Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

ömürcüm bence yumurtlaman başlamak üzere çünkü benimki gibi olmmuş bugünü değerlendir eğer yarın yükselirse yumurtlaman olmuş diyeceğiz
Yeni ay yeni umut
25 ekim 1.GÜN 36.3
26 ekim 2.GÜN 36.2
27 ekim 3.GÜN 36.1
28 ekim 4.GÜN 36.1
29 ekim 5.GÜN 36.3
30 ekim 6.GÜN 36.5
31 ekim 7.GÜN -----
1 kasım 8.GÜN -----*****
2 kasım 9.GÜN 36.2
3 kasım 10.GÜN 36.1*****
4 kasım 11.GÜN 36.1*****
5 kasım 12.GÜN 36.0 ÇATLATMA ıĞNESı SAAT 3
6 kasım 13 GÜN 36.1*****
7 kasım 14.GÜN 36.3
8 kasım 15.GÜN 36.5*****
9 kasım 16.GÜN 36.6
10kasım 17.GÜN 36.6
11kasım 18.GÜN 36.5
12kasım 19.GÜN 36.6 Kasık ağrısı beyaz akıntı bulantı var
13kasım 20.GÜN 36.3 aynen devam ediyor

ya tamam şimdi dr gittim muayene oldum çok güzel bu ay olacak inşallah allahın izniyle ben pek önemsemedim sonra bana yumurtamı gösterdi bak oluşmayca bAşlamış dedi biz böyle bişey görüntüsünden anlıyoruz bekleyeceğiz dedi hadi bu iş oldu dedi
ben de ağrım vardı dünden beri dedim çok iyi olsun olsun bugün de ateşim düşmüş yumurtlaamadan 10 gün sonra ateş düşerse yerleşme olabilir demişti ateşteki kızlar yarın yükselirse daha emin olabilirz bana tahlil verdi progesteron hormonu tahlili istedi onu da hamile kalan bayanlarla yumurtlamayı tespit için kullanıyorlar ben yumurtladığım için hamişlik için olabilir kesin değil ama paylaşmak istedim sizinle

Geldiiiiiiiiiimmmmmmm...

Emelcim hadi inşallah var Ay çok sevindim yaaaopuyorumnanaktan

Benimde dün ağrım vardı emelcim..Sağ tarafımda böyle tatlı tatlı bi ağrı..Sanırım yumurtladım..:roflol:

Napalım şimdi bayram mı yapalım:kedi:

durduğun kabahat dünürüm :jeyyar: sengözlerimebaksanab :roflol: :roflol:

sağolun daha belli değil kızlar ama dr kesin gibi konuştu ben hem ümitlenmek istiyoeum hem de ümit etmemek
tabiki ömür bugün yarın önemli hatta akşam yarın sabah olursa müthiş olur bugğnler senin yumurtlama sürecine girdiğini gösterir

duydun emeli dünürüm sabah akşam boş durmak yokkaydirigubbakcemile3

çıkar kalın pijamaları kaydirigubbakcemile3

Akşam ve yarın sabah mıakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…