitti

valla kötü niyetim yok tamamen yumurta için dersinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet çıkar kalın pijamaları
kızlar iç çamaşırcı da öyle tatlı çamaşırlar verdı ki böyle etekli gibi renkli renkli çokkk hoşuma gitti

ben kendimi çok rahatsız hissediyorum sanki şişman şişman komik duruyolar gibi :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Azdı bu diycek:kedi::roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:

Sen karış emel bana belki senin dediklerini yaparsam olurkaydirigubbakcemile3

şincik bu akşamı değerlendir yarını da bu hafta senin yumurtlama haftan sıkı çalışma ile bebişi tutturacağız inşallahh
gülmeyin ama
ben adetim bitince kendime şimdi bebeğim için uygun ortam oluştu bayramdan sonra hadi gidin spermeler bebişimin oluşumunu sağlayın ağrım olduğunda ne güzel ağrılarım var bebeğimi bana yaklaştırıyor iğnemi olurken hadi iğnem sendde bebeğim için yardımcı ol ilacımı içerken şifa olsun bebişiime yarasın diye söyledim ne bilim bir kadının tüp bebk hikayesini okumuştum çok güzel anlatmıştı etkilendim olumlu düşünün demişti her aşamayı sevgiyle karşılayın demişti

çalış da gel diyemicem ayaklar havaya en az on dakika
bayılma işin varrr:roflol::roflol:

en mantıklı çözüm bu kaydirigubbakcemile3

hadi dünürüm uyuyup kalmadan görev başına gönderiyoruz seni :roflol: :roflol:
Uyusada ben uyandırırım onu:jeyyar::jeyyar:
çalış da gel diyemicem ayaklar havaya en az on dakika
bayılma işin varrr:roflol::roflol:

Kız onu nasıl yapayım nasıl dikeyim ayaklarımı havaya:roflol:

Emel bende konuşayım bu akşam yumurtalarımlakaydirigubbakcemile3

işe yaramış yumurtalara konuşmak kaydirigubbakcemile3

bende her ay güle güle yumurtalarım yine heba oldunuz diyorum :a015:

konuş sev onlarıı kız ne olacak kaldır havaya dik duvara ne yapıyorsun derse hiçç öylesine yapıyorrumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…