Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Ben geldiiiiiimmmmmm...Gelmiyomusunuz burda sizi bekliyorum..kaydirigubbakcemile

Gülşahcım evigen bepanthen ve badem yağının üçünü bi arada kullanman lazım..ılk önce haftada 2 kere sonra haftada 1 kere daha sonra 15 günde 1 ve ayda 1 sürekli devam etcen..

sen nerden biliyosunnn??seninde mi dökülüyo???
İyidir derincim..Yemek yedik geldim..
afiyet olsun!

Derincim benim annemin çok dökülüyodu çok azalmıştı saçları..Aktardan öğrenmiştik bu karışımı ve nasıl kullanılacağını..Çok iyi geldi anneme..Saçlarının dökülmesi durdu bi de çoğaldı..

öncelikle hoşgeldın canım.ben bugun eczaneye ugradım eczacı verdı bana bepantenı sadece bunu kullan yeter dedı evıgen cok yaglı oluyor dedı bıde bır tane kır sampuanın ıcıne dedı azmı acaba?

yumurta sarısı da yokmuydu içinde?:sm_confused:
ben öyle yapıyordum!
tekrar başlayayım yaa!
dermatolağa gittim hiç işe yaramadı!
üstüne tekrar döküldü yeni!:a015:

Evigen yağlı ama badem yağının içine konuluyo zaten..Yani onun yanında bi hiç evigen..

Sen bilirsin sadece bepanthen dene sonuç alamazsan hepsini yaparsın..

tamam ömurcum oyle yaparım bunu bır deneyeyımde ınsallah ıyı gelır bıde kansızlıktan olur dedı bende doktora gıtmeden gıttım kan hapı aldım ıyı yapmısım dımıkaydirigubbakcemile3

bi tane yeter gülşahcığım!a.s
bnce evigen bepanten badem yağı ve de yumurta sarısını yapp karıştırıp hafta da bir ya da iki!
bak birlikte yapalım yarın çıkabilirsem ben de alayım!

tamam ömurcum oyle yaparım bunu bır deneyeyımde ınsallah ıyı gelır bıde kansızlıktan olur dedı bende doktora gıtmeden gıttım kan hapı aldım ıyı yapmısım dımıkaydirigubbakcemile3
anaa git doktora tahlil yapsınn kızz!!lmaz:
keçiboynuzu pekmezii yee hap içeceğine kansızlığa çok iyi geliyoo!!:lepi:

ööööö ben pekmez yıyemıyorum derıncım yaaa çok kötu gelıyor tadı.doktora gıtcemde koldan alıyormus kanı yaaa korkuyorum ben banane bananemafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…